Боров прашец

  • 5 213
  • 11
  •   2
Отговори
  • Мнения: 124
Някой давал ли е боров прашец на детето си.Ще съм благодарна за информация

# 1
  • Мнения: 151
Някой давал ли е боров прашец на детето си.Ще съм благодарна за информация
здравей, да аз давам на детето ми което е на година и половина . Давам и от когато беше на 4 месец , не е боледувала и се чувства добре, аз също го пия и мъжът ми също, дори и кучето лекуваме с него Simple Smile продукта е супер заслужава си Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте, аз давам на двете ми дъщери на 12г и 16г  Боров прашец и Бамбук. Проблемът при тях е Атопичен Дерматит. Приемат продуктите от септември и още след първия месец кожите им се подобриха. В момента цялото семейство ги пием профилактично.

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте, аз давам на синът ми боров прашец от година и половина, много добре му действа. Не се е разболявал. Аз също го пия и много добре действа. Синът ми имаше вътрешни паразити с помощта на прашеца и бамбук за 1 месец го оправих. Много добри продукти. Заслужават си.

# 4
  • Мнения: 115
Здравейте, и аз се доверих на тези продукти. Дъщеря ми на 12 г. е с алергичен ринит и след около месец прием на боров прашец и бамбук, за пръв път сама оценява, че чувства подобрение.  Препоръчвам с две ръце! Продуктите си заслужават!

# 5
  • Мнения: 115
Някой дали има наблюдения как въздействат при псориазис?

# 6
  • Мнения: 4
Псориазис:
След силен емоционален стрес, Маргарита, 62г. от Варна отключва псориазис. Дълги години тя страда и рядко излиза от дома си. Дори не разрешава да я снимат и на семейни снимки. Обикновено ходи облечена, и зиме и лете, така че да скрива лющещите се рани, които постоянно се отварят и кървят. Не общува с хора, отново от притеснение, че всеки ще гледа на нея като на прокажена. Какво ли не опитва през всичкото това време, но нищо не и носи резултат.
През ноември 2019г. тя се запознава с продуктите на Нова Ера и решава да си даде последна възможност. Започва прием на Боров прашец и Бамбук на здравето, увеличавайки дозите до 6 на ден от двете. След 2 месеца заменя за 2 месеца Бамбука с Натто, а Боровия прашец с Боров прашец за черен дроб, в профилактични дози и добавя Масло от Чаена камелия, както за външно мазане, така и вътрешен прием по 1 с.л. на ден. През март 2020г отново се връща към прием на Боров прашец и Бамбук на здравето в профилактични дози, по 6 дражета на ден от двете и редува маслото от Камелия с Ленено масло, отново за пиене и мазане върху раните.
Тъй като е достатъчно затворен в себе си човек, не даваше особени отзиви, до началото на юни, когато се видяхме. Този път Маргарите беше по тениска и 3/4 панталонки, спокойна и горда от себе си. От упоритите рани останаха само няколко белега. Но тя е решена да продължава с профилактиката и да редува продуктите. Покрай псориазиса от живота и си отиде и хипертонията, депресията и хроничната умора.

# 7
  • Мнения: 5
Има ли наблюдение някой как боровият прашец на Ню Ера повлиява работата на щитовидната жлеза? Благодаря ви.

# 8
  • Мнения: 4
ЧУДЕСЕН РЕЗУЛТАТ ПРИ ДИАГНОЗА ХАШИМОТО!
#Хашимото #Щитовиднажлеза #Боровпрашец #Мака #Стрес
Има една диагноза - Хашимото, която преследва много хора. При жените е в по-лека форма и често срещана, а при мъжете по-рядко срещана, но в тежка форма. Причината е една - стрес на клетъчно ниво и дисфункция на щитовидната жлеза. В тази връзка искам да ви разкажа за една моя близка. Тя е на 46 г. с Хашимото, диагностицирано през 2014 и с анемия от 18 годишна. Минала е през повечето лечения на традиционната медицина. Винаги отговорът беше - така ще е до края на живота - това е нелечимо. През 2018 г. започна да приема Боров Прашец по 2 сутрин и 2 вечер, на таблетки и Бамбук на здравето по 2 вечер, таблетки. В продължение на три месеца й включих Мака /на Годжен Нова Ера/ по 3 на ден - сутрин, обед и вечер. На 5-тия месец вече беше без хормона Ел Тироксин и ТСХ-то й от 9 беше паднало на 2.4, желязото й в депата от 2 се беше качило на 7, а хемоглобинът й от 28 г. за първи път мина 100 и стигна 130. След една година показателите от изследванията бяха отново в нормите. Продължава да пие профилактични дози Боров прашец и бамбук. Сега е здрава, има сила и увереност, че няма нелечими болести.
Всичко е въпрос на избор в живота ни.

Боровият прашец нормализира хормоните, забързва метаболизма и усвояването на храната

Още един споделен резултат:
Цитат
Здравейте, казвам се Веселина.Искам да  споделя с вас моя резултат след  приемането на продуктите на Нова  ера! От месец  януари  започнах прием  на  боров прашец постепенно и включих  чай бамбук.След направените ми изследвания през месец юли,аз имам следните резултати! Щитовидната ми жлеза беше уголемена ,а сега е с намалени размери. Кръвната ми  захар беше на 17,а сега е  почти в норма ,пада до 5 еденици.Имах проблем с кръвното налягане.Сега е нормално.От години имах хронична кашлица, беше много мъчителна.Включих преди 1 месец прием на  боров прашец  с жен шен.Стана чудо.Една сутрин изчистих от дробовете си храчките които ме задушаваха от години.Нямах въздух,нямах сила ,уморявах се бързо и почивах!Аз вече дишам  с пълни  гърди,не се страхувам  че ще се закашлям, мога да си измия и зъбите  без да се задавям! Вече съм жизнен човек!Качвам стълбите и няма паузите които правех по площадките!

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 11:27 от AnMary

# 9
  • Мнения: 3
Здравейте, аз давам на двете ми дъщери на 12г и 16г  Боров прашец и Бамбук. Проблемът при тях е Атопичен Дерматит. Приемат продуктите от септември и още след първия месец кожите им се подобриха. В момента цялото семейство ги пием профилактично.

Здравейте, какви дози давате ?

# 10
  • Мнения: 267
Странно е, че няма нови мнения в тази тема... Моля, споделете някой с хашимото /имам го от12 години/ и досега съм правила опити само с хомеопатия и билки, с които съм постигала частични резултати, но още продължавам да пия Еутирокс, в малки дози, но не става без него ... Поръчах си боров прашец, но нямам представа по колко да пия.. Има ли някой, който може да ме посъветва?

# 11
  • Мнения: 69
Здравейте, аз съм с Хашимото от 8 год. Преди два месеца започнах прием на боров прашец в комбинация с бамбук. От прашеца по две, сутрин и вечер, бамбука едно само вечер. По съвет на медицинско лице, като съм спряла приема на еутирокс. Преди седмица изследванията показаха подобряване на стойностите. Все още не са в норма, но двата месеца са показателни. Продължавам с прашеца и бамбука.

Общи условия

Активация на акаунт