Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 731
  • 769
  •   1
Отговори
# 480
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Athena,
Всичко е много индивидуално.
За моята кожа това например са две от най неработещетите серии
https://www.chanel.com/us/skincare/sublimage/c/6x2x1/
https://m.esteelauder.com/re-nutriv/collections/ultimate-lift-ag … ft-age-correcting
Със сигурност ще има хора, които са във възторг от тях
Примерно при  мен  това, за свиване на порите
, работи видимо по добре от това

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 15:17 от sl

# 481
  • Мнения: 162
Благодаря за препоръката! По същество това е Витамин Б3! Има го в аптеките на цена около 18 лв. 100 мг. Както и на Допелхерц в комбинация, като Депо Б за цена около 4 лв. Хубаво е за възрастта над 40 +, тъй като се ползва и при артрит, метаболитен синдром, безсъние, нерви, грижа за коса, кожа и нокти! Противодейства и на стареенето! Даже има и изследвания, според които помага при психични проблеми, свързани със стрес, тревожност и депресия!
Проверих и за серум за лице, с Витамин Б3! Има два варианта на SVR и на La Roshe. И двата продукта са за чувствителна кожа, пише sensitive на тях. Цена около 30 лв. Успех на всички момичета, които ще се поддържат за мъжете си красиви и свежи по този начин! Наздраве в Новогодишната нощ!

# 482
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Наздраве и за тези дето се поддържат не заради мъжете си Grinning
Продукти с Ниацинамид има огромен брой, особено популярен е в корейската козметика. Мисля, че можеше да доведе и до повишено окосмяване на лицето, освен по главата!

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 17:38 от Agent Provocateur

# 483
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Наздраве и за тези дето се поддържат не заради мъжете си Grinning

Наздраве Heart
Егоист съм и се поддържам заради себе си.
Съпругът ми ме обича и обожава всякак дебела, небоядисана, пъпчасала, подпухнала,  болна, безпомощтна, бясна ,  яхнала метлата....Предполагам, че ако се сбръчкам и увисна, няма да промени отношението си.

Преживели сме заедно толкова неща, че е невъзможно  външния ми вид да промени  каквото и да е.

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 18:09 от sl

# 484
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз го правя за себе си Simple Smile . Мъжа ми ме обича и той във всякакъв вид и така трябва да е, иначе нямаше хората да остаряват заедно.

# 485
  • София
  • Мнения: 8 932
И аз се поддържам заради себе си. Мъжът ми всякак ме харесва.
За рутината съм писала и преди, но за мен две от най-важните неща са хубавото почистване и целогодишната слънцезащита. Второто е много важно дори и зимата.

# 486
  • Мнения: 2 343
Днес почвам колегена, ако много се разхубавя, ще пиша,😁
Принципно ми го препоръчаха именно с такава цел, да компенсира някои липси, свързани с преждевременната менопауза.
Иначе за добрия вид на мен ми помага здравия сън, спорта и доброто душевно състояние, не е клише това. Но не винаги са възможни - първото особено.

# 487
  • Мнения: 231
Днес почвам колегена, ако много се разхубавя, ще пиша,😁
Принципно ми го препоръчаха именно с такава цел, да компенсира някои липси, свързани с преждевременната менопауза.
Иначе за добрия вид на мен ми помага здравия сън, спорта и доброто душевно състояние, не е клише това. Но не винаги са възможни - първото особено.
Кой колаген реши да пиеш?

# 488
  • Мнения: 2 343
Pyrelogicol един месец, че е скъпичък и ще докладвам.

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 19:37 от unabella

# 489
  • Мнения: 1 538
Здравейте !
Бихте ли споделили крем/серум, който да има добър ефект върху назолабиалните гънки ? След време ще се наложи да сложа филъри, но дотогава бих желала да забавя малко, доколкото е възможно. Благодаря предварително !

# 490
  • Мнения: 18 542
Няма крем който да свърши това. Получават се в следствие на отпускането на кожата на цялото лице + гравитацията.

# 491
  • Мнения: 22 766
Няма крем който да свърши това. Получават се в следствие на отпускането на кожата на цялото лице + гравитацията.
Потвърждавам! Допринася и физиологична предразположенист: мускулатура, челюстна форма и тн.

# 492
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Пристигна ми от Китай домашната хайфу машинка. Стоя, гледам я като индианец и й се чудя. Ще има ли полза, дали няма да навреди...

# 493
  • Мнения: 558
Пристигна ми от Китай домашната хайфу машинка. Стоя, гледам я като индианец и й се чудя. Ще има ли полза, дали няма да навреди...
Ако се престрашиш да я ползваш, моля да споделиш после, как е, има ли ефект, как се ползва, колко често и т.н. Simple Smile

# 494
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Пише за ефект след 2 до 9 месеца. Процедурата трябва да трае 30 минути. Нещо се обезсърчих.

Общи условия

Активация на акаунт