Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 713
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 949
А тази неоперативната блефаропластика болезнена ли е? Аз четох че се правят между 1 и 3 процедури. Знаете ли през какъв интервал от време една от друга?

# 46
  • Мнения: 2 763
Вие ме разбихте.
Увиснали паднали клепачи на 42 , 43...
Много е рано на тази възраст за подобни "поражения"
Е, как да е рано? Падналите клепачи са си такива по рождение. Заради така присъщото за тях подпухване, след 40 погледнато отблизо се забелязва известно "намачкване". Пък място за сенки и молив почти няма Smiley Аз засега не приемам нещата драматично и нямам намерения да прибягввам до намеса, освен ако с времето кожата не се отпусне до степен, че да покрие миглите. Ясно е, че с кремове няма да коригирам типа на клепача, но с овладяване на сутрешното подпухване и разтягането на кожата, поне набръчкването се надявам да забавя.
Последната ми придобивка в тази насока са тези пачове: https://www.shiseido.com/benefiance-wrinkleresist24-pure-retinol … 990000000084.html за торбичките под очите. Не съм ги пробвала още, но ще докладвам след време.
Sl, така и не хванах снимка на очите ти в другите теми, но ми е останал спомен за комплиментите на момичетата за безупречният ти околоочен контур. Ти в групата с падналите клепачи ли си? Покажи ни и тук тези очи, моля!

Gabonka, ти сигурна ли си, че имаш реален проблем, а не си просто прекалено самокротична? ДХЗ също твърди, че двете и очи са различни и т.н., но на снимка изглежда 10 години по-млада от възрастта си всъщност Smiley

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 17:35 от Light Beam

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 521
Започвам с експеримента, антицелулитен на гуша и контур, че много висят...Joy

# 48
  • Мнения: 15 299
Моя клепач си е "паднал" откак се помня. При мен не е възрастово изменение. Просто си ми е такъв. Та не му диря кусур. Каквото, такова. Пак съм 'убава. Sunglasses

# 49
  • Мнения: 22 751
Оказа се мисия невъзможна да се снимам сама и на фокус, но ето моя “хубав “клепач.
Не се вижда как е прихлупена линията над миглите и кожата как вече се спихва.В момента имам опушен грим и очна линия!!!😁
Скрит текст:

# 50
  • София
  • Мнения: 10 301
Вие ме разбихте.
Увиснали паднали клепачи на 42 , 43...
Много е рано на тази възраст за подобни "поражения"

Или го имаш или го нямаш, то е като с бръчките, на някой и на 25 им се появяват, други няма до 60.... сега погледнах детето, на 15, ми и тя е с паднал клепач, явно ни е ген странно, че чак сега го забелязах, явно се оглеждам повече  Mr. Green

Това с блефаропластиката и на мен ми е влязло в главата отдавна. Само се чудя оперативна или не да е.

Кой е антицелулитния гел, който си ползвала за шията?

Ето тези 3 измазах за 6 месеца, покрай шията мазах къде ли не, за първи път съм толкова редовна  Mr. Green

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 14:24 от nad_tab

# 51
  • Мнения: 2 763
Оказа се мисия невъзможна да се снимам сама и на фокус, но ето моя “хубав “клепач.
Не се вижда как е прихлупена линията над миглите и кожата как вече се спихва.В момента имам опушен грим и очна линия!!!😁

Е, прихлупена е линията над миглите, но при тези клепачи тя си е такава. При мен на лявото око клепачът над миглите почти не се вижда. Но, пък аз си му слагам молив и сенки иначе. Като погледна надолу, може и да успее да ги види някой Satisfied
И може да не е така сочно и съблазнително подпухнал като на 20 клепача, но не виждам нищо грозно и дразнещо при теб. И моите спихват все повече, с годините намалява мастната тъкан която ги изпълва. Само дето при теб фините линии резултат от това спихване са надлъжно на окото. Моите пък са напречни и вървят с торбички отдолу. След събуждане съм като Тодор Колев, светла му памет Simple Smile
nad_tab, ти изглеждаш много добре! И дори "спихване" и линийки още нямаш. Кожата на лицето ти също е много нежна Flowers Cherry Blossom
Синът ми е със същите клепачи, че и торбички сутрин си има. При много хора си е генетично заложено и е по рождение, не придобито с възрастта.
Факт е, че такива очи остаряват малко по-рано, за съжаление. Ама, като гледам тук все хубавици-свежарки са се събрали, та не виждам повод за притеснения Simple Smile

# 52
  • Мнения: 15 299
Показах - скрих. Grinning

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 20:58 от Джаста Праста

# 53
  • Мнения: 22 751
При мен на дясното линията не се вижда и като поледна нагоре миглите ми бутат клепача:))) Там кожата вече прави гънка,ама саааа...ще чакам до 50!
Този по рождение ми е по-смъкнат.

# 54
  • Бостън
  • Мнения: 13 467
Скоро слушах с повин ухо един руснак докато работех и ми направи впечатление, че каза, че различните типове външност остаряват по-различен начин и с различна скорост. Нямах време и ресурс да се заслушам, но май си го запазих видеото да го прегледам пак...
https://www.youtube.com/watch?v=pEc0UWOc7QY

# 55
  • Мнения: 949
Light Beam, аз съм много самокритична, но и клепачът си е паднал, особено в края на окото. На мен такава ми е структурата, но и последните години забелязвам, че кожата все едно се е увеличила там. Има 1-2 гънки, на които не им е там мястото Simple Smile Поради тази причина мога да сложа грим/сенки само непосредствено под веждата.

# 56
  • Мнения: 1 764
Свиквайте хора! Бръчките стават все повече, водя ви с доста години. Просто не трябва да се фиксираме върху тях. На определена възраст е по-важно човек да е жив и относително здрав и почва да не му пука как изглежда. Не нося грим, но напоследък все по-рядко слагам и червило. А преди носех редовно. Имам бръчки около устата, естествения  контур почва да се размазва и червилото само привлича към тази област нелицеприятна. Обаче наскоро измъкнах едно наситено червено червило и се намазах с кеф. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 458
Agent Provocateur, видеата, които постваш винаги са ми много интересни, но в случая нямам търпение за 35 мин., та ако може резюме Grin
Темата е 40+, нали говорим за възрастови изменения, когато обсъждаме паднал клепач? Мисълта ми е, че паднал по рождение, също подлежи на гравитацията. Видимо е кога е, как да кажа, 20 годишен паднал клепач и 40 годишен такъв.
Джаста Праста онагледи, "паднал" клепач, но нито помен от възрастови изменения в кожата.
Миналата година бях при известна дерматоложка, говорихме за филъри, ботокс и т.н. Споделих ѝ моите виждания за физиономията си, тя каза ок, но имаш и малко смъкване в клепача. Ко?! Нье! Satisfied
Съвсем ок си бях с клепачите си дотогава. Но се оказа права, сега го разбирам. А тя изглежда прекрасно за своите 60+.
Morphea, свикваме (или поне се опитваме), ама не е лесно. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 58
  • Мнения: 812
Аз почти на 44 год. вече изхвърлих очните линии (апсурдно да остане на прихлупения ми десен клепач нещо)и слагам молив или леко очертавам със сенки. Ако не сложа спирала пък и да повдигна крайчетата имам един такъв тъжен вид все едно ще ревна всеки момент.Това увисване на окото най- много ме тормози. Придава ми измъчен вид.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 464
Това за гена си е вярно... Моята майка, Бог да я прости си беше с паднал клепач, аз също съм, дъщеря ми е малка още, но и тя е така. Имам една колежка англичанка, в началото на 60те е, няма една едничка бръчка. Близка ми е, попитах я, добре, де, как е възможно, каква е тази вълшебна козметика, която ползваш? Не ползвам редовно, каза, имам един крем на Лореал за зряла кожа, децата ми го подариха и това е. Имам друга колежка, също инглиш, в началото на 50, кожата и е цялата в дълбоки бръчки, споделяла ми е, че ползва много бяла и декоративна козметика...  Ген да му се невиди!

Общи условия

Активация на акаунт