ПАРИЖ - 15

  • 46 717
  • 754
  •   2
Отговори
# 45
  • гр. София
  • Мнения: 114
И аз знам, че от миналата година, махнаха зоните.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Това го чувам за първи път, но.... Възможно е.
Deliberation, не мислете за нищо щом сте там забавлявайте се. Прекрасни мигове, часове и дни Ви пожелавам.

# 47
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
За метрото се ползва един билет, независимо от зоните.
А зоните си съществуват още и едва ли ще ги премахнат.

Ще ви дам един пример: В момента съм на La Defense, който се намира в 3-та зона, както и Сен Дени. Дотук идва и метро, и РЕР, и автобус от Париж. За метрото и автобуса ви трябва един обикновен билет t+ до La Defense, нищо че е в 3-та зона, докато за РЕР трябва да си купите друг вид билет.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 15:44 от mamsity

# 48
  • Мнения: 3
Очаква се масова стачка на транспорта от 4ти срещу 5ти .12. вероятно няма да има никакъв транспорт, метро, рер, трамвай, влакове. Пълна стагнация. Няма обявена крайна дата.
Планирайте на база това. Ако се размине ОК, но засега няма такава вероятност.

С дъщеря ми и майка мипътуваме на 4-ти до Бове - Това е доста притеснително Sad
Чета, че започва от 5-ти и че няма да публикуват график на стачните действия до ден преди това. Очакват се проблеми и с летищата. Някой може ли да сподели повече информация (не говоря френски, чета статии и новини на английски). Благодаря много!

# 49
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Нямам по-нова информация за сега. На щерката са им изместили част от изпитите преди 5-ти, така че явно е сериозно.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 033
Привет!

Току що резервирахме билети до Париж с Райън Еър за края на март - началото на април догодина. Идвам да ви чета. Малко ми е притеснено какво - що, тъй като ще пътуваме с тодлър на 1,6 месеца, надявам се да се справим с организацията.

# 51
  • Мнения: 19
Здравейте!  Копирам въпроса си от темата за wizz air.
260е за двама без багаж през април за бове скъпо ли е, според вас? С 1 приорити стават 300. Има ли смисъл да чакам по-низка цена? Благодаря предварително!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 033
Здравейте!  Копирам въпроса си от темата за wizz air.
260е за двама без багаж през април за бове скъпо ли е, според вас? С 1 приорити стават 300. Има ли смисъл да чакам по-низка цена? Благодаря предварително!

Вчера взехме 2 билета за възрастни и 1 бебе за края на март - началото на април с приорити и 4 чанти ръчен багаж за 520 лв. От Райън еър. Това бяха най-ниските цени, на който попаднах, а поне от 2-3 месеца следя дестинацията.

# 53
  • Мнения: 19
Здравейте!  Копирам въпроса си от темата за wizz air.
260е за двама без багаж през април за бове скъпо ли е, според вас? С 1 приорити стават 300. Има ли смисъл да чакам по-низка цена? Благодаря предварително!

Вчера взехме 2 билета за възрастни и 1 бебе за края на март - началото на април с приорити и 4 чанти ръчен багаж за 520 лв. От Райън еър. Това бяха най-ниските цени, на който попаднах, а поне от 2-3 месеца следя дестинацията.
Благодаря за отговора! Но ще летя от Варна и райан не ме устройства:( но пък цената Ви е много добра, имайки впредвид толкова багаж

# 54
  • София
  • Мнения: 17 773
.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 23:47 от The Catcher in the Rye

# 55
  • София
  • Мнения: 180
Някой пътувал ли е с Холидей БГ тур до Париж? Имате ли преки впечатления от техните услуги?

# 56
  • Мнения: 124
Здравейте,
Престой ни тридневно (петък - неделя ) посещение на Париж.
В тази връзка, бихте ли препоръчали какъв тип дневна карта да вземем?  Трима възрастни сме.   Mobilis или седмичната? Ще се ползва в зона 1 и 2.

Благодаря!


 

# 57
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ако е тази петък ,събота и неделя или близка дата нищо няма да Ви свърши работа вероятно. Стачката започва на 5-ти и се очаква да няма никакъв транспорт.
Иначе най-удобно ще е с карне, ако няма да ходите много далеч и да ползвате много транспорт. Иначе и мобилис става. Направете си сметка за цената.

# 58
  • Мнения: 124
Tочно този уикенд ще сме. Егати какъв късмет.   Значи да не тръгваме,  щом няма да има транспорт. Може ли повече информация за стачките?

# 59
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Това е официалния сайт на транспорта. На английски е.
https://www.ratp.fr/en/information
Повече информация на френски има в сайтовете на вестниците.
По-горе писах каквото знам.
Трябва да се следи ден за ден.

Общи условия

Активация на акаунт