ПАРИЖ - 15

  • 46 529
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Здравейте,много искам да си направя една снимка,която видях в нета,на тази старинната въртележка при кулата,някой знае ли колко се плаща,ако евентуално не ми дадът само за снимка? Другият въпрос ми е (не видях никъде да пише,а изчетох доста),колко се плаща да се качиш на 56 етаж на небостъргача? Спокойна нощ на всички.
Дано не бъркам за въртележката, но предполагам питаш за въртележките с кончета. Аз се возих на такава въртележка. Намира се до Айфеловата кула и по-точно близо до моста, кея, където тръгват круизите, които предлагат  безплатна разходка за РД. Е, и на други места имаше такива въртележки. Цената е 3€. Въртележката се върти на фона на разкошна френска музика. Уникална е! Върнах се в детството. Сълзите ми напираха на фона на музикалното оформление.

# 16
  • Мнения: 344
Здравейте, билетите, които се купуват онлайн за различните забележителности, като Лувър, музей д'Орсе и други, как се получават, по имейл и си ги разпечатвате сами или по друг начин?
 И един въпрос за кулата Монпарнас, от затворено пространство ли се наблюдава? Тъй като ще ходим зимата, мисля да се качим на небостъргача, защото ако е лошо и студено времето, на Айфеловата кула ще замръзнем🥶

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Здравейте, билетите, които се купуват онлайн за различните забележителности, като Лувър, музей д'Орсе и други, как се получават, по имейл и си ги разпечатвате сами или по друг начин? - Да, по имейл и разпечатваш сама.
 И един въпрос за кулата Монпарнас, от затворено пространство ли се наблюдава? Тъй като ще ходим зимата, мисля да се качим на небостъргача, защото ако е лошо и студено времето, на Айфеловата кула ще замръзнем🥶 - Има и отворено пространство /най-горе/, но има и затворено голямо пространство с кафенце, столчета, които могат да се местят и да се настаните, където искате.

# 18
  • Мнения: 42
Много благодаря за отговорите,жестоки сте Simple Smile

# 19
  • Мнения: 344
Sinara, благодаря 🌷

# 20
  • Мнения: 3
ЗДРАВЕЙТЕ, УТРЕ ЩЕ СИ ТРЪГВАМЕ ОТ ПАРИЖ. БИЛЕТИЕ ЗА АЕРОБУСА ОТ ПОРТ МАЙЛО МОЖЕ ЛИ ДА ПЛАТИМ НА МЯСТО ИЛИ ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛО ДА ГИ КУПИМ. ПРЕДВАРИТЕЛО БЛАГОДАРЯ!
Здравейте, билетите, които се купуват онлайн за различните забележителности, като Лувър, музей д'Орсе и други, как се получават, по имейл и си ги разпечатвате сами или по друг начин? - Да, по имейл и разпечатваш сама.
 И един въпрос за кулата Монпарнас, от затворено пространство ли се наблюдава? Тъй като ще ходим зимата, мисля да се качим на небостъргача, защото ако е лошо и студено времето, на Айфеловата кула ще замръзнем🥶 - Има и отворено пространство /най-горе/, но има и затворено голямо пространство с кафенце, столчета, които могат да се местят и да се настаните, където искате.
Здравейте,много искам да си направя една снимка,която видях в нета,на тази старинната въртележка при кулата,някой знае ли колко се плаща,ако евентуално не ми дадът само за снимка? Другият въпрос ми е (не видях никъде да пише,а изчетох доста),колко се плаща да се качиш на 56 етаж на небостъргача? Спокойна нощ на всички.
Дано не бъркам за въртележката, но предполагам питаш за въртележките с кончета. Аз се возих на такава въртележка. Намира се до Айфеловата кула и по-точно близо до моста, кея, където тръгват круизите, които предлагат  безплатна разходка за РД. Е, и на други места имаше такива въртележки. Цената е 3€. Въртележката се върти на фона на разкошна френска музика. Уникална е! Върнах се в детството. Сълзите ми напираха на фона на музикалното оформление.
Здравейте,много искам да си направя една снимка,която видях в нета,на тази старинната въртележка при кулата,някой знае ли колко се плаща,ако евентуално не ми дадът само за снимка? Другият въпрос ми е (не видях никъде да пише,а изчетох доста),колко се плаща да се качиш на 56 етаж на небостъргача? Спокойна нощ на всички.
Дано не бъркам за въртележката, но предполагам питаш за въртележките с кончета. Аз се возих на такава въртележка. Намира се до Айфеловата кула и по-точно близо до моста, кея, където тръгват круизите, които предлагат  безплатна разходка за РД. Е, и на други места имаше такива въртележки. Цената е 3€. Въртележката се върти на фона на разкошна френска музика. Уникална е! Върнах се в детството. Сълзите ми напираха на фона на музикалното оформление.

# 21
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
ЗДРАВЕЙТЕ, УТРЕ ЩЕ СИ ТРЪГВАМЕ ОТ ПАРИЖ. БИЛЕТИЕ ЗА АЕРОБУСА ОТ ПОРТ МАЙЛО МОЖЕ ЛИ ДА ПЛАТИМ НА МЯСТО ИЛИ ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛО ДА ГИ КУПИМ. ПРЕДВАРИТЕЛО БЛАГОДАРЯ!

Да, може да си ги купите от гише на самата автогара.

# 22
  • France
  • Мнения: 726
В неделя ще има манифестация на ЖЖ.
Избягвайте местата, т.к. се очакват провокации.

# 23
  • Мнения: 3
Благодаря, мамасити! Благодарение на всички вас си организирах престоя чудесно! Париж ме очарова! Когато се прибера ще пиша повече!
ЗДРАВЕЙТЕ, УТРЕ ЩЕ СИ ТРЪГВАМЕ ОТ ПАРИЖ. БИЛЕТИЕ ЗА АЕРОБУСА ОТ ПОРТ МАЙЛО МОЖЕ ЛИ ДА ПЛАТИМ НА МЯСТО ИЛИ ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛО ДА ГИ КУПИМ. ПРЕДВАРИТЕЛО БЛАГОДАРЯ!

Да, може да си ги купите от гише на самата автогара.
ЗДРАВЕЙТЕ, УТРЕ ЩЕ СИ ТРЪГВАМЕ ОТ ПАРИЖ. БИЛЕТИЕ ЗА АЕРОБУСА ОТ ПОРТ МАЙЛО МОЖЕ ЛИ ДА ПЛАТИМ НА МЯСТО ИЛИ ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛО ДА ГИ КУПИМ. ПРЕДВАРИТЕЛО БЛАГОДАРЯ!

Да, може да си ги купите от гише на самата автогара.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Честит първи сняг в Париж.

# 25
  • Мнения: 42
Здравейте на всички.Ще бъда много благодарна да ми помогнете да организирам дните си В Париж максимално. С моя мъж тръгваме на 04.12.19,връщаме се на 08.12.19.(той отива на конференция там и намазах и аз покрай него) Simple Smile Първия ден ще сме в хотела около 18-19.00 предполагам.Следващите 2 дни той е на конференцията от 09-18.00часа и след това сме заедно за обиколки,предпоследния 4 ден ни е свободен целия, заедно пак да обикаляме,на 5тия си тръгваме и го отписвам за каквото и да било.Хотела ни е този--http://www.hotelgerando.com/en/hotel.php.
Питането ми е следното,как ще ме посъветвате,какво да видим максимално през времето в което ще бъдем заедно там,първата вечер мисля до кулата да идем,втората вечер до Лувъра,3тата да се качим до кулата на 56 етаж,последния ден ще обикаляме целия ден,но как да го напълня максимално? Няма да влизаме в Лувъра и на никое друго място,само искаме да се качим на кулата на 56етаж.Много се чудя как да разпределя тези 3 вечери и един свободен ден,имам много планове в главата,но не знам,кой е максимално подходящ ,пък кой знае и времето какво ще е ... Моля помагайте. Simple Smile)))

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Очаква се масова стачка на транспорта от 4ти срещу 5ти .12. вероятно няма да има никакъв транспорт, метро, рер, трамвай, влакове. Пълна стагнация. Няма обявена крайна дата.
Планирайте на база това. Ако се размине ОК, но засега няма такава вероятност.

# 27
  • Мнения: 42
Очаква се масова стачка на транспорта от 4ти срещу 5ти .12. вероятно няма да има никакъв транспорт, метро, рер, трамвай, влакове. Пълна стагнация. Няма обявена крайна дата.
Планирайте на база това. Ако се размине ОК, но засега няма такава вероятност.
Ужас.....това означава ли,че няма да го има и автобуса от Бове ?

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Очаква се масова стачка на транспорта от 4ти срещу 5ти .12. вероятно няма да има никакъв транспорт, метро, рер, трамвай, влакове. Пълна стагнация. Няма обявена крайна дата.
Планирайте на база това. Ако се размине ОК, но засега няма такава вероятност.
Ужас.....това означава ли,че няма да го има и автобуса от Бове ?
Шатъла мисля, че не е под шапката на държавата. Но наистина не знам.
Ако Вие или съпругът Ви знае френски, проверявайте и проверете blablacar като вариант за придвижване от и до летището.

# 29
  • Мнения: 42
elan ,Много Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт