Газови котлета

  • 613
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте,
имам нужда от съвет от тези от вас, които се отопляват на газ. Какви газови котлета ползвате, от кои сте доволни?
Знам, че минималната мощност трябва да е доста ниска, а максималната по-висока. Колкото по-ниска е минималната, толкова по-икономично е.
За апартамент 80кв светла площ, каква максимална мощност е удачна? Какви радиатори са подходящи? Знам, че по-големите са по икономични защото е необходима по-ниска температура, за да затопли помещението, заради по-голямата площ.
Знам, че трябва да има регулатор за температура и сензор за отчитане на газ.
Бях харесала на Бош, но ми казаха че на Висман са по добри... Моля споделете опит.
Също искам да кандидатствам по програма Дезире. В документите в сайта пише, че се покриват котли с мощност от 3-ХХХ . Значи ли това че ако избера котле с минимална мощност 2, няма да го признаят/одбрят?
Някой може ли да сподели каква е процедурата за кандидатстване?
Благодаря много!

# 1
  • Мнения: X
Ние сме с  Висман, много по-добри са.

# 2
  • Мнения: 171
Ние сме с  Висман, много по-добри са.

Какъв модел? С какво са по-добри? Може ли малко допълнителна информация.
Благодаря!

# 3
  • Мнения: 3 724
И ние сме с Висман.Модела ще погледна точно какъв е по документи.Отопляваме  90кв апартамент.Сега правим ново жилище,но 120 кв и ще сложим пак Висман.Доволни сме.В трапезарията сме с конвектор,а в коридора и в спалните с радиатори.

# 4
  • Мнения: 774
Интересувам се от фирма или маистор,който да поправя газови котли Висман след гаранция.Предварително благодаря за евентуални координати .

Общи условия

Активация на акаунт