Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~ЗАВИНАГИ~201

  • 33 163
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Извинявам се, но имам пак въпрос. Гледам сериалите на турски на пред. Ако може някой да ми каже на лични, защо избяга от сватбата жената на Осман, дъщерята на адвоката?

# 541
  • London
  • Мнения: 6 732
Какво стана последните 10 мин, че мъжа взе дистанционното.🤣

Ех, очаквах да се разведат аз....ела ми дойди ми само. Ипек напълно я разбирам и аз няма да се местя нон стоп от стая в стая. Фикрет няма топки.😆  Есма...( актрисата ) играе прекрасно, реално за мен тя изнася целия сериал на плещите си.

А мъжа й на Есма млад ли е умрял?

# 542
  • Мнения: 36 743
Не познах...Тази вечер бяхме на рождения ден на Есма...Birthday На рождения ден нямаше торта, но тук има....
Недоволната Ипек.....Беше начумерена докато Есма се разтапяше по Емир...След като пристигнаха Фарук и Сюрея отново се начумери....Този път заради стаята на престолонаследника....Единствения стремеж на Ипек е да стане султанка на конака....Тя затова се омъжи за Фикрет де....
Мурат ме разсмя...Миналата година бил малък когато злоупотребил с Баде....Ама тя така каза мама му тогава...че бил малък Grinning А Корай бил леке....Голямо самочувствие има Муратчо - метнал се е на мама си.....Stuck Out Tongue Winking Eye
Стана ми интересно, когато Есма каза на Фарук, той знае ли какво е преживяла...че душа не й останала, но и до сега пазела името на баща им........Сори, но не мисля, че децата носят отговорност за проблемите на родителите си...., когато тези проблеми не са свързани със самите деца....И както се казва голям камък хвърли, голяма дума не казвай....Много скоро Есма няма да пази  името на съпруга си....А пък то името е нейно, а не на съпруга й....
И преди и сега се опитвам да разгадая ходовете на Гарип, но нещо не ми се удава....Много ходове направи Адем благодарение на Гарип с които уязви султанката....Та си мисля, дали Гарип не искаше да даде урок на Есма, да не се прави на толкова велика....да не хвърчи в облаците, а да я приземи....Вие как мислите....

Naraia съжалявам, но с новата версия все още съм на Вие и не мога да пиша лични съобщения. Надявам се Гости да е на линия и да отговори....

Какво стана последните 10 мин, че мъжа взе дистанционното.🤣

Ех, очаквах да се разведат аз....ела ми дойди ми само. Ипек напълно я разбирам и аз няма да се местя нон стоп от стая в стая. Фикрет няма топки.😆  Есма...( актрисата ) играе прекрасно, реално за мен тя изнася целия сериал на плещите си.

А мъжа й на Есма млад ли е умрял?
Съпруга ти да не е прочел поста на Гости за дистанционното... - шегувам се разбира се. Надявам се да не се засегнеш....
Съпруга на Есма е починал преди 10 години. Има съвпадение с възрастта на Емир, но не направиха никаква асоциация....
Не съм засичала минутите, но сподели до къде си гледала, за да ти кажем какво си пропуснала....А ако искаш да гледаш пропуснатото качват запис на епизодите на БТВ плюс.
А за Фикрет споко....Такива топки ще извади....такива поразии ще направи, че ще загубят конака....

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 22:16 от MAMA-AN

# 543
  • Мнения: 41 640
Добро утро! Hug



Ани Hug,благодаря че се обади! HugTwo Hearts
Скрит текст:
Дано всичко да е минало! Hands PrayHands Pray

Благодаря за коментарите на ИН!Знаете,че сега не го гледам,но ви чета
 и така си припомням отново какво сме преживели при онлайна!



Снощи е имало земетресение в Турция близо до родното място на Еркан!Има жертви!
Скрит текст:
Печальная новость
Турции "Элазиг" "Elazig"
Где родился Эркан Петеккая
Вчера ночью 20:55 произошло земьлятресение 6'8 балов
длилось большое минута
Умерли 18 человек и ранены 520
48 из них тяжёлым состояние 😢💔

Желаем семьям погибшим терпение, раненым скорейшего выздравление
Дай Аллах чтобы такое большое не повторилось 🙏🙏🙏
Пусть всё пройдёт Турция 🙏


https://sun9-35.userapi.com/c858532/v858532614/bc3bb/Z6IjpBC1Jkk.jpg
https://sun9-35.userapi.com/c858532/v858532614/bc3bb/Z6IjpBC1Jkk.jpg
Приятна събота на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 544
  • Мнения: 36 743
Добро утро и от мен Hug
Станах рано, но не писах, защото последния пост беше мой...
Злати и аз чух и гледах видео за земетресението в Турция и си помислих, че е в района на родното място на Еркан...Дано да няма много жертви и пострадали Hands PrayHands Pray
Скрит текст:
Винаги когато има съобщение за земетресение си спомням случилото се през 1977 година във Вранча и какво преживяхме тогава...Дано природата да се успокои и да не се случват такива нещастия....
От снощи си мисля за Есма и колко е обременена от 400 годишните традиции на семейство Боран....Колко много са й навредили родителите й....и са превърнали едно младо влюбено момиче във властна и безсърдечна жена....Да, безсърдечна, защото да се месиш в живота на децата си, само за да запазиш някакви отживели традиции си е истински терор.....Да караш децата ти  да живеят по твоите мухлясали правила, това не е майчина обич и любов.....При Есма на този етап интереса клати феса....Тя използва всички, за да стане на нейната....Дори и обичта й към внуците е лицемерна.....И в тях вижда средства, за постигане на пъклените й планове.....



Хубав слънчев почивен ден момичета Nature Sunny

# 545
  • London
  • Мнения: 6 732
Мама Ан, такива са им традициите там очевидно. Семейна задруга, уважение към старите и тн. Оттам насетне старите се вдетиняват обаче продължават да командорят. Това, ако е на запад Есма щеше да е в някой старчески дом и никой да не я пита нищо друго освен как е отвреме навреме на посещенията, какво остава да дава Непоискани акъли и да се меси.

# 546
  • Мнения: 938
Да ви кажа - това с традициите може да е оправдание само, защото и на запад, според мен много уважават възрастните хора - така съм чувала за държави като  Италия..
Но злото не е и до възраст - е, вижте Ипек напр.  ами традиициите са й повода - ако беше в БГ, щеше да плете интриги в някоя по-голяма фирма и то пак от амбиции за издигане.  Да пази Господ от такива.

Та, Ани, много ми хареса въпроса ти по-долу - само така, бой за Ипек. 

А виж за дуета, абсолютно същата мисъл ми мина и то може би докато си пишела, защото погледнах и видях текста ти.  Виж какво единомислие.   Значи нямат песен заедно....язък.
Цитат на: =topic=1155028.msg40062837#msg40062837 date=1579859108
В какъв смисъл ФАРУК да е насилвал Ипек - да я е бил,  сексуално насилие или нещо друго???? Или бъркате имената на героите?

Prinx, Сиси харесвам всички песни, които Аслъ изпълнява в сериала. Все пак тя не е професионална певица, но в сериала изпълнява много песни. Съжалявам само, че не направиха един дует с Ози.....

Хубав остатък от деня Hug

# 547
  • Мнения: 7 044
Добро утро в неделя с кафенце. Да ви е сладко.
Съжалявам, пак не можах да ви предложа кафенцето.
Ще продължавам да чета още.
Лично ви споделям, че ми падна гарда с  тази  версия.
Не се чувствам комфортно.

# 548
  • Мнения: 36 743
Добро слънчево януарско утро:hugs:Nature High Brightness

Сиси на предишната страница Злати беше показала нагледно как се поставя снимка. Може би не си го прочела....Сега ще сложа сутрешното кафе....със закуска....



Трудно ми е да копирам никовете, затова момичетата ако нямат нищо против да кажат как накратко да изписвам никовете....

La Catrala, Prinx при комшиите майката има специално място в живота на семейството. Но, тук това си е матриархат в най-тежкия вариант....Есма ако не успее да се наложи, ще се прави на смъртно болна, или ще изчезне....само, за да притесни синовете си и да обвини Сюрея.....Вместо да обединява семейството, Есма създава напрежение и все някой друг е виновен и разбира се виновните са Фарук и Сюрея....С каква злоба, с каква ненавист говори за Сюрея.....Ако съм на мястото на Сюрея няма да я търпя нито ден.....
Рейхан е същата....предстои да видим какви ще ги свърши Адем с Дилара и Рейхан  какво задоволство ще изпита от случилото се.....
И при джуклестата злобата е възпитание.....Когато се е родила, майка й е заровила пъпчето й в градината на конака Боран, за да стане султанка на фамилията......
Нямам възможност да пиша повече, че компа ми издава едни звуци на повреда....
До по-късно....

# 549
  • Мнения: 41 640
Здравейте! HugHugHug



Сиси Hug,съжаляван,че не си успяла! Anguished

Aни Hug,благодаря за кафенцето със закуска и пожеланията! Two Hearts
Аз  обясних вчера следобяд по телефона на Сиси ,за страницата и стъпка по стъпка къде и какво да натисне!

За Сиси ,а и за други,които искат да видят документалния исторически сериал от 6 еп. по 42-45 мин. за Netflix!Участва Толга Текин от Парампарча,Дамла Сьонмез,Биркан Сокулу(бившия съпруг на Аслъ),Туба Б. е гост актьор,има и чуждестрнни актьори,говори се на английски ез.!
линк в скрити
Скрит текст:
цъкаш на епизода и после на надпис със субт.
https://turkru.tv/rassvet-osmanskoi-imperii/

нова снимка...


от Еркан
Цитат
Элазиг и Малатия Пусть всё пройдёт
Желаю семьям погибших терпение
Ранены скорейшего выздравление...Hands PrayHands PrayHands Pray
Скрит текст:

Приятна неделя на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 550
  • Мнения: 36 743
Злати благодаря за линковете от историческия филм...Hug
Жертвите в пострадалите райони от земетресението в Турция се увеличават....Болката по загубата на близки с търпение не намалява...Просто трябва да се свикне да се живее с такава загуба....
Днес пък си мисля за Бегюм.....Всеки има право да се бори за щастието си, но тя веднъж го е захвърлила с лека ръка, пък сега изведнъж се сетила да се бори....Така да бъде....Но скоро Фарук ще й каже в прав текст, че за него, Бегюм е само майка на сина му...Нищо повече....Любовта им е минало...Че обича жена си и иска да изживее живота си с нея.....Ако Бегюм беше спряла до тук, бих си оттеглила всички нападки, които съм отправила по неин адрес....Но тя няма да се спре.....Напротив ще извърши много неприятни неща не само към Сюрея, но и спрямо фарук.....А и ще причини болка и страдания на собствения си син......За мъртвите или хубаво или нищо.....Нищо хубаво не мога да кажа за Бегюм......

# 551
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета
За съжаление събота и неделя нямам много време да пиша....Надявам се да няма сърдити Smirk
Хайде да ви припомня Сеймен....


https://www.vbox7.com/play:93482d71a3

# 552
  • Мнения: 36 743
Добро утро прекрасни Hug
Да започнем деня и седмицата с чаша  кафе с аромат на мечти и малко сладост за разкош и денят ще е страхотен.



Гости на мен Ози повече ми харесва, както изглежда сега с прошарената коса....Може би защото и аз съм така....а тези, които си приличат се привличат....Joy

Живота на Фарук и Сюрея ще се превърне в ад....Есма няма да миряса и ще строи планове как да изгони истанбулската невеста.....Но въпреки всички напъни на Есма, Бегюм и Ипек, любовта на Фарук и Сюрея става по-силна.....



https://youtu.be/MWBw8BFenPw

Хубав слънчев ден и успешна нова седмица...Nature SunnyFlowers Four Leaf Clover

# 553
  • Мнения: 41 640
Здравейте,момичета! Hug



Ани Hug,благодаря за кафето и пожеланията! Flowers Sunflower

Гости Hug

Започнали са да четат сценария на новия сериал с Еркан! Дано е успешен! Hands Pray
Цитат
✔ Каст нового сериала Османа Сынава - #ЕслиПозоветЛюбовь за чтением сценария✨

В главных ролях: Эркан Петеккая, Шебнем Бозоклу и Илайда Чевик.
Сериал расскажет историю запретной любви женатого главного героя с молодой девушкой












от днес
Скрит текст:
След обяд ще ми водят внучката за да я гледам няколко дни,колкото издържи!Миналата седмица беше вдигнала температура само един ден и се оправи!Спряха я от градина тъй като има много болни деца!За сега ние сме здрави!

Приятен ден и хубава седмица! Flowers Four Leaf Clover

# 554
  • Мнения: 36 743
Злати стана ми интересно....за първи път виждам може би целия актьорски състав да четат групово сценария....
Спомням си, че такова групово четене имаше за филма на Ози  "Другата страна", но бяха само трима - Ози, Аслъ и Мерием....
Скрит текст:
Не знам във вашия регион дали има обявена грипна епидемия, при нас още няма...но по-добре да се гледате с внучката вместо да ходи на градина...да не донесе нещо в къщи и да зарази Симеончо....

Днес гледах анонса на Невестата за довечера...Есма си е истински диктатор....Много свекърви у нас, които са властни като султанката могат да се обучат безплатно как да стъжнят живота на синовете си и снахите си.....Как се забравя и прощава такъв тормоз...Тази злоба ще докара султанката до нелечимоно заболяване....







Общи условия

Активация на акаунт