Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~ЗАВИНАГИ~201

  • 33 207
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Поне това му беше спестено на Фарук 😘

# 31
  • Мнения: X
Оооо минутите след като Сюрея сподели ма Фарук за бебето, а от там той сподели на всички останали беше много емоционален за мен. Смях се , разплаках се...
Дилара и мен ме подразни. Не е никаква приятелка на Сюрея.
Епизода беше страхотен.

Хубава вечер момичета! Hug

# 32
  • Мнения: 36 749
Добро утро  Hug
Кафето е готово  food010



Да го изпием заедно....и да си пожелаем прекрасен и успешен ден  Hug

Гости  Hug Кати  Hug - още снощи видях, че сте писали, но си запазих правото за сутринта....

И аз бих повярвала на приятелката си от детенство, че е изтеглила кредит и понеже е добра душа, въпреки, че съпруга ми е обещал да удари финансова инжекция за някое начинание, тя ще финансира общото ни мероприятие....Тя е наела къщата, Фарук ще поеме разходите за ремонта....На пръв поглед всичко е Ок!...Да, ама не....На Адем не му беше трудно да убеди Дилара...Което ме навежда на мисълта, че Дилара не е истинска приятелка на Сюрея....И това тя ще го доказва не веднъж.....



В очакване да сподели радостта с любимия....

Скрит текст:
Снощи ми се обади съседката, че днес ще идва човек да им оре градината и трябва да отида на село, да изоре и моята....

# 33
  • Мнения: 7 044
Добро утро, мили момичета. Приятен ден.
Ани, скъпа, благодаря за поздрава и кафенцето. И аз заедно с вас си го пия, само, че моето е  капучино.
Сутрин без кафенце не става.
Утре и в други ден съм в София.


Изповед на Аяз паша и  Дениз Ханъм
от Дениз
Любими, имам нужда от прегръдките ти,
имам нужда само от  твоите очи.
Любими мои, колко дълго те чаках.
Благодарна съм на Бог че те доведе при мен.
Това ме накара да разбера какво е  любовта....
и...може ли да обичам без  отговор?
Аз те обичам до полуда.
Ти си най-добрият човек  на  Света.

От Аяз.
Аз толкова съжалявам,  че  те  обичам??
Какво е различното в   паметта  и  сърцето  ми за тези години?
Завинаги!
А, така ли трябва да бъде?
Аз ли съм предопределен  да  не  бъда  щастлив?
Как бих искал да те обичам, както  преди?
Ти  ми беше дала мир, любов и  хармония  със   себе  си.
Сега имам  нужда само от  сълзи и болка!
Прости ми за неприязънта  ми към  теб!!.....

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 07:09 от sisi55

# 34
  • Мнения: 27 463
Добро утро и от мен !
Мерси за кафенето и топлите пожелания Hug  
Гледах си епизода . Май не съм гледала в друго турско дизи така мъж да реагира чак полилея да разтресе от радост, че жена му е хамиле  Joy Но Фарук си повтаря че ще е момиченце . Наистина ще им се роди във втори сезон . Султанката се зарадва ,но пак ще сътвори план за раздяла. Това е да си властна майка и да става каквото ти кажеш . Фарук се бори и не приема тя да му избира жените.  
Дилара и  мен подразни . Викам си шемет е но , лесно се оставя Адем да я убеждава.

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 07:13 от femmi2

# 35
  • Мнения: 41 676
Добро утро! Hug Hug Hug



Ани HugСиси HugФеми Hug,благодаря за ранното кафе и пожеланята!

Кати Hug



Приятен вторник на всички! Hug Hug Hug

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Здравейте момичета
Фарук е изключение от правилото, че мъжете искат момчета....Той винаги е искал момиченце и то да прилича на Сюрея....това вече е задължително  SmirkJoy
Ако в душата ти е слънце, няма значение какво е времето зад прозореца.

Хубав ден на всички в темата...

# 37
  • Мнения: X
Ани Hug
Злати Hug
Аз днес се чувствам ужасно зле и лягам да поспя. Малката вихрушка още повече ми изцеди силите. Ако не успея да гледам Невестата довечера да разказвате какво се е случило. Hug

# 38
  • Мнения: 36 749
Привет момичета  wavey
Завърнах се...
Скрит текст:
Разбира се не свърших работата за която отидох...Момчето, което трябваше да оре имал друг ангажимент и оставил за утре. Оставих пари на съседката и дано утре да свърши работата.

Сиси  Hug Феми  Hug Злати  Hug Гости  Hug Кати  Hug

Дилара ще създава още проблеми на Сюрея....Но не е виновен който изяжда зелника, а който му го дава е казал народа...Така, че за мен Сюрея си е виновна...При всеки проблем, тя казва, че са се оженили бързо с Фарук и не се познават...Но Фарук никога не прави нещо с което да нарани Сюрея. Сюрея се познава с Дилара от детските им години. Да не би да я е опознала. Но й вярва, а непрекъснато упреква Фарук....Много дълго Сюрея ще се отнася с недоверие към Фарук, което на мен не ми харесва.

Да разнообразим малко фотосите...



# 39
  • Мнения: 41 676
Добро утро,момичета! Hug



Гости HugКати HugАни Hug



нова снимка с Аслъ от вчера,споделена в ИГ от собственика на ресторант в района на Кадъкьой в Истанбул...
Скрит текст:
инфото със снимката е пуснато вчера в Контакта....
🆕 Новым фото с Аслы, сделанным сегодня, поделился в instagram владелец мясного ресторана в районе Кадыкей в Стамбуле 👏


снимане на рекламата за iDas с Йозджан....
Özcan Deniz Backstage // Mira-Coil
https://vk.com/ozcandnz?z=video-43059533_456241826%2F6846c2800ff … pl_wall_-43059533




Приятна сряда на всички! bouquet

# 40
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Здравейте момичета
Пие ли ви се кафе?...
"Опитът няма никаква стойност. Това е само названието, което хората дават на своите грешки." Оскар Уайлд
Снощи Есма Султан за пореден път сгреши относно Сюрея....Не и отива на годините да играе такива игрички....Но така е , когато не си харесваш снахата и си решен по всякакъв начин да и го показваш....

П.п.Злати Hug

# 41
  • Мнения: 27 463
Здравейте Hug
Какви хубави кафенца сте сервирали с каймак Yum
Така е не и отива на годините на Есма да прави така . Вероятно е семейният лекар и се познават отдавна . Имала нещо предвид като се прави на болна и доктора да не казва . Сюрея се чувства виновна . При това е хамиле и стреса ще и навреди . Султанката не мисли затова ,а само как да ги раздели със любимия и син .
Момчетата се притесниха .  Големи мъже да стоят  и майка им да ги командва.  Ама традиции и сценарии ...
Фарук се противопоставя . Я как и се развика с документа за развода и си отидоха в Истанбул  да останат сами .
Ще се разбере ли ,че Есма се прави на болна ?  
А, друго се забеляза . Режисьора добре съпостави кадрите в болницата . Бегюм бившата му любов ,която работи там и се върна и настоящата му съпруга  Сюрея .
Какво съвпадение точно в тази болница ли намериха да я преглеждат  от всичките в Истанбул.  Филм да става ..
Султанката има първи внук , никой не  знае това.  
Фикрет се държа като животно . Фикрет е влюбен ,тя не . Ако беше Фарук , няма да вика, че е под напрежение и не може . Направо ще му се нафърли от първата нощ .
Момичета  ,да питам нещо за което все се отплесвам . Една моя дружка приятелка като гледа Невестата ме попита ,не знам какво да и отговоря . Йозджан нататък в сезоните е с различна визия . Побеляла коса .  Така е хубав . Боядисвали си косата ,какъв му е истинският цвят ?

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 10:55 от femmi2

# 42
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Скрит текст:
Здравейте Hug
Какви хубави кафенца сте сервирали с каймак Yum
Така е не и отива на годините на Есма да прави така . Вероятно е семейният лекар и се познават отдавна . Имала нещо предвид като се прави на болна и доктора да не казва . Сюрея се чувства виновна . При това е хамиле и стреса ще и навреди . Султанката не мисли затова ,а само как да ги раздели със любимия и син .
Момчетата се притесниха .  Големи мъже да стоят  и майка им да ги командва.  Ама традиции и сценарии ...
Фарук се противопоставя . Я как и се развика с документа за развода и си отидоха в Истанбул  да останат сами .
Ще се разбере ли ,че Есма се прави на болна ?  
А, друго се забеляза . Режисьора добре съпостави кадрите в болницата . Бегюм бившата му любов ,която работи там и се върна и настоящата му съпруга  Сюрея .
Какво съвпадение точно в тази болница ли намериха да я преглеждат  от всичките в Истанбул.  Филм да става ..
Султанката има първи внук , никой не  знае това.  
Фикрет се държа като животно . Фикрет е влюбен ,тя не . Ако беше Фарук , няма да вика, че е под напрежение и не може . Направо ще му се нафърли от първата нощ
.
Момичета  ,да питам нещо за което все се отплесвам . Една моя дружка приятелка като гледа Невестата ме попита ,не знам какво да и отговоря . Йозджан нататък в сезоните е с различна визия . Побеляла коса .  Така е хубав . Боядисвали си косата ,какъв му е истинският цвят ?
истинският му цвят е този от втори сезон.....Боядисвал я е, но са решили да я оставят естествена в следващия сезон. Тогава при онлайн гледането с момичетата се смеехме, че му е побеляла косата в търсене на Сюрея... Smirk

# 43
  • Мнения: 36 749
Привет момичета  wavey
Сутринта не сервирах кафе, защото никой не беше писал след мен и трябваше да спазя правилата.
Още снощи имах желание да пиша, след като изгледах епизода на видео...Но поради същите причини не успях да споделя впечатленията си...Може би е за хубаво, защото след епизода се почувствах по същия начин, както при онлайн гледането...
След като изгледах целия сериал, съхраних хубави спомени за Есма...Но снощи султанката сякаш бръкна в отворена рана...
Много ми хареса това, което Сюрея й каза - право куме в черните очи...Но сега сякаш по друг начин виждам постъпката на Есма - не само злоба, властност...желание да раздели Фарук и Сюрея...Султанката разбира, че губи войната. Нямаше какво да каже на Сюрея, за да бъде като маслото отгоре, затова реши да драматизира положението, като се направи на много болна....Есма показа безсилието си пред любовта....Но повече от игричките на Есма ме подразни съгласието на доктора да излъже, за да запази достойнството на султанката. Доктор, който се е заклел в хипократовата клетва, се превърна в една мижитурка....Ненавиждам продажните душици!
За Ипек - не мога да й съчувствам...Да, постъпката на Фикрет  е ужасна, но още по-ужасяваща е постъпката на Ипек. Искала време...Това време нямаше никога да дойде.....
Сега предстои да видим, как Есма ще се гаври със Сюрея.....А Ипек ще си отмъщава на Сюрея, използвайки Фикрет....Дилара също ще утежни положението на Сюрея...а бившата на Фарук ще започне една подла игра....Облаците над Сюрея се сгъстяват.., а тя е хамиле....  Thinking Thinking Thinking Thinking

Злати  Hug Гости  Hug Феми  Hug и на всички момичета пожелавам остатъка от деня да бъде приятен и забавен  Hug

# 44
  • Мнения: 27 463
Ани Hug Права си от безсилие ,че не може да ги контролира и измисли това с болестта . Ще се разбере ли че лъже ?
Ипек си го заслужи . И аз го коментирах ,ако беше Фарук нямаше да иска време и да се дърпа . Но тя го подразни говорейки му. Фиктет и каза и да замълчи .
Направила съм грешка не в Истанбул ,в Бурса е болницата . Там не са толкова много .
Бегюм още обича Фарук . Ще прави номера . Както се казва само една жена знае на какво е способна друга . Сюрея нищо няма да заподозре .  Бива наивност...

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 14:48 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт