SportsDirect-72

  • 33 136
  • 234
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 108
Здравейте,
Имам поръчка  от 09.01.20, която от 12.01 седи със статус "Ready To Ship". Миналата седмица ги питах къде ми е поръчката и на 17.01.20 получих отговор "Your order SD.............. has been picked and packaged and is awaiting collection by our courier. We have several collections throughout the day and so we expect that you will receive your order within the next couple of days"
Парите са си изтеглили от Пей Пал, имам отказани 4 артикула, за които не са ми възстановили още сумата.
Да ги чакам ли още или да пускам диспут в ПП? До сега такова забавяне не ми се е случвало.... колко е това тяхното "следващите няколко дни"
А между другото поръчката ми от 08.01 си я взех от доставчик на 18.01...

# 46
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте,
Имам поръчка  от 09.01.20, която от 12.01 седи със статус "Ready To Ship". Миналата седмица ги питах къде ми е поръчката и на 17.01.20 получих отговор "Your order SD.............. has been picked and packaged and is awaiting collection by our courier. We have several collections throughout the day and so we expect that you will receive your order within the next couple of days"
Парите са си изтеглили от Пей Пал, имам отказани 4 артикула, за които не са ми възстановили още сумата.
Да ги чакам ли още или да пускам диспут в ПП? До сега такова забавяне не ми се е случвало.... колко е това тяхното "следващите няколко дни"
А между другото поръчката ми от 08.01 си я взех от доставчик на 18.01...

Погледни дали реално са изтеглени тези пари .Обикновено не ги теглят , но знае ли човек какво могат да измислят ...

# 47
  • София
  • Мнения: 108
Изтеглени са парите, не са ми върнали сумата за отказаните артикули и не са ми изпратили още поръчката, седи в статус "Ready To Ship".  Май това ще ми е последното пазаруване от тях...

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Изтеглени са парите, не са ми върнали сумата за отказаните артикули и не са ми изпратили още поръчката, седи в статус "Ready To Ship".  Май това ще ми е последното пазаруване от тях...
Здравейте, какво се случи с поръчката ви? Аз имам същите проблеми като вас.

# 49
  • Мнения: 1 109
Здравейте,  някой да има излишен от този бански , размер S.
Поръчах си най-малкият размер, но ми е малък
https://bg.sportsdirect.com/firetrap-firetrap-blackseal-panel-sw … #colcode=35446703

# 50
  • Мнения: 55
Здравейте, дали може да се поръчва към момента от сайта към България и има ли проблем последните ви поръчки. Благодаря.

# 51
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте Simple Smile ако пуснем самостоятелна поръчка с кой превозвач идва пратката? Че съм си харесала няколко неща? Благодаря предварително за отговора.

# 52
  • Мнения: 3 727
Последно,като поръчвах беше с еконт. И се бави поне 2 седмици. Но скоро не съм поръчвала.

# 53
  • Мнения: 5 613
Да се запиша и аз. Направих поръчка до английски адрес. Някой знае ли има ли забавяния заради короната? При поръчката ми дадоха ориентировъчна дата за доставка до 09.06.

# 54
  • Мнения: 55
Да се запиша и аз. Направих поръчка до английски адрес. Някой знае ли има ли забавяния заради короната? При поръчката ми дадоха ориентировъчна дата за доставка до 09.06.


Здравейте какво стана с поръчката ви?Пристигна ли и имаше ли проблем? Искам да на правя поръчка с доставка до България, но не знам дали всичко вече е ок.

# 55
  • Мнения: 5 613
Да се запиша и аз. Направих поръчка до английски адрес. Някой знае ли има ли забавяния заради короната? При поръчката ми дадоха ориентировъчна дата за доставка до 09.06.


Здравейте какво стана с поръчката ви?Пристигна ли и имаше ли проблем? Искам да на правя поръчка с доставка до България, но не знам дали всичко вече е ок.
Здравейте! На 3 юни я пратиха и на 5 юни беше в склада на Габко. С Hermes доставиха. Всичко вече е при нас, доволна съм.

# 56
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте. Казвам и аз при мен как стана. Поръчах, платих чрез пейпал /следващия път обаче смятам с кредитна карта/ и след 2 седмици ми дойде поръчката по Еконт, без посреднически фирми, нямах никакви проблеми, всичко си дойде. Получих си смс от Еконт.

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 10:18 от Anna_♥

# 57
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да, но сте платили доставката до бг.. Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 350
То и с посредник се плаща пак доставка.

# 59
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
2лв на кг до бг

Общи условия

Активация на акаунт