Кой какво сервира вчера?Кой какво ще готви днес ?

  • 25 685
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
З- арабски кус кус, сварен в прясно мляко, с малко захар, масло и овче сирене. Круши.
О - кюфтета в доматен сос; млечна салата; ягоди.
В - от вчерашната супа топчета; гуакамоле и зелена салата.
   Направих и един шоколадов кекс за утре сутрин.

# 46
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Вчера: спагети с лютеница, домашна извара, салата от домат, печен пипер и печен патладжан, козе сирене и кашкавал, мляко с ориз и банан

Днес: гофрети с овесени ядки и брашно от елда, кефал със зеленчуци на фурна, пилешка супа и пиле фрикасе

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Вчера
- кекс и кисело мляко
- яйца на хартия; аранчини с млечен сос с хрян и див лук
Днес шоколадово мюсли с кис. мляко; домашна юфка с масло и козе сирене. Вечерята още не съм я решила... лашкам се м/у 3 варинта.  Crazy

Лейди, мисля те... не се ли реши момчето...

# 48
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Пържени филийки със сладко от малини
Крем супа спанак
Телешко с грах
Медена торта -с готови блатове от Берьозка,кондензирано мляко и сметана ,отгоре с орехи


# 49
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Гюзлеме с айран.
Пожелание на ММ му направих студена пача от свински крачета,а за мен ще има яйца на очи със сирене.

# 50
  • Мнения: 11 737
Докато се запиша и аз, Лейдито ще роди Smiley

Друсан кебап /без лук/, пържени картофи, разни туршийки и на финала една семпла плодова салата с мед.

# 51
  • Мнения: 11 984
И аз очаквам добра вест от Лейди Wink

Болна съм Sick и нямам никакво обоняние и вкус Crossing Arms, затова мъжете се вихрят там ooooh!, крем супа за мен от картофи и ''други неща от хладилника'', бъркани яйца със сирене за мъжете, салата от домати и лук... дребното е  споделило на баба как му се дояли от нейните пълнени чушки и супа от зелении, така че още два дни ми се полагат да си подсмърчам на воля Whistling, закуската е мюсли с мляко или препечени филийки с нещо, мандарини, помело, грозде и ябълки

# 52
  • Мнения: 947
Препечени филийки с масло, сирене, домашна саздърма, краставица и маслини.
Тиквена крем супа, Мешана салата, Омлет със сирена, Печена тиква с канела.
Свинско винен кебап + картофено пюре, Таратор, Туршия,  Плодова салата.

# 53
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Закуска: варени яйца, козе сирене и козе кашкавал
СЗ: пълнозърнести сусамови крекери
Вечеря: Маниса кебап по рецепта на Merelenda

# 54
  • Мнения: 947
Овесена каша с банан и лешници.
Спетзофай, Салата зеле с моркови и целина, Кисело мляко със сладко от смокини.
Боб яхния с пушени ребра, Таратор, Баница охлювчета, Туршия, Ябълков сладкиш.

# 55
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Сладки от овес, чия, киноаи просо - с банан, фъстъчено и кокосово масло; намазани с течен шоколад - отлежават за утрешната закуска.
За обяд дояждахме каквото имаше от манджите.
За врчеря ще правя елдени нудълси със зеленчуци; телешки кюфтета с кашкавал на грил тигана и гуакамоле. Имам и яйчена салата с праз, селъри, горчица, заквасена сметана, лимонов сок и каперси.

# 56
  • Мнения: 969
Във вторник имахме печен карфиол и пилешко филе на скара, снощи салата домати, краставици, чушки и праз/вместо лук/ и пържена риба, уловена от баща ми, довечера ще правя салата моркови и червено цвекло, баница с одрински кори и кюфтета.

# 57
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Грах яхния с пилешко.Направих и екмек кадаиф,но не останахме очаровани.За нашия вкус е много сладко.

# 58
  • Мнения: 11 737
Снощи един кебап пак от турската кухня, ама му забравих името. С патладжан и кисело мляко за основа и отгоре смляно месо с чушки. Една турска салата с червено зеле, картофи, печени чушки и магданоз - интересна беше, а и нещо различно от обичайното. И едни вратни пържоли, да не остане някой гладен.
За днес дробчета ще правя, вероятно само в масло, и една зелева салата с магданоз и моркови.

# 59
  • Мнения: 947
Качамак с масло и сирене.
Мерджемек, Пълнено хлебче, Печени ябълки с канела.
Мариновани крилца на фурна, Картофките на Джейми, Таратор, Селска салата, Меки тиквени сладки ❤ мандарини и ябълки за десерт.

Общи условия

Активация на акаунт