ЛОНДОН - 11

  • 35 891
  • 731
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 682
Ние пътувахме до Падингтън с National Express, защото ни беше по-близо до мястото за спане. Спирката е на моста над метростанцията и гарата т.е. в непосредствена близост.

# 196
  • София
  • Мнения: 1 877
Продължава да ми е малко объркано пътуването от Луътн до Лондон.   National Express и Greenline две различни автобусни линии ли са? Какви са разликите?
Също така, придвижването с влак как става и колко струва?

# 197
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Продължава да ми е малко объркано пътуването от Луътн до Лондон.   National Express и Greenline две различни автобусни линии ли са? Какви са разликите?
Също така, придвижването с влак как става и колко струва?
National Express и Greenline две различни автобусни линии ли са? - Различни са ,на различни компании . Може да има разлика в маршрутите и в някои от спирките . Цените  на билетите са приблизително еднакви.
Също така, придвижването с влак как става и колко струва? - От летището се взема автобус до гарата / Luton Parkway Station / , пътуването трае 5-7 минути. От гарата се взима влак до Лондон, като трябва да се провери коя гара ще ви е удобна . Може да проверите тук, колко би ви струвало , зависи и от броя пътници : https://www.thetrainline.com/train-times/luton-airport-parkway-to-london-bridge . Автобусът от летището до гарата също се плаща или може да се купи комбиниран билет автобус + влак от автоматите на летището.

# 198
  • Мнения: 1 156
Пристигаме на летище Станстед с вечерния полет. Направи ми впечатление, че трансфера през сайта на easy bus.com/ National express/ е на двойно по-ниска цена отколкото на сайта на National express или от Райънер. Има ли някаква причина/уловка?

# 199
  • Мнения: 256
Няма уловка, купувай смело.

# 200
  • София
  • Мнения: 1 877
National Express и Greenline две различни автобусни линии ли са? - Различни са ,на различни компании . Може да има разлика в маршрутите и в някои от спирките . Цените  на билетите са приблизително еднакви.
Също така, придвижването с влак как става и колко струва? - От летището се взема автобус до гарата / Luton Parkway Station / , пътуването трае 5-7 минути. От гарата се взима влак до Лондон, като трябва да се провери коя гара ще ви е удобна . Може да проверите тук, колко би ви струвало , зависи и от броя пътници : https://www.thetrainline.com/train-times/luton-airport-parkway-to-london-bridge . Автобусът от летището до гарата също се плаща или може да се купи комбиниран билет автобус + влак от автоматите на летището.
Сребърна паричке, направо си златна паричка! Много благодаря отново за ценната информация! Purple Heart Flowers Hibiscus Purple Heart

# 201
  • Мнения: 2 817
Момичета, имам бърз въпрос - нали от Хийтроу мога да се придвижа за около 1 час до центъра на Лондон с метрото?

# 202
  • Мнения: 9 991
Момичета, имам бърз въпрос - нали от Хийтроу мога да се придвижа за около 1 час до центъра на Лондон с метрото?
Напълно достатъчно.

# 203
  • Мнения: 2 817
adelinda, благодаря много за отговора. Април имаме един полет с 10 ч. престой в Лондон между прекачванията. Надявам се, че ще успеем да се придвижим от Хийтроу до центъра /Пикадили/, да обиколим Пикадили, към Парламента, може би през Бъкенгамския дворец и да седнем да хапнем фиш и чипс Simple Smile

# 204
  • Мнения: 9 991
adelinda, благодаря много за отговора. Април имаме един полет с 10 ч. престой в Лондон между прекачванията. Надявам се, че ще успеем да се придвижим от Хийтроу до центъра /Пикадили/, да обиколим Пикадили, към Парламента, може би през Бъкенгамския дворец и да седнем да хапнем фиш и чипс Simple Smile
С влак мисля е и още по-бързо. Бъкингамския, до него има парк, вземете си сурови ядки да храните катеричко, лебеди и още за мен неизвестни птици от ръка. Има два музея, но отнема време да се разгледат добре. Моста, имаше и бирария евтина, чието име ще потърся и ще кача.

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте, дали имате информация за ситуацията в Лондон по повод епидемията от Корона вирус. Ще пътуваме следващата седмица семейно и  другата част от семейството има резерви....

# 206
  • Мнения: 275
Здравейте, дали имате информация за ситуацията в Лондон по повод епидемията от Корона вирус. Ще пътуваме следващата седмица семейно и  другата част от семейството има резерви....


И аз силно се вълнувам и се притеснявам. Ние летим на 14.02 и ще сме там една седмица,
при нас половинът има резерви и само ме психясва. Не можем да канселираме хотела,
защото нищо няма да ни възстановят, самолетните билети са евтини и няма да ме заболи
толкова. Купила съм еднократни маски за летищата, гелчета за дезинфекция и други такива,
но ще излъжа, ако кажа че не ми е притеснено.

# 207
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
В България по улиците има повече хора с маски, отколкото в сити. Да не кажа, че там не видях въобще. Случаите в Англия са доста далеч от Лондон. Мисля си че спазване на стандартни правила като избягване на препълнени метра, редовно миене на ръцете, избягване на пипане на уста, нос, очи с ръце, носене на маска в затворени пространства с много хора, са напълно достатъчни. В Лондон не видях паника от корона вируса, даже не бе тема за разговор.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Потвърдените случаи  на носители на коронавирус във Великобритания са 2 - в град Йорк . Студент от китайски произход и негов роднина. Евакуирани британски граждани от Ухан, са настанени за 14 дневен карантинен период в болница в близост до гр. Ливърпул. В Лондон няма съобщени случаи . Бритиш еъруейз  и Вържин атлантик са прекратили директните си полети от / до Китай.  Предполагам ,че са взети по- добри мерки ,отколкото тук в БГ. Дано няма проблеми Hands Plus1

# 209
  • Мнения: 9 991
Всичко е нормално. Няма хора с маски и паника. Всичко работи.

Общи условия

Активация на акаунт