NEXTDIRECT.COM - 14

  • 60 788
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 644
Здравейте. Плетените пуловери (за момче) дали са уголемени като повечето дрехи на марката? Детето е 117 см. 20 кг. Колебая се между 5-6 и 6-7, а може би и 6 г. като размер. Подариха ми прекрасно яке размер 6 г., но му е доста голямо. Ще го носи след 1-2 години. За това се колебая и какъв размер пуловер да поръчам.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Йоко, ако не ти е късно, давам ти размери на пуловер от миналогодишната колекция - 6-7 г. Дължина (заедно с ластика) - 48 см, подмишници - 39 см, ръкав - 45. Аз бих купила точно този размер, съдейки по моето момче, което е с мерки, близки до тези на твоя юнак.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Моят син е с абсолютно същите мерки и вчера оправих гардероба 6-7г.
Да, има няколко блузи, чиито ръкави са по-дълги от разлика в самите бройки и модели, т.щ. всичко му е на Некст, но пък повечето дрехи от 5-6 години вече са му къси, за това и подмених вече.
На този ръст и аз не бих рискувала тепърва да вземам 5-6г, освен, ако ясно не си личи на модела, че е по-свободен и съответно ще е по-голям.
Пуловери не съм вземала още...

# 19
  • Мнения: 838
Здравейте! Имам няколко въпроса относно доставката. Ще съм благодарна на всеки, който може да ми даде яснота. Считано от поръчката, за колко календари дни пристига доставката? Има ли възможност поръчано днес да бъде доставено утре? Ще поръчам до служебен адрес и се чудя как да избегна доставка през почивния ми ден, който винаги е през седмицата, т.е. делничен ден.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Доставките са с DHL, които не работят през уикенда. Когато Ви изпратят смс, че пратката ще се достави с DHL имате възможност от линк да зададете друг удобен за Вас ден. По принцип идват за 3-4 работни дни. За по-експресна доствка опции не знам дали има.

# 21
  • Мнения: 838
Доставките са с DHL, които не работят през уикенда. Когато Ви изпратят смс, че пратката ще се достави с DHL имате възможност от линк да зададете друг удобен за Вас ден. По принцип идват за 3-4 работни дни. За по-експресна доствка опции не знам дали има.
Много благодаря! Не ми трябва експресна. Просто искам да поръчам в деня преди почивката, примерно, и да съм сигурна, че няма да дойде тогава, когато ме няма.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Някой купувал ли е за себе си от детската секция?
Ако от дамското нося М как е съизмеримо с Размер 164 см, може да ми е тясно или на ръкав късо? Какво може да се очаква?
За връхни дрехи конкретно, загледах парките.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 647

Здравейте, имам две излишни неща, вчера пристигнаха. Тази рокля, р-р 12 и потник, р-р 8. Разрешено ли е да се публикува тук, или да преместя на друго място.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 14:37 от Darma4

# 24
  • Мнения: 206
Здравейте, искам да поръчам спортни панталончета и блузки на синът ми, който е на 6 месеца. Може ли да ми кажате как да разбера кои са ватирани или по-плътни. Приемам и предложения за конкретни модели

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 647
Момичета, как връщате поръчките с български пощи? С препоръчана пратка, обикновена или с обратна разписка?
И аз питам.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 850
С тракинг номер поисках аз пратка, макар че не винаги работи тракинга. Може би Спиди ще е по-добре. С обикновена пратка не бих пратила нищо, рискувам още в пощата да си го приберат.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Здравейте, искам да поръчам спортни панталончета и блузки на синът ми, който е на 6 месеца. Може ли да ми кажате как да разбера кои са ватирани или по-плътни. Приемам и предложения за конкретни модели

Питаме се тук или на съпорта.
Започнеш ли да следиш редовно сайта ще се ориентираш по зареждания - пролет тънки, есенни с лека вата зареждат.
Но сега отваряйки сайта няма как да разбереш по описание. На някои снимки си личи, но на повечето не. Sad

# 28
  • Мнения: 397
Момичета,трябва ми помощ! Дъщеря ми много иска да имаме еднакви домашни пантофи. Някой поръчвал ли е,че трябва да определя номера на двете. Благодаря!

# 29
  • Мнения: 515
Здравейте,не мога да се регистрирам в next-някой имал ли е подобен проблем?С кой превозвач се регистрирате?

Общи условия

Активация на акаунт