Подготовка за малкия човек - тема 9

  • 36 194
  • 760
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 929
В Токуда ползваха Пуфис размер 2. Аз не бях купувала памперси преди да се роди детето. Бабите се изпреварваха да ми звънят в болницата да питат какво да вземат, та им заръчах по един пакет памперси да вземат. И двата бяха 2 размер, дъщеря ми се роди 3.300.

Козметика бях купила преди да родя, не ми се ангажираше мъжа ми, че и без това го знам колко е неориентиран за такива неща. В Токуда ползваха Хип, но аз си взех Биодерма и съм доволна.

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
На мен не ми искат в болницата. Но ще ходим до Турция на пазар и мисля да взема от там 2-3 пакета, понеже са доста по-евтини.

# 617
  • Мнения: 35 070
Аз купувам от доставчици от Англия на доста добри пари. Ползваме само Лупилу

# 618
  • Мнения: 25 676
Аз купувам от доставчици от Англия на доста добри пари. Ползваме само Лупилу
+1 за английските
Аз много късно ги открих. Харесваме Мамия.

# 619
  • Мнения: 5 563
И аз купувам от доставчици от Англия, но ползваме pampers premium protection.

# 620
  • Германия
  • Мнения: 3 401
На мен не ми искат в болницата. Но ще ходим до Турция на пазар и мисля да взема от там 2-3 пакета, понеже са доста по-евтини.

Може да вземеш някой и друг пакет от по-големите размери, все ще влязат в употреба.

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
О, да ще взема от 2 номер нагоре. Свекърва ми редовно ходи, приятелки също, та ще има кой да ми носи.

# 622
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 843
Аз купувам от доставчици от Англия на доста добри пари. Ползваме само Лупилу
+1 за английските
Аз много късно ги открих. Харесваме Мамия.

+1 за Мамиа. Повече ми харесват от Памперс.

# 623
  • Мнения: 3 929
Може ли да споделите някой доставчик за Мамиа, от който сте доволни?

Аз сега поръчах от Емаг - Пуфис 3 размер излизат по 0.21 лв. Толкова евтино досега не ги бях купувала.

# 624
  • Мнения: 35 070
Ами, трябва да видиш в твоя град кой доставя от Англия

# 625
  • Мнения: 698
https://m.olx.bg/ad/mamia-pampersi-i-gaschi-mamia-pampers-pants- … tion=1&page=1
Този доставчик ми донесе веднъж за сега, че още чакам бебо и само стартовият пакет поръчах Blush

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Набелязах си и аз няколко доставкичка от Бургас. Благодаря, че споделихте! Simple Smile
Нямах представа изобщо, че се предлагат английски памперси на толкова ниски цени. А и други английски стоки.

# 627
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
В Пловдив си ги има памперсите в магазините за вносни препарати или в някой детски магазини дори. Може също да проверите при вас Simple Smile Дори и тези little angels съм виждала, но по-рядко.

# 628
  • Мнения: 560
Little angels са ми категоричен фаворит. Много е полезно ластичето на кръстчето, памперса лепва супер Simple Smile И дупето е винаги сухо, независимо колко е пълен памперса.

# 629
  • Мнения: 3 929
Благодаря за линка. Ще се възползвам следващия път. Забелязвам, че доста хора хвалят Mamia и Little Angels, ще ги пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт