Прахосмукачка робот - 18

  • 46 971
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Вие сте изброила основните разлики. Изработката е същата, а софтуерно S5 e по-добър, но са глезотийки. Сега въвеждат запазване на няколко карти, разпознаване на стаи, по-лесно можеш да му посочиш да изчисти еди коя си стая(и). Не че и с първа версия не може де, но е малко по заобиколно.

# 586
  • Мнения: 13 906
Имам 1 генерация. В началото много страдах, че не мога да му задам от приложението коя стая да чисти, но сега виждам, че не е толкова важно. Виж, това за килимите ми се струва от значение, имам един който затруднява робота, трудно се качва на него.

# 587
  • Мнения: 4 200
И ние имаме първа генерация от около 6 мес.
ММ се занимава с нея, чистенето е негов ангажимент.
Свалил си е приложението на телефона и я пуска от там и чисти стая по стая. Не знам как се настройва дали по стаи или зони е направил, но я пуска да чисти стая по стая.
В детската и хола имаме истински вълнени персийски килими - никакъв проблем, качва си ги, чисти си ги, не ги дърпа/скубе, разрошва ги много красиво даже.
Затруднява се на едно прагче с дъговидна преходна лайсна, но ММ и слага мокетена стъпка като естакада.
В кухнята сме с тип черга с малки ресни - не се заплита в тях, не ги засмуква, не ги повлича.
Понеже я носим и у мама отвреме - навреме, там е засядала няколко пъти под холското канапе. Като не успее да се измъкне сигнализира за възникнала грешка и си казва да се пренесе на друго място.
Точно заради килимите се спряхме на първа генерация, не искам да ги мокри/овлажнява изобщо.
Доволни сме.

# 588
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Roborock S55 може ли да се пуска стая по стая.? Примерно искам да изчисти само една стая у да приключи.

# 589
  • Мнения: 1 290
Да може. Може и само част от стая да изчисти.

# 590
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Поръчах го, сега ще си чакам.

# 591
  • Мнения: 7 856
И първата генерация може да чисти отделни стаи. Просто от общата карта задавате като зона исканото помещение.

# 592
  • София
  • Мнения: 2 030
Благодаря момичета,  ще се почудя още ден-два,  имам едно шаги в спалнята, не е много високо, гледам сега и клипчета как се справят с килимите.

# 593
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 960
ММ е на клик разстояние да поръча румбата с 9, ужасена съм от цената , въпреки , че и повече съм давала за прахосмукачки. ЛГ-то ни нещо се бъгва вече от всякъде, поръчах базов модел румба преди два месеца за ваканционно жилище, много добре чисти, възхитени сме! Но от години не съм гледала цени и модели, прегледах последните страници, май това е най-новия и скъп модел в момента Astonished гледам и7, подобен е , дано склони него да поръча, поне е наполовина цена ! Та оглеждайки се , пак се замислих и за Брава,видях , че вече има такава, която пръска вода, сега остава и да не остават локви след нея Grinning Ще ви прочета, да видя кой с какво се е сдобил Simple Smile

# 594
  • Мнения: 5 997
Здравейте дами, не съм пазарувала никога от Амазон, цъкнах да видя как вървят там irobot 980 и се чудя къде е уловката при първия продавач. Виждам, че предлага този модел за доста по-ниска цена от останалите. Някаква идея какво изпускам?
https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B017WD5KZM/ref=olp_f_new? … F8&f_new=true

# 595
  • София
  • Мнения: 1 476
Новата Брава я видях в действие, приятелка си я взе. Не оставя локви. Другата разлика с Брава 390 е, че се прибира сама на станцията за зареждане. Също така на Брава 390 парцалчетата са си точно парцалчета, микрофибърни, а на новата е малко по-различно, като килимче 😀 Сигурно има и други разлики, но не съм я проучвала основно.

**Bobby**, аз и не виждам уловката, а цената наистина е доста добра, няма и доставка до Германия...Продавача има 100%  добър рейтинг, 130 фийдбека...но гледам през телефона, може и аз да пропускам нещо...

# 596
  • Мнения: 57
Здравейте! Ъпдейтнах си софтуера на приложението на roborock, но ми дава някаква грешка. Не ми зарежда картата и не знам как да го оправя. Грешката я дава с йероглифи и не знам каква е.

Някой има ли идея?

# 597
  • Мнения: 466
Парцалчетата на Бравата перат ли се или се сменят като консуматив?
Днес пристигна моята Румба 981. Вече я изпробвах и съм много доволна. Изчисти навсякъде перфектно. Поръчах я от немския Aмазон на по-висока цена от тази в горния линк. 

# 598
  • София
  • Мнения: 1 476
Перат се, дори и в сушилня съм ги пускала без да искам и нищо им няма Simple Smile В кутията с Брава 390 имаше 2 за мокро и 2 за сухо почистване, като тези за сухо никога не съм пробвала, струва ми се безсмислена тази опция.

# 599
  • Мнения: 5 997
**Bobby**, аз и не виждам уловката, а цената наистина е доста добра, няма и доставка до Германия...Продавача има 100%  добър рейтинг, 130 фийдбека...но гледам през телефона, може и аз да пропускам нещо...
Мерси, утре ще разгледам пак по-подробно. По принцип предпочитах от БГ да си купя заради гаранцията, но разликата в цената е огромна и може и да рискувам.

Общи условия

Активация на акаунт