Клиника Адела Фертилити - вълшебна тема 8

  • 32 337
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 467
От юли информация - пусках ги 1-2 дни преди процедурата в клиниката, заедно с другите предоперативни изследвания и прегледа с интернист и анестезиолог. Излизат на същия или следващия ден.

# 46
  • Мнения: 198
Момичета има ли въобще някой забременял на ЕЦ ?

# 47
  • Мнения: 5 892
Има разбира се. Дори някои от първия път. На мен също ми се получи макар и за кратко с биохимична. Аз честно казано бях навита само на ЕЦ да пробваме. В последствие обаче се оказа, че и това не е много опция и май на късмет бяхме успяли да докараме до край първия опит. Уви, неуспешен, та в този ред на мисли може би беше по-добре да го бяхме канселирали, за да не съм с едни пари и нерви назад.

# 48
  • Мнения: 198
Има ли забременели на ЕЦ и АМХ под 0.1 , днес яйцеклетката беше зле и почнах много да се отчайвам ! Дори не беше незряла а фазата преди това .

# 49
  • Мнения: 583
Здравейте, момичета, какви изследвания трябваше да направя 10 дни преди цикъл преди ТВЛ? По спомен акушерката ми каза микробиология и хламидия. Има ли и нещо друго?

# 50
  • Мнения: 5 892
Преди време имаше момичета с ниски стойности, които успяха. Но вече не пишат. Може да разровиш старите теми, ако искаш. Напоследък темата не е активна, както пред и новите момичета рядко пишат и споделят.
Като цяло ЕЦ си е игра на нерви дори без лош резерв. Стойностите ма АМХ сами по себе си не са чак толкова важни. Важното е колко антрални имаш и най-вече какво вадите. Просто си трябва стискане на зъби и опити. Да се пробва, за да се види дали има шанс или трябва да се подходи по друг начин. 1-2 ЕЦ не са крайна диагноза.
Brandywine18 - МБ, хламидия, мико и уреаплазми. Като ти дойде, звъниш и ти казват кога да идваш за следващи изследвания и консултации.

# 51
  • Мнения: 198
Bling-a-ling благодаря за отговора !

# 52
  • Мнения: 339
Annikaleo,
Не съм сигурна дали стойността на АМХ има връзка с това, че яйцеклетката е била незряла. Аз правих опит на ЕЦ при АМХ малко над единица и първия път изобщо не успяха да извадят яйцеклетка. Още следващия месец опитах пак. Извадиха яйцеклетка, тя се оплоди и ембриончето беше с добро качество. За съжаление, нямаше имплантация, но поне ни даде надежда, че имаме шанс.

# 53
  • Мнения: 3 902
Аз имах читав ембрион на ЕЦ,с ниско АМХ съм и ЕМ. Поради неясна грешка и проблем. Лично според мен - грешка на ембриологията в Малинов нямах успех. Но нямаше проблем видим.

# 54
  • Мнения: 49
Има ли забременели на ЕЦ и АМХ под 0.1 , днес яйцеклетката беше зле и почнах много да се отчайвам ! Дори не беше незряла а фазата преди това .
Здравей, аз съм с 0.1 от преди година, имам 3 пункции и една извадена читава яйцеклетка, която се оплоди и ми я върнаха на 3 ден, за съжаление не се разви. От няколко месеца не мога да стигна до пункция, защото все съм с висок хормон и пия противозачатъчни, но не се отказвам.
Не се отчайвай, знам какво ти е, поплачи си и до следващ цикъл.

# 55
  • Мнения: 333
Здравейте момичета, днес ми беше трансфера. Доктора обаче забравил да ми каже, че трябва да си взема прогестан 50мл или пролутекс 25мл, който да почна веднага да слагам до теста. Имате ли представа от къде мога да си поръчям, тъй като ги няма в БГ...?

# 56
  • София
  • Мнения: 7 467
Потърси група за медикаменти от Турция, или инвитро в Турция. За медикаменти има и във фейсбук. Имаш ли схема кога трябва да биеш следващите инжекции?

# 57
  • Мнения: 333
Потърси група за медикаменти от Турция, или инвитро в Турция. За медикаменти има и във фейсбук. Имаш ли схема кога трябва да биеш следващите инжекции?

Ами не съм си била изобщо до момента. Само на кринон гел съм. Каза ми като ги намеря всеки ден по едно и също време да ги слагам. Попитах как са ми изследванията, но казаха, че са ок, но за всеки случай...

# 58
  • Мнения: 1 346
Жълтурчо, успех този път всичко да е наред!
Само от Турция ли могат да се закупят прогестан и пролутекс?

# 59
  • Мнения: 333
Благодаря !Diva!. Дай Боже всички скоро да сбъднем мечтите си.
Иначе в Турция и Гърция ги има, но казаха, че са по-евтини в Турция.

Общи условия

Активация на акаунт