Клиника Адела Фертилити - вълшебна тема 8

  • 32 303
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 833
Здравейте момичета!Мина една година от както сме пациенти на доктор Калчев ,имаме си три замразени ембриони ,но не можем да стигнем до ЗЕТ заради висок прогестерон.Доктора иска да правим надраскване и биопсия на лигавицата.Някоя от вас правила ли е да ми каже колко време след тази интервенция можем да правим трансфер.

# 31
  • Мнения: 5 891
Серологията има смисъл да се пусне по в последния момент. И може да го направиш при някое дот посещенията в клибикаъа. Става на деня. Все пак всичко се случва и винаги има шанс от канселиране, а нейната давност няма смисъл да се губи.
Миле-на, най-вероятно иска да ти направи хистеро, а щом е така има сериозни основания. Не го прави просто така. Съвсем лека интервенция. Особено щом е и с цел надраскване и се цели ЗЕТ предполагам той ще е още на следващатщ цикъл, за да се използва благоприятната среда. Все пак трябва лично да обсъдиш с него, защото всеки случай е индивидуален. А и не знам точно каква биопсия иска да ти прави и колко време отнема.
Annikaleo, как мина пункцията вчера?Днес да имаш добри новини!

# 32
  • София
  • Мнения: 692
И аз се записвам в тази тема. Дано наистина е вълшебна за всички ни!!!  EFP preggo stork-boy stork-girl newsm32

# 33
  • русе
  • Мнения: 335
Серологията има смисъл да се пусне по в последния момент. И може да го направиш при някое дот посещенията в клибикаъа. Става на деня. Все пак всичко се случва и винаги има шанс от канселиране, а нейната давност няма смисъл да се губи.
Казаха ми 10 дни преди цикъл. Канселиране на какво? Аз ще започна стимулация сега.

# 34
  • Мнения: 5 891
Това важи основно за МБ, хламидия и плазми. Ако изскочи нещо трябва да се лекува. И честно казано направо си е редно да се изчака с процедура до чисто изследване.
Това, че започваш стимулация не значи, че не може да те канселират по някое време, ако не реагираш добре и има някакъв проблем. Не ти го пожелавам Wink

# 35
  • русе
  • Мнения: 335
Това важи основно за МБ, хламидия и плазми. Ако изскочи нещо трябва да се лекува. И честно казано направо си е редно да се изчака с процедура до чисто изследване.
Това, че започваш стимулация не значи, че не може да те канселират по някое време, ако не реагираш добре и има някакъв проблем. Не ти го пожелавам Wink
За пръв път ще правя такова нещо, информацията ми не е много, така че, въпросът ми беше съвсем искрен Simple Smile Защо може да се наложи канселиране (като се има предвид, че към момента планът е да се изваярт яйцеклетките и да се замразят).
Благодаря! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 891
В случай, че хормоните ти са зле в някой от етапите на изследване. Много зависи на каква стимулация си. При по-леките с по-късно включване на лекарства е по-вероятно. Понякога не дай си боже де случва болест преди пункция, което я предотвратява или спукване на фоликула при ЕЦ. Изобщо причини много. И неприятно, ако се случи. Но никой не е застрахован. Затова за изследвания, които не е нужно повече техническо време, е по-разумно да се направят в по-късен момент, за да се използва максимума от давността им.

# 37
  • русе
  • Мнения: 335
Bling-a-ling - стимулацията ще е по къс протокол.

А колко време важат серологичните?

# 38
  • Мнения: X
Аз правих лапаро при Калчев сега през октомври. Изследванията ми за спин, хепатит и Васерман бяха от юни и ми ги приеха. Не са ме карали да пускам отново, т.е. бяха минали 4 месеца. Единствено повторихме кръвната група, но било за всеки случай.

# 39
  • Мнения: 198
Bling , Моята пункция беше преди 1 час и още се оправям от упойката и съм в пълно неведение за нищо ! 🙂 Освен че ми разораха отново вените като картофено поле за абоката  няма друго 😄.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 11:51 от Annikaleo

# 40
  • Мнения: 5 047
Аз правих лапаро при Калчев сега през октомври. Изследванията ми за спин, хепатит и Васерман бяха от юни и ми ги приеха. Не са ме карали да пускам отново, т.е. бяха минали 4 месеца. Единствено повторихме кръвната група, но било за всеки случай.

Хаха ,интересно - спин и хепатит може , кръвна група не може.Все едно се променя във времето Stuck Out Tongue

# 41
  • София
  • Мнения: 7 430
Вероятно им се е сторила съмнителна лабораторията за кръвната група

# 42
  • Мнения: 5 891
Bling-a-ling - стимулацията ще е по къс протокол.

А колко време важат серологичните?
Важи 3 месеца.

Annikaleo, мислех, че е била вчера. Пак да имаш хубави новини, а утре още по-хубави Peace

# 43
  • русе
  • Мнения: 335
Серологията има смисъл да се пусне по в последния момент. И може да го направиш при някое дот посещенията в клибикаъа. Става на деня. Все пак всичко се случва и винаги има шанс от канселиране, а нейната давност няма смисъл да се губи.
Казаха ми 10 дни преди цикъл. Канселиране на какво? Аз ще започна стимулация сега.
Bling, от лабораторията казаха, че 3 работни дни отивали за серологията. В петък ще имам резултатите. Никъде не ги пращат, при тях ги правят, но имало технологично време.

# 44
  • Мнения: 5 891
Не знам до сега винаги съм ги правила в клиниката покрай други ходения. Ако не се лъжа излизаха на същия или следващ ден. Нямам спомен за повече дни. Всяка лаборатория е различна. Който е правил скоро може да каже по-точно. Моят опит е от преди няколко години.

Общи условия

Активация на акаунт