Тест за овулация - въпроси / тема 10 /

  • 25 800
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 515
Още му трябва Simple Smile

# 346
  • Мнения: 28
Още една идейка 🙂

# 347
  • Мнения: 27
Благодаря, момичетаа.. Надявам се утре да е по-наситена. И имам още един въпрос. Ако овулацията е минала вече(примерно преди два, три дни) щеше ли тест линийката да е така наситена (макар и не колкото контролната) в момента? Притеснявам се да не е минала вече овулацията, а аз да си я чакам, чакам.... 😄😊

# 348
  • Мнения: 449
Здравейте момичета за първи път правя тест за овулация днес е предполагаемата дата  а сме пробвали последните дни през ден според вас дали е положителен и от кой ден на цикъла е най добре да се тества благодаря ви

# 349
  • София
  • Мнения: 11 464
Положителен го видам аз.
Към тестовете няма ли указания от кой ден се започват?

# 350
  • Мнения: 216


Моля за мнение Simple Smile

# 351
  • София
  • Мнения: 11 464
Отрицателен.

# 352
  • Мнения: 27


Привет, момичета. Днес тест чертата е по-светла от вчерашната, нали? Върви към отрицателен, какво ще кажете? Явно овулацията е минала вече.

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081


Привет, момичета. Днес тест чертата е по-светла от вчерашната, нали? Върви към отрицателен, какво ще кажете? Явно овулацията е минала вече.
Може би е днес Simple Smile

# 354
  • Мнения: 61

Момичета, какво ще кажете, нещо подобно ли тр да се получи,ако вс е наред с О?

# 355
  • Мнения: 28


Привет, момичета. Днес тест чертата е по-светла от вчерашната, нали? Върви към отрицателен, какво ще кажете? Явно овулацията е минала вече.

Да,по-светла е днес 🤷🏻♀

# 356
  • Мнения: X


Привет, момичета. Днес тест чертата е по-светла от вчерашната, нали? Върви към отрицателен, какво ще кажете? Явно овулацията е минала вече.
Може би е днес Simple Smile
За мен този тест е отрицателен .

# 357
  • Мнения: 424

Момичета, какво ще кажете, нещо подобно ли тр да се получи,ако вс е наред с О?

Да , има темичка за БТ , там коментират диаграмите Simple Smile успех

# 358
  • Мнения: 61
Благодаря 😊

# 359
  • Мнения: 341
Здравейте, момичета! Чета ви от години по всякакви въпроси, дори фб-ка не може да ви бие по мое мнение ❤ Дойде ред и аз да се регистрирам.
За първи месец правя тестове за овулация и да си призная честно се шокирах преди малко. Цикълът ми е 29-30-31-32 дни, което затруднява сметките разбира се 😤 Тестове правя от ден 10 на цикъла този месец. По мое мнение положителните ми бяха на ден 14 и ден 15. Последно правих на ден 16- видимо отрицателен, даже бях решила да не правя повече, но днес съм по изключение в работен ден у дома, имах един останал в опаковката и ей така реших да го направя.  Днес е ден 18 и съм меко казано изненадана, понеже ми се вижда положителен и този. Нямам кисти попринцип, ходя редовно на прегледи, заради история с полипи. Секс не успяхме да правим в подходящите дни, правихме последно на ден 12, което е рано според мен. Моля за мнение относно тестовете. Благодаря предварително ☺

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 17:27 от Roxyrox

Общи условия

Активация на акаунт