Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 006
  • 370
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 394
Галерия, Патрашкова и други жълти вестници, ама най лай.яно жълтите. Не мисля, че точно Бенатова и Милен Цветков са еталон за добри журналисти. Диков и той се лашкаше по разни телевизии доста време та трудно сега ще се реши да се мести.

# 196
  • Мнения: 10
Някой знае ли откъде се купуват билети за шоуто?

# 197
  • Мнения: 5 178
Има развитие и ще има ново кулинарно предаване Mate Kitchen.

# 198
  • Мнения: 2 394
Значи има надежда. Благодаря за инфото.

# 199
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
в понеделник пък гост ще му е Д.Рачков.

# 200
  • Мнения: 35 070
Да. Това много ме изненада

# 201
  • Мнения: 7 847
Рачков, предполагам ще си рекламира шоуто.
Нали трябва да напълни Арена армеец.
Лоша реклама няма.

# 202
  • Мнения: 2 394
Щом Рачков ще е гост значи Слави и Халваджиян са стоплили отношенията си. Иначе веднага жълтата преса обяви, че това било удар на Слави срещу БТВ и новото им вечерно шоу. Явно във вторник пак ще си мерим рейтингите... горката Нова тв.😂😂😂

# 203
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
може Рачков да е избягал от Халваджиян. и това е вариант.  още повече, че и за Зуека се говори, че ще има някакво ново участие - май с друг партньор.

# 204
  • Мнения: 2 394
Не вярвам Рачков да се раздели с Халваджиян. Става въпрос за доста пари и сигурност. Например от всички които напуснаха Слави успяха само двама трима- Милошев и Любо Нейков. За друг не се сещам. Виктор Калев уж беше голям актьор ама лека полека и той бе забравен. Така че който се грее от огъня на успял човек трудно си тръгва от там.
Ни много би ми се искало Слави и Халваджиян наистина да успеят да се споразумеят и да направят тая телевизия различна.. ама това са си само мои фантазии...

# 205
  • Мнения: 7 847
Четох клюка, че може Рачков да е вестител на новината, че Господарите са приели да са част от тази телевизия.
Това разбира се е само предположение.

# 206
  • София
  • Мнения: 5 826
Според мен нарочно са поканили някой известен и атрактивен в отговор на новото шоу на БТВ.
Ще си мерят... рейтингите  Wink

# 207
  • Мнения: 8 605
Напоследък много материалчета започнаха да излизат за голям рейтинг на тази или онази телевизия, на което не трябва да се вярва. Най-малко гледайте и на кой сайт четете.
Рейтингът се измерва от статистически фирми, чрез анкети по-телефона - е поне се подбира някаква представителна извадка.

Ако някой знае как може да се измери най-точно рейтинг на телевизия, моля да обясни.

# 208
  • Мнения: 2 394
Рейтинг в България се мери по български. Плащаш си на определена фирма и съответно тя тръби на всеослушание колко висок ти е рейтинга. Така процедират Нова и бТВ.  Ама не знам дали някой все още им се връзва. Аз лично уволних и двете телевизии. Има толкова интересни и телевизии и предавания за гледане.

# 209
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Имам приятели, у които преди години имаше едно апаратче малко като модем или не знам и аз с какво да го оприлича, свързано с приемника, чрез който гледаха телевизия. Като ги попитах какво е това, ми казаха, че засичало коя телевизия "върви" в момента - по този начин измервали рейтинги.
Ако за това се използваше телефонно проучване, каква би била гаранцията, че като питат някого, той ще отговори достоверно? И при толкова много прозвънявания дали поне веднъж нямаше пък да "улучат" ако не мен, то поне някой мой познат или роднина? Rolling Eyes Satisfied
Не знам към момента какви са способите, но със сигурност и бТВ, и Нова си имат по една рейтингомереща агенция и особено в началото на сезон пада едно мерене... ум да ти зайде! Винаги в новините си четат как, видите ли, тяхната телевизия била най-гледаната. Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт