Какъв крем за лице използвате? – Тема 16

  • 65 053
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • софия
  • Мнения: 4 180
Здравейте,някой ползвал ли е кремовете на ив роше?за момента съм намерила подходящ крем за моята чувствителна  кожа,но от известно време им се чудя.благодаря

Aз съм със суха кожа и съм ползвала техен- не ми допадна. Не беше достатъчно хидратиращ за мен. Но пък маските им за лице са хубави, на мен ми харесват доста.

# 676
  • Мнения: 679
Аз за маслено почистване ползвам олиото на Нивеа, като нанасям две помпички на сухо лице, хубаво разтърквам, включително и очите, след това прибавям малко вода и отново масажирам добре, докато се образува бял крем, после изплаквам. След масленото почистване ползвам измивен гел/пяна.
Може ли да покажете кое е олиото на Нивеа

# 677
# 678
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
В момента е намалено в Лили .

# 679
  • Мнения: 958
Mama galka, това олио успява ли да свали грим - спирала, очна линия, коректор?

# 680
  • Мнения: 702
Mama galka, това олио успява ли да свали грим - спирала, очна линия, коректор?
Да, успява. Леко се затруднява, само когато имам очна линия, в такива случаи слагам една помпичка допълнително на очите. С коректор, сенки и спирала се справя чудесно!

# 681
  • Мнения: 4 624
Възможно ли е да направи пъпки? Също търся продукт за маслено почистване, защото май с гела не ми е достатъчно. Грим не слагам - само слънцезащита.

# 682
  • София
  • Мнения: 6 467
По-добре избери розовия вариант с масло от гроздови семки, синия е с кокосово масло е по-вероятно да предизвика поява на пъпки според мен.

# 683
  • Мнения: 359
Здравейте,
Ще ми препоръчате ли дневен крем със слънцезащитен фактор. Благодаря 😊

# 684
  • Мнения: 702
Възможно ли е да направи пъпки? Също търся продукт за маслено почистване, защото май с гела не ми е достатъчно. Грим не слагам - само слънцезащита.
Не съм забелязала да имам повече пъпки, след като започнах да го използвам. Изхабих една опаковка от розовото, сега взех от синьото, сякаш второто го харесвам повече.

# 685
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Не използвам от дълго време кремове за лице ... Може би в последните 3-4 години. На 43 съм ... А-дерма в началото ... После установих, че харесвам продуктите на Биотен и Микса. Последните 5-6 месеца използвам мицеларна вода и СС крем на Биотен, и дневен и нощен крем на Микса хилороник ... Поръчах си, обаче две английски маски за лице, които ми допаднаха и реших да рискувам и с няколко продукта за лице от същия сайт, които са полски ... Все още нямам изградено мнение за тях ..., но да попитам - някой дали ги е ползвал?
Това съм взела като смятам да използвам по следния начин:
- сутрин - лавандулова вода, крем за лице с охлюви, СС на Биотен, масло от карите, пудра, руж, спирала за очи
- вечер - мицеларна вода, вода от маточина, редувам - един ден концентрат с ретинол, а на следващия - терапия с вит.А, крем за лице с охлюви, масло от карите
Два пъти в седмицата почиствам с уред и ексфолиант на Микса, след това редувам две маски - с черна глина и с мед ... Добре се чувствам Simple Smile

Скрит текст:





Маските са английски:

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 22:46 от Почти безобидн@

# 686
  • Мнения: 218
Някоя от вас ползвала ли е свинска мас за козметични цели? Например като околоочен крем?

# 687
  • Мнения: 36 057
дори не би ми хрумнал подобен експеримент
и за околоочен със свинска мас не съм чувала

# 688
  • Мнения: 18 542
Някоя от вас ползвала ли е свинска мас за козметични цели? Например като околоочен крем?
Аз съм ползвала за маски за коса само. За лице не, но не виждам причина да не пробваш. Даже ми се струва добра идея и аз ще тествам.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
Свинска мас с невен се ползва при изгаряния, за заличаване на белези от операции/на мен не ми помогна/.Една колежка пък си беше излекувала големи червени петна по лицето.Така че не мисля ,че ще е проблем освен мириса.

Общи условия

Активация на акаунт