Какъв крем за лице използвате? – Тема 16

  • 64 686
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 670
Aз го ползвам сега, но съм далече (все още) от 45+, ако има значение. Като крем е, попива бързо, но си има леко специфична миризма. Мажа сутрин след почистено лице и после продължавам с основния ми крем. Приятен е, но не е нищо особено, поне за мен. Simple Smile

# 586
  • Мнения: 2 768
Някой използвал ли е Clinique Smart Custom- Repair Serum? Имате ли впечатления?

Аз го ползвам. Нищо специално и не съм впечатлена нещо.
А какво търсиш като ефект и какво не харесваш в него?
На мен критерият ми е да не дразни кожата, т. е. да я прави спокойна, мека и с равномерен цвят, да не я чувствам суха и опъната, и да не предизвиква обриви или запушване на пори.
За изглаждане на бръчки, претенции нямам. Това с никой крем не съм постигнала и мисля да си ги нося. Все пак, 43 години ми е отнело да ги постигна Joy

# 587
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
Докладвам за Теоксан филър, за смесена кожа. Моята е такава, но през зимата отива към суха, та май трябваше да взема за суха,но както и да е. Лек, бързо попива,  не мазнее и не лъсвам в Т зона. Редувам обаче със серум на Ординари с ХК  и крема им с ХК. Лицето ми се озари, и леко поизглади фините линии. Правя обаче и разни други щуротии като гимнастика за лице, и ползвам уреди - мезо,шпатула и пр.

# 588
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Теоксан филър е много хубав крем ,моят беше за суха кожа.Меко ,подхранено и сияйно лице.

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Аз поръчах все пак Clinique Smart Custom- Repair Serum. От мостра страшно много ми хареса. Фините линии са изгладени и кожата на лицето ми изглежда добре. Попива бързо и не оставя мазен филм.

# 590
  • Мнения: 13
Здравейте,
Имам една чуденка - днес си купих hyaluron cellular filer на Nivea. Поблазни ме SPF30, защото допълнителната слънцезащитна нещо не ми се отразява добре. Но сега видях, че е за възраст над 55, а съм на 43.Мислите ли, че мога да го ползвам или да го подарявам 😕. Кожата ми е по-скоро комбинирана, но вече виждам отпускане и фини бръчки. Някой има ли впечатления от този крем 🙂

# 591
  • Мнения: 15 309
Според мен няма никакъв проблем да ползваш продукта. Сега, ако беше на 20г. и продукта 50+ беше с ретинол, щях да ти кажа - не, заради ретинола, който не е препоръчителен за млади организми. Инак възрастта обозначена на опаковката е по скоро търговски трик. Никой не пише, че дадена съставка не е препоръчителна и дори я влагат в продукти за бременни, макар да е противопоказна, за ретинола иде реч, но... както и да е. Ползвай си продукта спокойно, още повече, ако ти се отразява добре.

# 592
  • Мнения: 2 545
Някой ползвал ли е серума за лице с витамин "С"на Рефан ? Мнение за действието?

Току що го видях на снимка в темата "Новите ни козметични похождения". Отдавна търся нещо  с вит. "С" с цел освежаване. Капсулките на Балеа  с вит. "С" така и не ги откривам в пловдивския ДМ, а този серум ми се вижда добър вариант.

# 593
  • София
  • Мнения: 5 953
Аз преди 10 тина дни си купих един серум на Palmer's - с вит. С, вит. Е и Ретинол. Засега ми харесва. Взех го, защото ми отговаря на бюджета. Дълго търсих, но повечето с вит. С бяха по-скъпи. Този на Рефан не го знам. Ползвах обаче серума на Ейвън и доста ми хареса, макар много хора да го смятат за тежък и мазен. Просто трябва да се слага по-малко и да се втрива по-дълго време.

# 594
  • Мнения: 2 545
На  Palmer's ползвам кремовете, но съм малко разочарована от маслата им за лице - получих леко зачервяване, като обрив или раздразнение по кожата и преустанових ползването. Но мисля, че се водят масла. Серум на Palmer's не съм виждала сякаш, но може и да има.

# 595
  • Мнения: 6 713
Здравейте,
може ли някой да препоръча крем за суха кожа от по-високия клас като ЕСти, Клиник? Засега съм доволна от Авен, както и SVR, но искам да проуча и други възможности.

# 596
  • Мнения: 2 768
Здравейте,
може ли някой да препоръча крем за суха кожа от по-високия клас като ЕСти, Клиник? Засега съм доволна от Авен, както и SVR, но искам да проуча и други възможности.
На мен Clinique ID - лосиона във варианта за много суха към суха кожа в комбинация със зеления успокояващ концентрат ми се отразява добре. Ползвам също Revitalizing Supreme + на ЕЛ. Хубави са, но на студено време не са ми достатъчни. Имам и от Advanced Time Zone - розово-лилавата антиейдж серия на ЕЛ, но не съм отворила още и не мога да дам мнение.
Кремът за суха кожа на Clarins от серията Extra Firming ми допада доста. Омекотява, подхранва и успокоява. Нощния е за всеки тип кожа, но също е по-мазен и го харесвам.

# 597
  • Мнения: 812
Здравейте,
Имам една чуденка - днес си купих hyaluron cellular filer на Nivea. Поблазни ме SPF30, защото допълнителната слънцезащитна нещо не ми се отразява добре. Но сега видях, че е за възраст над 55, а съм на 43.Мислите ли, че мога да го ползвам или да го подарявам 😕. Кожата ми е по-скоро комбинирана, но вече виждам отпускане и фини бръчки. Някой има ли впечатления от този крем 🙂

Oldsmile, Моята кожа зимния сезон е нормална и в момента ползвам този крем. Много го харесвам.Мазничък е но като помасажирам добре кожата попива и заглажда лицето.Ползвам колкото лешник за цялото лице и по-малко за шията. Има лек аромат и хидратира чудесно за противобръчков крем. Вече ми е любим зимен крем. Не причинява запушване на порите. Аз съм на 44 , ако има значение.

# 598
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ох,и аз колкото лешник ползвам,от всякакъв крем.
Ще купя Нивеа по-нататък,засега имам кремове.
Искам да споделя за серума Биотен хиалуроник голд,лек ми идва.Но негов плюс е,че е доста деликатно ароматизиран, предполагам,че за по-топло време ще ми бъде идеален.

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Light Beam ,ще чакам мнението ти като отвориш и започнеш Time Zone ,пробвах го преди време и e с невероятна консистенция.Не ми правиш добро да ти кажа и с Extra Firming Bowtie ,че и него съм загледала ,а вчера си поръчах Shiseido Bio-Performance Advanced Super Revitalizing.А имам поне още 10-на крема ,които бих искала да купя.Expressionless

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 07:41 от Bright Crystal

Общи условия

Активация на акаунт