Математически турнири 1-4 клас. Тема №55

  • 46 467
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 017
Излиза едно международно класиране за всички участници по класове.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 193
Класиранията на МБГ излизат по градове или по места на които са провеждани. Къде трябва да следя за класиране? В събота има обявен  час в който може да се видят работите на децата
Класирането излиза единствено на сайта на МБГ /може би около 12-13 ноември ще излезе/, а резултатите се получават от домакините на състезанието. Според регламента не само може да си видите работите на децата, но и да получите самите задачи /поне така е записано/.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 493
Класиранията на МБГ излизат по градове или по места на които са провеждани. Къде трябва да следя за класиране? В събота има обявен  час в който може да се видят работите на децата
Класирането излиза единствено на сайта на МБГ /може би около 12-13 ноември ще излезе/, а резултатите се получават от домакините на състезанието. Според регламента не само може да си видите работите на децата, но и да получите самите задачи /поне така е записано/.
Да, така е - ще видя работата на синът ми и мога да получа задачите..... така пише и в меила.

# 33
  • София
  • Мнения: 251
Имате ли представа кога ще излезнат резултати за София за Черноризец Храбър и къде ще ги публикуват?

# 34
  • Мнения: 2 298
Имате ли представа кога ще излезнат резултати за София за Черноризец Храбър и къде ще ги публикуват?
На сайта на турнира.

# 35
  • Мнения: 96
Днес и моят син беше на Черноризец храбър. На излизане са му дали бланка със задачите от състезанието, а на сайта има публикувани отговори. Аз вече му проверих теста.
На МБГ е с 38 точки, 3-ти клас е.

# 36
  • Мнения: 1 750
Който е ходил преди на ЧХ може ли да сподели след колко време публикуват класирането?

# 37
  • Мнения: 982
И на моята дъщеря са дали листът със задачите от състезанието Черноризец Храбър и черновите. Там е останала само бланката с отговори.
mari_mari_mari, как оценява Вашето дете трудността на състезанието? Виждам, че е 3-ти клас, както и моята дъщеря. За нея е имало 4 задачи, на които не е посочила отговор и 3, които е сгрешила. Поздрави за резултата от МБГ.

# 38
  • Мнения: 96
Бях му изпринтила задачи от минали години и така се готвеше за състезанието. Каза че задачите са били по-лесни от тези, които решаваше вкъщи. Една задача е сгрешил и на една не е посочил отговор.
Според мен задачите от ЧХ не са никак леки.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 141
Записвам се при вас да следя състезанията. Синът ми пропусна днес ЧХ, изобщо не знаех, че ще се провежда и много ме е яд.

# 40
  • Мнения: 2 285
Бях му изпринтила задачи от минали години и така се готвеше за състезанието. Каза че задачите са били по-лесни от тези, които решаваше вкъщи. Една задача е сгрешил и на една не е посочил отговор.
Според мен задачите от ЧХ не са никак леки.

Сравително леки задачи тази година.
На нас само 12-та ни е без отговор. 10-та е сгрешил, но аз си нямам представа кой е верният отговор. Ако при вас е вярна, споделете решението, моля.

# 41
# 42
  • Русе
  • Мнения: 359
http://smb-ruse.com/materials/PH-2019-rezultati.html
Предварителните резултати на участниците в МС „Паисий Хилендарски“ - Русе

# 43
  • Мнения: 2
Някой има ли условията на задачите от Черноризец Храбър ?

# 44
  • София
  • Мнения: 627
И на моята дъщеря са дали листът със задачите от състезанието Черноризец Храбър и черновите. Там е останала само бланката с отговори.
mari_mari_mari, как оценява Вашето дете трудността на състезанието? Виждам, че е 3-ти клас, както и моята дъщеря. За нея е имало 4 задачи, на които не е посочила отговор и 3, които е сгрешила. Поздрави за резултата от МБГ.

Моето дете е 3ти клас. Каза, че задачите са били много лесни. Решила ги , проверила ги е още един път чрез пререшаване,пренесла е отговорите в бланката, проверила е пренасянето и е излязла по-рано. Очакван резултат 100%.

Общи условия

Активация на акаунт