Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 136
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 011
Здравейте аз надничам в темата ,но днес идвам с въпрос ....видях  в Русе нов магазин Мания (в маг.Зора ) ,само не разбрах отворен ли е ..

# 31
  • Мнения: 35 107
Ще отвори на 6.11

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 635
Скрит текст:


Записвам се с две придобивки от нашата Мания - роклята е на ХМ, безкрайно семпла, но също толкова симпатична Simple Smile , а ботичките са на Тамарис, чисто нови 😊

# 33
  • Мнения: 35 107
Гледах същата рокля, но черна днес. Доста ѝ се чудих

# 34
# 35
  • Мнения: 35 107
Днес беше мъка в магазините.
Едва си намерих 2 панталона от мПулс за 7 лв общо

И за дребчо две долнища

# 36
  • Мнения: 205
Здравейте,току що намерих темата,надявам се,че ще ме приемете Simple Smile . Днес си получих моите находки от един известен second hand сайт. Много съм доволна. Всичко е,както беше описано - без следи от употреба,а едната блуза е нова,с етикет. Simple Smile[/img]

# 37
  • Мнения: 240
Може ли някой да ми обясни схемата на Мания Халите? Правят 2 зареждания в седмицата или как процедират, че не ги схващам?

# 38
  • София
  • Мнения: 9 911
В кои магазини има шанс да намериш нещо ново/запазено - предполагам в деня на зареждането трябва да си там. Минавам няколко пъти произволно през Хумана, но почти нищо не ме грабва.
Мъжките неща са много по-малко.

# 39
  • Мнения: 24 276
Хумана ще имат утре ново зареждане. Имат Премиум щендер, там търси маркови находки, но и жените са по- високи
Иначе в Ремикс гледай

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 1 635
Може ли някой да ми обясни схемата на Мания Халите? Правят 2 зареждания в седмицата или как процедират, че не ги схващам?

За този магазин Мания ли става въпрос - https://maniastores.bg/maxx-mania-софия-център-shop28.html според информацията в сайта, зареждането е веднъж седмично, във вторник.

# 41
  • Мнения: 240
Може ли някой да ми обясни схемата на Мания Халите? Правят 2 зареждания в седмицата или как процедират, че не ги схващам?

За този магазин Мания ли става въпрос - https://maniastores.bg/maxx-mania-софия-център-shop28.html според информацията в сайта, зареждането е веднъж седмично, във вторник.
Същият, но като съм ходила и има като реклама, че друг ден зареждат. Все едно зала А във вторник, а зала Б в петък. Нещо такова ама няма значение де 😂 бях длъжна да попитам за всеки случай

# 42
  • Мнения: 114

Нямах много нужда от пуловер ама го взех - 2 лв от Хумана, мек и вълнен е изглежда че топли доста. Напоследък не мога да си харесам нищо, ще гледам да преровя Мания-та

# 43
  • на село
  • Мнения: 52
Здравейте,
Някой може ли да ми подскаже за някоя ВУ в Гео Милев.Ще съм по Шипченски проход утре и ще имам време да поразгледам нещо Simple Smile Ще съм благодарна, ако някой сподели за магазинче някъде там.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 067
Има един магазин вдясно на Галакси Трейд Център. Не е нещо кой знае какво, но да мине време става.

Общи условия

Активация на акаунт