Боран Кузум❧Айбюке Пусат и колеги - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.3

  • 53 624
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28 007
Вили, ти къде се изгуби, не гледаш ли сериала?

Аз първо гледах "Чукурова", после "Доктор Чудо", а комедията оставих накрая - да ме весели. Joy Степенувам ги уж по драматизъм, но винаги след Доктора у мен остават най - светли чувства.

# 31
  • Мнения: 1 732
Лучи,оперираха внука и се налагаше да сме край него..Не съм гледала още последните серии,но долу-горе днес разбрах какво се случва.През почивните дни ще наваксам..а са сменили и деня за излъчване,по принцип -турски де, това води към финал , но дано греша..
Ще повторя тази снимка,много са ми мили тук..

# 32
  • Мнения: 5 670
Виолета, в петък излъчват "Вятърничавия", "Права на престол Абдулхамид", "Опасни улици". Ако бяха останали в петък съвсем никакъв шанс за оцеляване нямаха "Навсякъде ти".
Жалко, защото е лек и позитивен. Заедно с "Моята сладка лъжа" са толкова приятни за гледане. Но комшулука си харесва крясъци, пистолети, сълзи и сополи.
"Моята сладка лъжа" пък е толкова полезен, показва сложните взаимоотношения в семейството, засяга важни въпроси за възпитанието на деца с по един родител, засяга общовалидни и вечни човешки ценности. Но не - това не е интересно на съвременния зрител. Защото трябва мислене и съпреживяване, а не просто зяпане на зрелища.
Както и да е, надявам се "Навсякъде ти" да довършат предварително заявените 26 епизода. И без това края на ноември и след нова година стартират още дузина сериали. Като че ли такова чудо, като този сезон до сега не е имало в турската киноиндустрия. Буквално се ритат по кокалчетата и настъпват по мазолите в името на интереса на драгия зрител, толкова много са сериалите - и нови и продължаващи стари.

# 33
  • Мнения: 28 007
Бързо да се оправя детето Heart Eyes и ти да наваксаш, че да сме готови за сватбата Grinning

Много ми харесват Айбюке и Фуркан. Толкова колкото и Айбюке  - Боран.

Бенсу Сорал в ролята на Мерием във филма "Mest-i Aşk"





Иранският актьор Шахаб Хосейни в ролята на Шамс Табризи - Шамс от Табриз, духовният учител на Мевляна



Селма ще е в ролята на Карръ хатун - жената на Мевляна



Бурак Тозкопаран ще е в ролята на Султан Валад, а Ибрахим Челиккол - Искендер.

От сета











С Боран - Аладдин снимки от сета не намерих, има го в пресата, във връзка с филма.



Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 06:08 от LU4IQ

# 34
  • Мнения: 13 336
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover

Благодаря за всички  споделени снимки от награждаването! Heart Eyes
Аз изгледах преведения епизод още в неделя, беше тъжно...
Но след като са наградили сериала като "Най-добра романтична комедия",
той явно вече е свършил /т.е. снимките са приключили/.

Така че ни остават един или два епизода. Disappointed

А сладурите Ай и Фуркан са прекрасни! Тоалетът на Ай е убийствен. Hands Ok Hand
Също като изящната й фигура! Hands Ok Hand
/Според мен - няма силикон, просто чудесен бюст! Hands Plus1 Flowers Four Leaf Clover/

# 35
  • Мнения: 1 732
Дари,аз и "Моята сладка лъжа" следя и съм съгласна с теб за това,че е полезен ,засяга злободневни теми от ежедневието..
  Лучи,слава Богу и на докторите вече е добре,у нас съм си и ще гледам със сигурност сватбата...Жалкото е,че не успяхме в тази тема да се научим да коментираме видяното онлайн..

# 36
  • Мнения: 8 760
Благодаря за споделеното!
И аз като Тинчето гледам дизито,но наистина вече завиха в една посока на да пишем ама карай да въри пък колкото толкоз...което не ми харесва определено.
Много сладки АйФур...
Чакаме новия филм на Боран доста добри имена и познати мисля,че ще има чудно гише...

# 37
  • Мнения: 28 007
Вили, не гледам онлайн, нямам време, много са дълги сериите, три сериала... уморявам се. Само "Чукурова", но е втори сезон, не мога да спра, въпреки че за всяка серия си казвам - ще видя само началото онлайн, обаче заплахи и врагове дебнат отвсякъде и как да изпусна... гледам докрай. hahaha
Хайде спирам, че пак няма да стигна до серията с драмата на СелДем.

# 38
  • Мнения: 1 732
Лека и спокойна нощ на всички..

# 39
  • Мнения: 13 336
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover

Според мен днес трябва да очакваме втори трейлър за еп. 21.
Ще видим дали интуицията ми работи. Simple Smile
Засега няма нищо. Disappointed

# 40
  • Мнения: 28 007
Привет!

Рускините са писали, че "Навсякъде ти" приключва с 23-ти епизод.

Последният беше добре до края на двата часа. Следващите 25 минути бяха съчинени от немай-къде. Не повярвах на Селин, че Демир ѝ действал зле. Той пък отиде да зарадва Ейлюл ли ooooh! Гадно ще ми е да завършат с 2% рейтинг. Sad

Пропуснах за кандидат женихите на Селин - баща ѝ не помнел всички Joy Joy Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 3 380
Здравейте, момичета!
Благодаря на всички ви за споделеното във темата. Последните епизоди почти не съм гледала и сега ще наваксвам, но ви чета редовно. Разбирам, че сериалчето започва да губи очарованието си и ми е мъчно ако има провал. Зарадвах се от наградите и ги поздравявам. Мисля, че са заслужени.

Харесвам Селин усмихната и щастлива:

Очаквам Боран да ни зарадва с ново участие - филм, сериал - той заслужава:

# 42
  • Мнения: 8 760
Инфото потвърдено от Бирсен Ханъм.
23 еп последно

https://www.tv100.com/her-yerde-sen-dizisi-final-yapiyor-her-yer … olum-haber-474072

# 43
  • AMS
  • Мнения: 6 395
Привет, привет!!!
Снощи в еуфорията забравих да поздравя и да благодаря за темата!!!
Много се радвам за наградата на "Навсякъде ти"!!!
Не съжалявам и че приключва, а дори смятам, че е много по-добре.
Да, не съм гледала всички серии, но ви четях и много ми допадна
непринуденото поведение и синхрона на Айбуке и Фуркан.
Няма да забравя целувката с какво майсторство беше направена.
Да ме прощават конкуренти им от петък, но Айбуке и Фуркан са класи над тях.
Целувката, която този сезон най-много ми хареса >>>








# 44
  • Мнения: 13 336
И в инстаграм се твърди, че финалът е на 23 епизод.

Общи условия

Активация на акаунт