Ако имаш ОСМОКЛАСНИК, добре дошъл си на форумски празник

  • 27 820
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 815
Русалке, Heart ! Етомира, и ние се сдъвкахме вкъщи преди около седмица. Има да оправя оценки по всички предмети с малки изключения. Върхът беше 3.50 по БЕЛ. Много говорих, преминавайки през всички тоналности. Joy Това, което нея я жегна, беше рецензията на господина. В нея нямаше нищо свързано със самите задачи. Удари го на психология - разочарованието му от дете, чийто потенциал е за отличен; наблюденията, че не внимава в час; изводите, че не е прочела вкъщи нищо; жестът, който е направил за оценката, т.е е била за тройка. На следващия ден се засякох и с госпожата и по БЕЛ от МГ, а Нети я обожава ( взаимно е). Като разказах на Нети за срещата, първият въпрос беше дали съм и казала. Потвърдих и и потънаха гемиите. За четири дни буквално изяде български, литература, информационни, математика. Супер активна е в момента в час, заваляха и отлични оценки. Самата тя си призна, че е неглижирала предметите, освен немски. А има време. Първоначалното учене до припадък по език вече го няма. Ляга си навреме, разцъква телефона. Споразумяхме се да отделя по 10-15 мин. на предмет, който са имали през деня. ( на нея и трябва даже по-малко) През уикенда ще отработва по-щателно. С математиката нямаме проблеми. Там си работи както досега. Но и госпожата им изисква, нищо че са в осми клас и имат да учат език.
Тази вечер - пиле фрикасе, пържоли, царевични питки, салата с цвекло и моркови + орехи и лимон, и от вчера съм изцедила мляко, за който иска към салатата. Blush

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 21:25 от petenka1983

# 736
  • Мнения: 1 915
То станало време за следваща тема. Предлагам заглавието да е нещо като "Мама - осмокласна стяга се за втора среща".

# 737
  • Мнения: 815
Може нещо да се взаимства и оттук: https://m2.chitanka.info/text/12895-pesen-za-prijatelstvoto
Днес обсъждахме с малката.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 317
Е как да не я обичаш таз Русалка Heart !!!Така ни е обрисувала, че само нейния пост да прочетеш, всичко ще ти се изясни от последните поне 10 страници. Пенсионирана русалка, другия път няма да отсъстваш. Вече отсъствията стават неизвинени  Wink
Na_Vesi_Pateto, просто останах без думи! Моля те, дай повече инфо за книгата - кога ще е представянето, откъде може да се купи? Не мисля, че ще е нелоялна реклама, така че споделяй смело.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 397
Оф, вие като нормални хора ходите на форумски срещи, готвите, концерти, на театър, книги пишете, а аз... имам и един малък син на 6 г. и днес ме накара да ходя с него да скачаме на батути. Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 17 920
Ще се появя, Fair Lady, обещавам Simple Smile

На Веси патето, може ли инфо на лични?

Скрит текст:
Бях писала преди време, че дъщеря ми си "самоиздава"  творбите. Праща ръкописите на  някаква печтница в Холандия, избира  с какъв формат да е книгата , праща и оформление на корица, картинки също са възможни. И холандците я пускат разпечатана по куриер/поща до искания адрес. Наистина мяза на книга отвсякъде, дори откъм съдържание...Stuck Out Tongue Closed Eyes Когато човек не гони специално тираж, а като в нейния случай иска индивидуални бройки - става. Май излиза, ако не се лъжа, към 25-30  евро. Та тя си има вече 2-3 "издадени" романа. Но може би за България цената би била друга, не искам да подвеждам. За желаещите мога да потърся координати от нея  - ще издаде и Санака книгата за сина си, и аз моите небивалици, и други желаещи...

# 741
  • София
  • Мнения: 11 654
Ооо Русалке трогната съм,че съм включена в римите ти. Heart Eyes
Ама хубава разходка си направихме с Fair Lady.
А сега като гледам,какво е времето навън май няма да ни се отдаде възможност при следваща среща.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 085
Заповядайте в новата тема.
В петък останах с впечатлението, че повечето предпочитат втората среща да през януари, но ако искате да повторим мероприятието през декември, предлагайте дати, за да ги сложа в анкета.

Галя, сега прочетох предложението ти за заглавие. Да го сменя, ама да не ни прехвърлят темата в "Свободно време". Grinning

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 23:11 от Спунк

Общи условия

Активация на акаунт