Отговори
# 210
  • Мнения: 25
Здравейте! Нека разкажа историята си. На 1.12-8.12 бях в МЦ. На 11.12 правих секс с приятеля си с кондом но последните минути се е бил изхлузил и е било без . Той казва че не е бил свършил . След една седмица се появи и кървене (16.12).Ходих на генеколог и ми казах че имам удебелена лигавица и неспукани  фоликули. Предписа ми дуфастон. След една седмица прием ми предписа и други хапчета за спиране на мц. На 4.01 отново правих секс отново с предпазни средства но когато го вкарва се скъса и спряхме. Беше влязло съвсем малко и щом видяхме спряхме. Много се бях притеснила че бях два пъти в цикъл в месеца но и в същия месец правих и секс. Направих си тест за бременност и беше отрицателен.(бях притеснена повече за секса който беше на 11)Този месец все още не ми е идвало. Имам обилно бяло течение и започна да има и леко кръвчица но не винаги щом се забърша. Корема ми е подут и напрегнат все едно ще ми идва. Притеснявам се дали е възможно да има бременност. Моля дайте ми вашите съветии

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 19:01 от mimi678

# 211
  • Мнения: 46 508
Не виждам кое те навежда на мисълта за бременност. Но имаш други проблеми, на които е добре да обърнеш внимание. Консултирай се с лекар колко време след Дуфастона можеш да пуснеш хормони и виж коя е причината за тези аномалии.
А с приятеля ти прочетете подробно как се слага презерватив. Това изхлузване и късане говори за неправилно слагане.

Успех!

# 212
  • Мнения: 22
Здравейте! Много съм притеснена. Изчетох толкова много неща в интернет и не знам вече какво да си мисля, дали да ида на лекар.... На 1-ви, този месец правих секс и приятеля ми не успя да се дръпне навреме.
Така.. да споделя първо нещо, защото не знам дали има връзка /макар, че надали, защото изобщо не съм била стресирана или каквото и да е. Ако е от стрес./
 На 6-ти този месец ме оперираха от киста на опашката. А предишния ден /тоест на 5-ти/, и имах леко зацапване, по-скоро беше безцветна течност но със малки съсиречета, около 3-4 кръв. И така...И така... да споделя проблема си, ако някой може да ми даде съвет какво да правя или какво може да е.
Предишната ми мц ми дойде на 21.12.2019 и ми свърши на  25.12.2019г.. Цикъла ми попринцип е 28-29 дни. Трябваше да ми дойде сега на 17-18.01.2019г. Но ми закъсня почти седмица. Чаках го със нетърпение така да го кажа и вчера ахааа май че дойде, но уви.... От обяд започна едно розово течение. Тази нощ докато спях ме присвиха ацки болки, такива каквито до сега абсолютно не съм усещала. Не съм спала цяла нощ. С тези болки започна вече да си идва кръвта, алено червена и със големи съсиреци,  дълги като нишки около 3-4см, както и като стотинка.
Тази сутрин пих обезболяващо защото просто не можех да го трая. Днес вече няма болка, обаче пак така розово течение със съсиреци.
Много съм притеснена, хора. Скоро ми предстои пътуване и не знам просто.... Възможно ли е да съм бременна или не... Или какво може да е..? 😢

# 213
  • Мнения: 46 508
Не сте бременна, но имате някакъв проблем, писала сте и преди за отклонения.
Какво каза тогава гинеколога ви?

# 214
  • Мнения: 22
Не сте бременна, но имате някакъв проблем, писала сте и преди за отклонения.
Какво каза тогава гинеколога ви?

Да, преди също писах. Имах известни притеснения.
Ходих, обаче не каза нищо съществено. Каза, че няма страшно, било обичайно отделянето на малко кръв при овулация, не съм била единствената и това е. Честно казано, изобщо не се успокоих. Да потърся ли мнение на втори лекар?.

# 215
  • Мнения: 46 508
Да, щом отклоненията се повтарят, значи трябва да се потърси причината. Намерете някой, който да ви обърне внимание, т.е. не само преглед, но и кръвни изследвания на хормони.

# 216
  • Мнения: 22
Да, щом отклоненията се повтарят, значи трябва да се потърси причината. Намерете някой, който да ви обърне внимание, т.е. не само преглед, но и кръвни изследвания на хормони.
И аз си мислех това... Това ще е най-доброто в момента. Този лекар при, който ходих нито ме погледна, нито назначи някакви изследвания... Само ме изслуша и каза, че е нормално.

# 217
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Нова съм във форума и тази тема може да я има другаде, но просто имам нужда от съвет. На 30.12 с приятеля ми правихме секс и тогава той много малко свърши в мен. Трябваше да ми дойде на 17.01, но ми закъснява вече цяла седмица. Вчера на 6 ден от закъснение направихме вечерта в 21:00 тест за бременност, през деня бях изпила 3 литра вода и бях ходила много пъти до тоалетна и тестът отчете отрицателен. Нямам никакви симптоми за цикъл, каквито си имам по принцип. Чудя се да изчакам ли още 2-3 дена и да направя нов тест рано сутрин с първа урина или направо да ходя на лекар, защото на първия даже нямаше бледа чертичка.

# 218
  • Мнения: 46 508
То ако е имало бледа, щеше да е положителен Simple Smile
За приятеля - няма значение дали е свършил малко или много, щом не ползвате предпазни мерки, значи има вероятност за бременност.

При такова голямо закъснение няма нужда да чакаш 3 дена. Вземи си нов тест и го направи според инструкциите още утре. Прави се с първата урина. След това, независимо от резултата - лекар.
Успех!

# 219
  • Мнения: 76
То ако е имало бледа, щеше да е положителен Simple Smile
За приятеля - няма значение дали е свършил малко или много, щом не ползвате предпазни мерки, значи има вероятност за бременност.

При такова голямо закъснение няма нужда да чакаш 3 дена. Вземи си нов тест и го направи според инструкциите още утре. Прави се с първата урина. След това, независимо от резултата - лекар.
Успех!

 То ние не сме планирали бебче, но ако се е случило и двамата ще сме много щастливи, но пък той все си мисли, че ако бях бременна още вечерта щеше да покаже поне бледа черта и е скептичен, че тестът не е показал правилно, но за мен не е нормално да ми закъснява толкова, все ми е закъснявало с по 2 максимум 3 дена, а в понеделник миналата седмица усетих леко наболяване ниско долу и в последствие разбрах, че при начална бременност това е нормално.

# 220
  • Мнения: 46 508
Прочетете листовката на теста. Там е написано коя черта какво значи.
Това леко наболяване е нормално и преди менструация, симптомите са еднакви.

# 221
  • Мнения: 76
Прочетете листовката на теста. Там е написано коя черта какво значи.
Това леко наболяване е нормално и преди менструация, симптомите са еднакви.
По принцип като почне да ме наболява след 1 ден ми идва, но този път не ми дойде, имам усещането, че съм бременна, но не искам и да се надявам много-много, утре сутрин ще си направя втори та да видим.

# 222
  • Мнения: 1
Добро утро бих ви била искрено благодарна ако ми отговорите на един въпрос ,който ще задам от името на мой приятел, който се срамува и притеснява да пита,за това аз като по смела ще го задам. Той си има приятелка ,но в момента забелязвам че е притеснен сподели ми ,че когато има полов контакт с неговата приятелка винаги използват презерватив,но в началото когато започват докато половият член не е вдигнат още той го вкарва без презерватив , когато половият член се вдигне нормално го изкарва и край повече не го прави по този начин сподели ми ,че винаги го прави по този начин в началото на  сексуалният акт ,та въпросът , който го тормози е по този начин може ли да се забременее?

# 223
  • Добрич
  • Мнения: 933
Само не разбрах как без ерекция го "вкарва",където и да е?Иначе ако въпросът е,дали може да се забременее,ако слага презерватив преди еякулация,то да може.Отделя се пред еякулационна течност,съдържаща сперматозоиди.

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Как успява да го вкара без ерекция?Grinning

Общи условия

Активация на акаунт