Кърмене на бебе с жълтеница

  • 1 710
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Щом не да ти проблем гърдите не цеди, кърмата ще се регулира според нуждите на бебето. Иначе може до 6м да съхраняваш.

# 31
  • Мнения: X
Ако бебето суче достатъчно през деня, няма да ти намалее кърмата. По принцип през нощта стават да се цедят жени, които имат проблем с лактацията. След като нямаш такъв, не е нужно да се тормозиш. Освен това не е ясно бебето докато ще спи нощем, като цяло режима се променя и сученето също.

Не съм замразявала кърма аз и не мога да съм полезна по другия въпрос.

# 32
  • Мнения: 117
Момичета, аз пак го закъсах. Бебчо е на почти 4ри месеца. Чудя се защо от няколко дни поцоква през 1,5-2 часа и се мръщи, дърпа, проплаква, а то му било запушено нослето. Видимо няма сополки, но по на вътре има. Нощес започна да прокашля и да се дави и така установих.....Днес педиатъра каза да започнем да даваме хомеопатичен спрей, аз комбинирам и с разтвор на морска вода и ги изсмукваме с помпичка. Дали не е прекалено? Притеснява ме, че поцоква по малко и определено се мръщи повече на едната гърда. Гледам да е равномерно, за сега поомекват вечер. Да дадете някакви съвети?

# 33
  • Мнения: X
Какво те притеснява? Като е болно бебето е нормално да яде по-малко. Млякото няма да спре за няколко дена. Ако предпочита едната гърда, може да предлагаш другата, когато е полузаспал или просто да го оставиш да суче от която иска. Важното е да се храни, че моят син на тази възраст се разболя и 1 ден не сука изобщо. За сополите - аз съм капала физ. разтвор или съм пръскала спрей, т.е. същото което правиш ти.

# 34
  • Мнения: 117
Какво те притеснява? Като е болно бебето е нормално да яде по-малко. Млякото няма да спре за няколко дена. Ако предпочита едната гърда, може да предлагаш другата, когато е полузаспал или просто да го оставиш да суче от която иска. Важното е да се храни, че моят син на тази възраст се разболя и 1 ден не сука изобщо. За сополите - аз съм капала физ. разтвор или съм пръскала спрей, т.е. същото което правиш ти.

Ами значи правим всичко в границите на нормалното, благодаря Simple Smile По принцип най - голямото ми притеснение е да не спре кърмата, иначе той си похапва, кога повече, кога по малко ...

Общи условия

Активация на акаунт