Лежащи мами - 45

  • 30 620
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Гърция
  • Мнения: 201
Bambolinka Честит 1-ви Рожден Ден на малката принцеса ,Да ви е жива и здрава и много,Да ви радва🎂🍭😚🤗💗
Аз да ви попитам тези които са приемали Антибиотици .Аз за 5 път пиа АБ този път furilin Чета тук из сайтовите и пише че не е в групата на безопасните АБ някой я от вас ако е приемала или чувала за този АБ нека сподили мнение. Аз не живеа в България.много се притеснявам понеже изпих много лекарства🙁 Неостана много след 10 дни влизам в 9 месец Дано се роди жива и здрава.

# 31
  • Мнения: 196
Ч.Р.Д. на сладката Мария....страхотна е 💓💓💓...
Желая ви от сърце да бъдете живи и здрави,да се слушкате взаимно и едно безгрижно детсво за малкото талисманче,което ни донесе много късмет,вяра и надежда за нашите мъничета...
Поздрави и успех на всички лежащи мами,имайте вяра и не се предаваите 🙏💓🙏💓👶👶👶

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Бамболинка, прекрасна е Мария! Да расте здраво и щастливо дете!
Янка, най-доброто, което можеш да направиш,  е да се успокоиш. По-добре адекватно лечение, отколкото инфекции, бебето ще е добре не се тревожи.

# 33
  • Мнения: 96
Момичета , много съм се притеснила Sad((
Аз съм със серклаж, последно шийката преди 2 седмици си ми беше 2.8 см, даже каза че стига и до 3, утре сутринта съм на преглед , но кати се местя на ляво и дясно в леглото , усещам придърпване от ляво и дясно. 22+ седмица съм.
А днес усетих бодеж под пъпа. Попитах доктора какво може да е а той каза че утре ще ме види, но аз много се притесних Sad( някоя от вас усещала ли е подобно нещо? Cry

# 34
  • София
  • Мнения: 542
Nikoleta, мен ме е боляло ниско долу и в дясно, и в ляво, при смяна на позицията, при ставане, при кихане и т. н. Моята лекарка ми каза, че това са кръглите маточни сухожилия, които се разтягат. В 25 - та седмица съм.

# 35
  • Мнения: 96
Имам предишна загуба, това може би ме кара да бъда параноична и не преценявам нещата правилно. Добре си поплаках цял следобед. Много ме е страх, а знам чедори и да има нещо лошо аз не мога да направя нищо.... пия хапчета, излседва се редовно, направих серклаж, лежа и се моля. Всичко до сега беше наред, тъкмо се бях успокоила и хоп едно бодваме ми срути всичко Sad само се моля да не ми се е скъсила до край шийката , нямам контракции не знам не знам Sad((  в главата ми е каша Cry

# 36
  • Мнения: 25
Не се страхувай всичко ще бъде наред сега повече от всичко трябва да си спокойна аз имам 3 аборта в 5 месец сега съм бременна в 9седмица и на мен ми предстои серклаж и ме е мн страх ама гледам мн мн да не го мисля от време на време ме заболи тук там и очаквам най лошото да се случи ама после се успокоявам че каквото има да стане ще стане аз не мога да го променя пожелавам ти успех и едно сладко пухкаво бебе на финала не се страхувай:kissing_heart:

# 37
  • Мнения: 577
Аз също имам болки от дясно ниско и във влагалището, нещо като бодежи. Вечер при завъртане също ме боли, снощи много ме преряза Sad На преглед съм в сряда...Много се надявам да е от разпъването на матката а не шийката ама.....
Днес бях на косъм да отида в спешното.

# 38
  • Мнения: 96
Шийката ми е 2 см. Скъсила се е ....
Но поне не е изчезнала както си представях вчера ....
Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 577
Шийката ми е 2 см. Скъсила се е ....
Но поне не е изчезнала както си представях вчера ....
Rolling Eyes
Какво ти казаха за болките? Контракции ли са?

# 40
  • Мнения: 96
Ами гледаха ме доста дълго време, попитаха ме днес боляло ли ме е казах не и това беше. Няма нищо притеснително според тях ...

# 41
  • Гърция
  • Мнения: 201
Здравейте момичета днес бях на преглед в 34 г.с но Док.каза че е 35г.с тежим 2,500 разположена е ниско взела положение и притиска шийката. Иначе шийката е бетон биха ми инжекции за дробчетата понеже може да подрани а и докторът каза че ще предизвикаме раждане а другиат ми следящ казваше секцио след 10 дни ще махнем серклажа възможно ли е веднага да родя ?а и утрогестан каза още 10дни вие кога спряхте употребата му? и забравих да попитам доки ако раждам нормално ако циститат пак не е изчезнал дали няма да е проблем понеже от  началоъо на бременноста пиа антибиотици ,но неизчезва🤔Николета не се притеснявай аз съм със 4 несполочливи бременности и сега серклаж от 14седмица със скъсена шийка 22мм това е 2 см и аз като теб имах същите неразположениа това е от разпъването на матката  сега съм в 34 седмица и всичко е наред Слава на Бог☺

# 42
  • Мнения: 6
Привет от мен.Трета бременност.Имам син на10г.Имам мисед януари в 6г.с.Сега съм бременна в 19г.с.+5 дни.От два дни съм с една тежест ниско в корема и бодежи във влагалището.Днес бях при лекаря и се оказа скъсена шийка.Според него няма смисъл от серклаж.Изписа ми 3×2но шпа 3×2магнерот.Във вторник съм на ФМ при него и пак ще ме види.Видях и бебо,който вече е 300гр и си свиваше ръцете.Термина ми е 25 март.До тогава  ще се лежи.Успех на всички ни!Ще имаме пухкави здрави бебета😘Вярвам го!

# 43
  • Мнения: 247
Ами гледаха ме доста дълго време, попитаха ме днес боляло ли ме е казах не и това беше. Няма нищо притеснително според тях ...

Nikoleta_01 казаха ли от какво се е скъсила още шийката, и аз съм от няколко дена с пробождания, тежест и стягания, на преглед съм в четвъртък и ми е много притеснено. Моя серкраж беше преди един месец, во на контролния преди две седмици всичко беше наред, и пия единствено магнезий , притеснява ме, че спряхме утрогестана и да не се скъси от това... абе въобще голямо треперене, незнам как да се настроя позитивно (((

# 44
  • София
  • Мнения: 1 339
Миричка, ако си от София направи консултация с д-р Христов. Това е моя съвет. Най-малкото ако направиш серклаж лежането може да ти се размине. Аз бях с рисков серклаж в 19г.с. и през цялата бременност до плановото секцио си бях ужасно активна и в движение.
Днес моята Рая става на един месец, а батко и я обожава ❤

Общи условия

Активация на акаунт