Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 11

  • 63 911
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 236
Нашия Т-маркет е хубав - много евтини нехранителни стоки а хранителните взимам предимно на промоция когато са и персонала е любезен Simple Smile

# 91
  • Мнения: 9 910
При нас бяха почти врата до врата с Фантастико и филиала на Т-маркет (там беше преди Ф. да се появи) не оцеля и затвори.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 09:27 от fenyx

# 92
  • Мнения: 27 268
Нашият ще оцелее. Точно на това място няма голям магазин, има кът за кафе (а наблизо много студенти), отпред детска площадка, аптека, Изипей, гел лак маникюри Stuck Out Tongue Winking Eye И в близост хим. чистене, Тото, малко магазинче за хранителни стоки, зоомагазин, плод зеленчук и сравнително близо- детска градина, училище... Така са навързани, че за всеки има място под слънцето...Концепцията на Триумф- магазин с готвена храна, сладкарница и детска площадка беше много хитра...И най-малкото от удобство и практичност все ще има клиенти, дори и някои неща да са по-скъпи.

# 93
  • Мнения: 2 124
Да питам пловдивчани..как са ви впечатленията от Т маркет? Simple Smile
[/quote
Определено не ми харесва, липсва ми Триумф!

# 94
  • Мнения: 27 268
В Тракия зад Форум Т-Маркет ли е вече?

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
В Тракия зад Форум Т-Маркет ли е вече?
все още не.

# 96
  • Мнения: 27 268
Т. е. още е Триумф? Или просто е затворен магазинът?

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Т. е. още е Триумф? Или просто е затворен магазинът?
нее...отдавна е затворен, но ремонтират мисля.Кога ще отвори Т маркет нямам идея.

# 98
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Няма да е скоро, ползвам аптеката на входа и вътре текат ремонти все още. Не напредват бързо според мен, ходя всяка седмица. До скоро стояха регалите на Триумф. Сега някакви вишки има вътре.

# 99
  • Мнения: 381
Аз почти всеки ден пазарувам в Т-маркет, много ми е близо. Кауфланд, Била и Лидъл са ми по-далеч за съжаление и ако имах книжка и кола щях там да пазарувам.
В Т-маркет ме дразни, че често липсват дадени стоки, в неделя няма нищо заредено. Спомням си лятото като бях бременна, бяха пуснали на промоция царевица и аз обожавам царевица, така ми се дояде.. В първият ден от промоцията нямаше заредена?!! Питахме персонала, нямали никаква царевица дори по склада. Е, мерси

# 100
  • Мнения: 27 268
Последната им изцепка от сряда- на Т-Маркет, естествено! Опитвам да купя намалено месо с оранжев...хм, мини стикер. Няма баркод, нищо на тоя стикер, някакви петна само. На касата ми излиза с 2 лв по-скъпо- на редовна цена. А бях взела 3 опаковки със стикер. Така и не излезе тая цена, проверяваха и пак, и пак. Накрая почти сърдито ми казаха, че нямало да стане. Ами, казах, че на редовна цена не го искам тоя продукт, да си оправят системата и въвеждането. Така ще процедирам с ВСЕКИ "намален" продукт оттук нататък, ако ще и с малко да ми е в ущърб! Да си спазват цените по етикет, намаленията. Върхът беше, че докато на мен се сопкаха, че едва ли не не искам все пак да си купя намаленото месо на редовната му цена- дойде баба приличаща на клошарка, по тънки пантофи и оръфани дрехи, с мега чорлава и сплъстена коса и миришеща и дори и продадоха продукт за шепа жълти стотинки ( някакъв "спешен" абразив на цена 1,39 лв.).  Тя изброи цяла шепа стотинки и стигна до  левче- после каза на касиерката  "след малко ще ти донеса още 39 ст"! А касиерката мега търпелива, любезна.... Thinking Аз която пазарувам сравнително редовно, винаги съм любезна, минавам бързо на каса, плащам си до стотинка и т. н. трябва да се чувствам неудобно, че не искам да купя намален продукт на редовната му цена?! Трябва да им търпя кофти отношението ли? Като грешката е тяхна. Не се обърнах към управител само защото управител е момиче което работеше преди в Триумф и винаги е била много любезна и грешката едва ли е била нейна...
Друго нещо което ме дразни- седмичните хитове ги зареждат много дни преди да са обявени в брошурата и така реално се изчерпват по-рано...

# 101
  • Мнения: 7 246
Долче , имах подобна случка лятото - след изчакване на управител близо 20 мин., и проверка на намалената цена и тази на рафта , се оказа , че не са си въвели правилно намалението и касовата система не го приема ( "ама то момчето дето се занимава с това е ново - няма ли да си вземете продукта ?, ама управителя влезе вътре в склада и пак трябва да го чакате за да сторнира...?!?")
Заради подобни случки и други неразбории го заобикалям магазина.

# 102
  • Мнения: 27 268
Ами...доста е неприятно това. Да не говорим, че обслужиха доста хора докато чаках- които вероятно си мислеха, че ми беше заради 6-те лева. Имах си и още 6, и много повече пари в портмонето, но въпросът стана принципен. Много често започнаха да се случват такива неща.  Но това не ми попречи да се почувствам неприятно от цялата случка...И така...пазарувам от Т-Маркет само определени неща и само когато ми е по път. Останалото от Лидъл, Кауфланд и от всеки друг магазин.

# 103
  • Мнения: 151
Мен пък ме издрани последният път, когато купувах от топлата витрина, поисках 500 грама, а ми сложиха 300, друг път казвам, че искам 200, те ми сложат 600. Еми не, няма да им купя стоката. В Билла пък 2 пъти ми продадоха развалена храна. Изобщо всички са един дол дренки. Или обслужването им е зле, или храната не им е както трябва.

# 104
  • София
  • Мнения: 15 910
[ Не знам по кварталите как е и дали подредбата им е една и съща, но Т-Маркет в Младост плодовете и зеленчуците са изложени пред самия магазин и съответно ако ще пазаруваш трябва първо да вземеш плодове/зеленчуци и после да влезеш в самия магазин за останалите покупки, не може да се върнеш после.
заинтригува ме с тази информация! близкият до нас т-маркет е в младост1 бул.йерусалим - може би от 1 г. е - много е удобен, няма стоки пред магазина, всичко е вътре, не е върхът, но за квартален магазин върши работа. има добри промоции и доста бързо се пазарува.
 
Подозирам, че потребителката бърка Т маркет с Про маркета, който се намира зад Аладин в Младост 1.
В последните плод-зеленчука винаги е навън, под навеси.

Общи условия

Активация на акаунт