Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 11

  • 64 046
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Т-маркет имат една машинка за проверка на цената преди да отидеш на каса - ползвайте я - много удобно нещо Simple Smile
Аз съм доволна от този магазин - любезен персонал, чисто и свири приятна музика, а не като в Лидл да се чува аларма на фурна или викане за каса Simple Smile Вярно че много бързо свършват промоциите - трябва да си наистина рано в дена на промоцията там Simple Smile

# 106
  • Мнения: 27 439
Нашата машинка за проверка на цена не е до касите, но преди няколко поста писах, че е само за украса Grinning Нищо не може да се провери на нея. Пък за плосове и зеленчуци на "разпродажба"- съвсем.

# 107
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
И нашата не е до касите но ми е много удобна и си проверявам цените на нея просто малко по-трудно хваща баркода Simple Smile

# 108
  • Мнения: 27 439
При нас въобще не хваща баркод- възможно е и още да не работи (при нас броени дни преди магазинът да отвори като Т-Маркет все още поставяха плочки Grinning, течеше усилен ремонт).

# 109
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 790
Малко ви завиждам, че имате Т-маркет.
Веднъж съм влизала в такъв магазин и ми хареса, че има различни стоки от тези, които по принцип имаме в града ни. А и по принцип е хубаво да има по-голяма конкуренция.

# 110
  • София
  • Мнения: 13 127
Малко ви завиждам, че имате Т-маркет.
Веднъж съм влизала в такъв магазин и ми хареса, че има различни стоки от тези, които по принцип имаме в града ни. А и по принцип е хубаво да има по-голяма конкуренция.
Явно си улучила магазин с добър управител като магазина, който pvacheva хвали. Досега не съм харесала нито един софийски (не съм влизала във всички Wink ), нито пък този в Пловдив, който е до Втора поликлиника (той все пак е в класи по-добър от някои софийски).

# 111
  • Мнения: 27 439
Вероятно има разлика някаква между отделните филиали и градове.
Таня, в Т-Маркет срещу ДКЦ 2 в Пловдив преди години за първи път видях фалшиво прясно мляко Joy И досега на друго място не съм видяла "имитиращ млечен продукт за пиене"- не че в прясното мляко гаранция има...Дори не беше някакъв особено евтин и изгоден продукт...

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Не виждам нищо за завиждане Simple Smile

# 113
  • Мнения: 20 143
И аз, като цяло са мърляви магазин, персонал мани мани, много често няма налични промоционални неща още в първия ден от промоцията, и нехранителните са доста ниско качество. Преди имаше хубави рибни консерви от там техните си латвийски или подобни на добри цени, но и тях май вече ги няма.

# 114
  • Мнения: 27 439
Леми, при нас има интересни замразени риби и зеленчуци, консерви с черен дроб от треска има също. Месният щанд на самообслужване при нас е трагедия с малко изключения. Насипното месо не съм пробвала. От нехранителните половината са интересни, другите със съмнително качество. До топла витрина не се доближавам, защото повечето персонал е бавен (преди да отвори като Т-маркет магазинът беше с друго име и имам база за сравнение).

# 115
  • Мнения: 151
Вероятно има разлика някаква между отделните филиали и градове.
Таня, в Т-Маркет срещу ДКЦ 2 в Пловдив преди години за първи път видях фалшиво прясно мляко Joy И досега на друго място не съм видяла "имитиращ млечен продукт за пиене"- не че в прясното мляко гаранция има...Дори не беше някакъв особено евтин и изгоден продукт...
Как така фалшиво? 😂 Нещо като менташкото сирене или? 😁 Не съм виждала такова нещо, простете за невежеството.

# 116
  • София
  • Мнения: 13 127
Вероятно има разлика някаква между отделните филиали и градове.
Таня, в Т-Маркет срещу ДКЦ 2 в Пловдив преди години за първи път видях фалшиво прясно мляко Joy И досега на друго място не съм видяла "имитиращ млечен продукт за пиене"- не че в прясното мляко гаранция има...Дори не беше някакъв особено евтин и изгоден продукт...
Как така фалшиво? 😂 Нещо като менташкото сирене или? 😁 Не съм виждала такова нещо, простете за невежеството.
Точно прясно мляко не съм виждала, но сред киселите има много такива. Най-много ми се набиват в очите в Лидл. Нали направиха БДС за мляко, сирене и някои други продукти. Ако не отговаря на някой от параметрите в стандарта няма как да напишат, че е мляко, сирене или кашкавал. Затова пишат "Млечен продукт". Може да има повече растителни мазнини или сухо мляко или нещо друго, което само те си го знаят. Обаче не ме питайте защо на някои млека пише, че са по БДС, а на други само "Кисело мляко", а на трети "Млечен продукт". Laughing Освен стандартите да са 2 вида - 1 по БДС и 1 за тези, които са близо до него. hahaha hahaha hahaha

# 117
  • Мнения: 27 439
Мисля, че принципно трябва да ги наричат имитиращи продукти...Но да, онзи продукт за пиене в състава си беше палмово масло, вода и може би малко сухо мляко или консервант/овкусител. Много странно ми беше и на мен...
Иначе кисели "млека" имитиращи има много, а сигурно са повече продуктите имитиращи сирене, кашкавал... Close
В Лидъл имитиращите се набиват на очи, защото са обозначени добре.
За БДС и за имитиращите ми е ясно. Но за продуктите на които пише "кисело/прясно мляко" и нямат марка- не знам....Съставът им обикновено е ок, дори са вкусни, но оттам нататък е неясно Grinning

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 15:59 от dolce miele

# 118
  • Мнения: 27 439
Влизам пак да се оплача от Т-маркет. Stuck Out Tongue Winking Eye Преди няколко дни някаква лелка от топла витрина обвини дъщеря ми, че крадяла стока- а то детето им подрежда разхвърляните артикули (много добре виждах какво прави малката). Първо, работи на топла витрина и не е охрана и второ, беше ужасно невъзпитан и тонът, и погледът и. После някаква уж намалена подправка минава на редовна цена. На другия ден ходихме до поликлиниката и вместо в близкия до нас Т-Маркет се отбихме до този който е до поликлиниката. Течната сметана и мляко които търсех ги нямаше. Работеха доста каси, а опашки големи и бавно вървяха (и не защото клиентите бяха много, ами темпото беше бавно). Поне в онзи филиал намалените стоки са с оранжеви стикери с намалената цена, а не както в този до нас със стикери с някакво размазано петно... Grinning Докато чакахме на опашката реших да се утеша с 2 сладурски порцеланови чаши. Stuck Out Tongue Winking Eye Междудругото, в онзи филиал имаше намалено пилешко филе за смешната цена 19 стотинки (опаковка от 700-800 грама). Ама срокът на годност липсваше, удобно етикетът там беше разкъсан (с липсваща точно тази част). Отидохме после до "нашия" филиал- за мляко и сметана, взехме. Взехме и "намален" обезкостен пилешки бут- пак с размазан стикер- на касата си минава на редовна цена. Със снизходителен поглед ме питат да го сторнират или да ми въведат все пак намалението....Казах им да правят както им е по-удобно, но че  аз няма да купя на редовна цена намален продукт...Та маркираха ми го все пак намалено. Grinning А, уникално- в 19 ч (когато е тъпкано с клиенти)  работеше една-единствена каса. Когато магазинът беше Триумф, такова чудо имаше сутрин когато обаче няма такъв наплив на клиенти.
Хайде и една похвала- намалените маслини стафидата ми харесват много. Малко по-солени са от стафидатата в Кауфланд и са по-малко горчиви също, но са ми вкусни.  Аз обичам горчивината на този вид, обичам и зехтин. Не всеки обича.

# 119
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 790
Щом обичаш маслини стафиди можеш да се възползваш от -30% намаление САМО в събота в
Скрит текст:
Кауфланд
. Тогава ще има намаление на всички маслини.

Общи условия

Активация на акаунт