Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 11

  • 63 918
  • 748
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 850
Добре дошли в новата тема newsm71

Полезни страници с информация, относно продуктите и фирмите, които са на пазара
(благодарение на Mikkey  Hug ):


Българска агенция по безопасност на храните

Проверка на производителите на продукти с животински произход
- за повече информация, прочетете help секцията в страницата

Закон за защита на потребителите
- добре е да си знаем правата ...

Комисия за защита на потребителите

Моля, без "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - букетчета, усмивки и целувки  и всички техни производни ...
За старата версия - просто използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо, ще получавате винаги известия при нов отговор и ще можете да се включите по всяко едно време в забавата
За новата версия - просто използвайте бутона (точно до бутона )
    bouquet 

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 08:42 от Малко Сладко Коте

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Мерси за темата!
Да махнем името Триумф от заглавието на темата...или да изчакаме?

И аз искам да знам какво се случва наистина с тях, особено този м-н до бл.14 в Тракия,Пловдив...беше ми мн.удобен.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 850
До 24 часа е периода за редакция, ако прецените, че искате да го махна от заглавието, кажете. Ако решите след това, ще пиша на модераторите да го махнат от заглавието.

# 3
  • Мнения: 3 341
Приятелка работеше там, категорично затварят всички. Предлагат им работа в Т-маркет.

# 4
  • Мнения: 3 980
Здравейте, някой има ли взел прахосмукачката от каталога с точки да даде отзив?

# 5
  • Мнения: 9 912
За нея не знам, но в предната тема се питаше за парогенератора.
Проучих го и сравних с други такива на Филипс, но по-скъпи и лично аз не бих го взела, защото ютията не е толкова лека, колкото на други модели и май ще върши работа като всяка друга добра ютия. По-слаби ватове, по-къс кабел и т.н., на сайта на Филипс може да сравнява, който го интересува. Изглежда, че по-добрите парогенератори са и по-скъпите.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
Актуална информация за затворилите вече Триумфи? Интересува ме конкретно този в Марково тепе
Някъде мернах новина, че ще става Била. Големия Триумф в Тракия си работи, макар че магазините по времето на соца бяха по-заредени... На мен ми върши работа, защото млякото, което купувам все още го зареждат Grinning

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Актуална информация за затворилите вече Триумфи? Интересува ме конкретно този в Марково тепе
Някъде мернах новина, че ще става Била. Големия Триумф в Тракия си работи, макар че магазините по времето на соца бяха по-заредени... На мен ми върши работа, защото млякото, което купувам все още го зареждат Grinning
Grinning  кажи коя марка е?
Аз ходя за корнишончета.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
Корнишоните последния път бяха ужасни - едни като гъбести Sad Иначе и аз редовно взимам Simple Smile
Млякото е Родопчанка-домашно от големите кофи по 2,25 кг и ми е голяма мъка, че като го затворят магазина, ще трябва да ходя до Метро поне 3-4 пъти седмично

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Корнишоните последния път бяха ужасни - едни като гъбести Sad Иначе и аз редовно взимам Simple Smile
Млякото е Родопчанка-домашно от големите кофи по 2,25 кг и ми е голяма мъка, че като го затворят магазина, ще трябва да ходя до Метро поне 3-4 пъти седмично

Peace
м да...поне Лекси да беше станал.Тоя Т-маркет хич го няма.Онзи ден влизах в този в Детски свят...па за обслужването да не говоря.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 889
Корнишоните последния път бяха ужасни - едни като гъбести Sad Иначе и аз редовно взимам Simple Smile
Млякото е Родопчанка-домашно от големите кофи по 2,25 кг и ми е голяма мъка, че като го затворят магазина, ще трябва да ходя до Метро поне 3-4 пъти седмично


В КАМ Маркет го има.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
Даже не съм го и чувала този магазин... Къде се намира?

# 12
  • Мнения: 3 341
В магазините които още работят, идват хора от Т-маркет и взимат кодове на продукти, които не предлагат, а се предлагат в Триумф, явно ще разширяват асортимента.

# 13
  • Мнения: 590
В магазините които още работят, идват хора от Т-маркет и взимат кодове на продукти, които не предлагат, а се предлагат в Триумф, явно ще разширяват асортимента.
Нямат избор, според мен, ако искат да работят както трябва. В досегашния си вид ако продължат, няма да ги бъде тмаркет. Но пък чета тук хубави неща за софийските магазини явно - мелят месо на място, каси на самообслужване. Ще видим.
За Марково тепе и аз чух за Била.Grinning Както и, че някои магазини ще си останат Триумф.Rolling Eyes

# 14
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз се чудя дали сега няма да затворят и ХИТ , след като смени собствениците си. Предлагаха доста интересни неща , които ги няма по другите магазини

Общи условия

Активация на акаунт