Мъж Скорпион - 5

  • 52 719
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 301
Ами за съжаление си търси опасностите,от горчив опит го разбрахме.....но се надяваме това да е само в детските му години и да не си търси приключения в зряла възраст.
А педантичността е дори умопомрачителна на моменти хаха Wink така е,както си описала.

"В емоционален план ,Луната в Лъв ще има потребност от публика,от изява,от ръкопляскане,като е добре този порив да не бъде подтискан.Позицията й в 12-ти дом на Хороскопа е индикация,че често ще скрива своите истински емоции,влизайки в роля,както и ще има доста вълнуващи сънища,съпроводени с много емоция."

# 76
  • Мнения: X
Мъжете скорпиони ги делят на бели и черни, на високо проявление и ниско проявление, и т.н., и т.н.
Имам впечатления, че има разлика между екстровертните скорпиони и интровертните.

Ако е интроверт и високо проявление - супер.

Екстроверт и ниско проявление - ужас. На работа имам един такъв, толкова очевидно се сваля с една колежка, на мен ми е гнусно направо. Личи от километри колко й е навит, което за мен е доста неподходящо поведение на работно/служебно място. От поне 6 м съм във фирмата и гледам, че очите му много шарят, което още повече ме отблъсква от този човек. То не беше една, сега друга.
Ето това е едно от нещата, които ме отблъсква в този знак. Тази "сласт", която е неконтролируема и нехигиенична, и на всяка цена.
Няма подбор или някакви по-висши ценности.

За да не обиждам всички скорпиони, правя уговорката, че става дума за представителите на знака от по-"ниско" ниво.

# 77
  • Мнения: 360
Аз не вярвам в черните и бели скорпиони. Защото тях ги разделят на октомврийски и ноемврийски. Но, съм съгласна за нисшето и висше проявление. Това е така, защото скорпион е единствената зодия, която може да претърпява трансформации. Нисшето проявление е ,,паяк”, а високото ,,феникс”. Паякът е манипулативен, дори понякога безпощаден в преследване на егоистичните си цели. Използва силите си за лични, човешки изгоди. Отмъстителен е. А, фениксът е преглътнал всички тези изкушения, и често е лечител, духовен водач, отново манипулира, но с цел нечие изцеление. Той знае, че най - голямото отмъщение е собствената лоша постъпка на сгрешилия, и че всичко се връща. Така, че няма смисъл той да отмъщава. Един възвишен скорпион е най - прекрасното същество, което можем да срещнем. Уви, обаче.. Трудно и рядко се срещат Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 4 883
Какво може да накара един Скорпион да стане по-активен и амбициозен в посока- осигуряване на по-висок стандарт на живот на него и семейството му?

# 79
  • Мнения: 360
gabiplus

Собствената му воля.

# 80
  • София
  • Мнения: 17 711
често е лечител, духовен водач, отново манипулира, но с цел нечие изцеление. Той знае, че най - голямото отмъщение е собствената лоша постъпка на сгрешилия, и че всичко се връща. Така, че няма смисъл той да отмъщава. Един възвишен скорпион е най - прекрасното същество, което можем да срещнем. Уви, обаче.. Трудно и рядко се срещат Simple Smile
Демек същото егоистично, мрънкаво и отмъстително същество, но под името "феникс" Joy Joy

По- висок стандарт- его (позиция в обществото) или собствения интерес. Е, после ще го представи като жертва в името на семейството, ясно е, ама... Тц Laughing

# 81
  • Варна
  • Мнения: 10 434
Какво може да накара един Скорпион да стане по-активен и амбициозен в посока- осигуряване на по-висок стандарт на живот на него и семейството му?

Това пък защо? Имаш мързелив скорпион вкъщи?

# 82
  • Мнения: 165
Как сте? Mамини гугутки ? Stuck Out Tongue

# 83
  • Мнения: 46
Аз съм жена Везни с венера в Скорпион. Той е мъж Скорпион с венера в Стрелец.. просто е някакъв филм на ужасите. Хаха заедно сме от 6 години имаме 3 деца,и интимните отношения продължават да са в отлична форма. Съвместния живот е на ниво,като се има в предвид че той винаги иска да е водещия,много е избухлив и си обича флиртовете с други жени. А,аз за сметка на това съм ужасяващо ревнива.. Абе просто сме двойка за чудо и приказ! Иначе ако трябва да съм честна първите 2 години от връзката ни, по голям джентълмен от него нямаше,но като че ли с времето той се промени и почна да отстоява позицията си и да държи само на неговото мнение. Скандалите ни са взривяващи.. Просто всичко живо трябва да бяга когато ние с него сме в вражда. Simple Smile

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 434
Ужас...

# 85
  • Мнения: 1 515
Аз съм жена Везни с венера в Скорпион. Той е мъж Скорпион с венера в Стрелец.. просто е някакъв филм на ужасите. Хаха заедно сме от 6 години имаме 3 деца,и интимните отношения продължават да са в отлична форма. Съвместния живот е на ниво,като се има в предвид че той винаги иска да е водещия,много е избухлив и си обича флиртовете с други жени. А,аз за сметка на това съм ужасяващо ревнива.. Абе просто сме двойка за чудо и приказ! Иначе ако трябва да съм честна първите 2 години от връзката ни, по голям джентълмен от него нямаше,но като че ли с времето той се промени и почна да отстоява позицията си и да държи само на неговото мнение. Скандалите ни са взривяващи.. Просто всичко живо трябва да бяга когато ние с него сме в вражда. Simple Smile

Щом въпреки всичко сте заедно, значи има защо Grin

# 86
  • Мнения: 1 223
Няма ли тема за жените скорпион.Grinning

# 87
  • Мнения: 360
И аз търсих, но няма. Последната е от 2017 год.

# 88
  • Мнения: 35
Здравейте, момичета! Включвам се и аз към темата.
Приключих едногодишна връзка със скорпион. След множество драми, манипулации, обиди, скандали, унижения дребнавост, сметкаджийство и потискане от негова страна, реших да си тръгна.
Искам да го изтрия от контактите си в социални мрежи и т.н. Въпросът ми е, вие бихте ли дали на човека някакво обяснение преди да постъпите по този начин или директно бихте дали тотален игнор, излизайки с достойнство от ситуацията, защото се чувствате обидени от отношението и не желаете подобни токсични взаимоотношения.

# 89
  • България
  • Мнения: 6 172
До този момент не си ли му намеквала или казвала, че нещата не вървят?
Аз съм Везна и първо предупреждавам и после приключвам.

Общи условия

Активация на акаунт