ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 36 012
  • 751
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 8 790
Никога. Само играчките им стават по-скъпи. Но ги връщат ремонтирани по някое време. Приблизително около десети клас, плюс-минус година- две. Joy
   Ич не виждам догодина да ми е ремонтиран,напротив.А като гледам съпругът и зет ми/на щерката мъжът/,имам чувството,че детската градина у дома е вечна.Последно си купиха тв игра,от онези с джой стиковете и един подскачащ супер марио,ако се сещате.От наше време.Да си цъкат,много ги кефело.И тази игра допотопна става само на едни най-стари телевизори,добре че имаме такива 2-3 в гаража.И я имаше само в едно магазинче в Монтана,заБутана в склада.Казаха,че жената ги е гледала доста странно,че и отстъпка им направила.А въпросната жена е майката на БФФ на моят син.Ама добре,че баща му много не се познава с другите родители.
    Какъв ремонт,кви пет лева?!
   Ние си имаме грипна ваканция,излишна според мен сега.Не че си стоят по домовете.Синковеца,както се досещате идва на работа,така че....
   Аз не съм доволна от срочните оценки,хич.Заформил е едни петици,които не ме кефят,защото го домързя,не му се занимаваше,не че не може.Но няма да има стипендия,няма да има удвояване на стипендията от мен.При нас финансовата санкция е най-ползотворна.

# 466
  • Мнения: 3 990
Из ФБ се разпространяват "информирани" мълви, че в Сф. ще се обяви грипна ваканция около датата 05.02., за да се съберат повече дни ваканция. Вярно, че две години поред се случваше така, но дали може да се изведе като закономерност???

# 467
  • Мнения: 1 561
Здравейте момичета, За Много Години! Да сте здрави и успешни и през тази 2020г.
Да се разпиша преди да е дошъл Великден си викам. За грипна ще има,  ама като всички минат грипа. Малкото изкара едни високи температури, всеки ден валят оценки в ЕД, ще видим как ще приключи наборката. Снощи й казаха, че се е класирала на областния по Химия, по Бел също се класира и не прави класно.
Испанският приключва в събота и после ще го поднови лятото.
Та засега е спокойна, здраве само, каквото дойде и с профили и с матури ще мине.
Само вируса от Китай да ни подминава:)

Какво стана с купона?

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 14:44 от alexova

# 468
  • София
  • Мнения: 287
Прави сте с това "полезно". Голяма тъпотия, че преди малко го натиснах на съобщението на Санака, че детето е болно.
И наборът е болен вече втора седмица. Не е грип, но е някаква зверска кашлица, която започна да намалява леко след 7-мия ден на антибиотика.  В събота през нощта не можеше дъх да си поеме от кашляне. Беше се нагласил в понеделник да е на училище, но почти цял ден беше по доктори - ЛЛ, УНГ, кръвни изследвания и обратно при лекарките. Диагноза не знам, защото първият път ходи на лекар сам, а вторият - с мъжкото родителско тяло и информацията е повече от оскъдна Joy
Ама и той всеки ден ходи за по един блок да "оправя" оценки. Засега само ходи:joy: В един от дните пък отишъл да занесе на госпожата по рисуване рисунката за училищния вестник. Въздържах се от викане, да не му секна ентусиазма за едно от малкото неща, които го интересуват.

# 469
  • София
  • Мнения: 6 561
Мисля да пусна петиция - бутонът полезно да има опции като във ФБ. Някои неща просто си плачат са емоционално отразяване, а не просто вдигнат палец.
A в един друг форум има и наздраве/благодаря ей тва: Beers

# 470
  • Мнения: 8 790
И аз искам да подписвам петицията.

# 471
  • София
  • Мнения: 12 017
А "наздраве"-то ще е особено полезно за седмокласните теми. Колко писане ще спести...

Какво стана с купона?
Нищо! Дебели сме още. Само Слънчевата е във форма и затова най-много напира. Joy

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 14:03 от sanaka

# 472
  • София
  • Мнения: 3 062
...Само Слънчевата е във форма и затова най-много напира.
Само за сведение - и кръгът е форма Stuck Out Tongue Winking Eye Така чеее, аз може да съм кръгла, но се чувства във форма за купон. Sunglasses
У нас снощи също разпалено се коментираше грипната вакланция. Цитираха се проверени източници като "майката на един съученик, която е лекар", "вести.бг"-ли-беше и други подобни  Rolling Eyes Иначе аз съм я поръчала за началото на втория срок, защото от 5.февруари щерката е на ски за 5 дни, а не ми се пускат двата дни по домашни причини. Така че, имайте търпение Joy

И давайте петицията. Аз като един форум-динозавър да се изкажа, ама още страдам по загубените емотикони от старата версия, та няколко разнообрани "емоции" на мястото на "полезно"-то ще компенсира поне малко непрежалимата загуба.

# 473
  • София
  • Мнения: 7 063
Мислех и аз да питам за купонЯ, ама ме досрамя. Ще речете, че само това ми е в главата.
Някаква треска ме е затресла и мен, обмислям някакви промени, но още нищо не се знае. Едно ми е такова, хем боли, хем сърби, хем драго ми е! Joy
Ще се радвам да се видим, да изклюкаме децата, да ви се поФаля със снимки на младежа, че вече имам актуални! Ако се забавим още малко, пак ще срамувам!

# 474
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Като сте толкова несериозни в София с организациите, елате в провинцията при нас  - и вода имаме, и море, и настроение. Само сняг нямаме, ама нищо.  Май и болни от грип нямаме, заболеваемостта е по-на юг. За кръглата форма - и аз съм там, но нали след като чисто математически сферата се води за идеалната форма, значи към съвършенство сме се устремили Simple Smile и няма място за срам. Нека има хубави поводи.

# 475
  • София
  • Мнения: 12 017
Сняг и ние нямаме. Frowning1 Вода засега имаме, ама скоро ще я дадат на Перник, та офертата ти става все по-привлекателна. Joy

# 476
  • София
  • Мнения: 7 063
Аз съм потресена от новината, че ще теглят вода от Белмекен за Перник! Такива хубави палатки се правят там през юли..., ама сега перничани ще го пресушат. Joy

# 477
  • София
  • Мнения: 7 063
Грипна ваканция от 27/01 до 04/02. На 06/02 са на училище. Smirk

# 478
  • София
  • Мнения: 12 017
Аз мисля направо да планирам ски за грипната ваканция догодина. Smirk

# 479
  • София
  • Мнения: 7 063
Да, то си стана предвидимо събитие.
Аз предлагам да обявяват края на срока около 20 януари и да си им дават 10 дни междусрочна ваканция, още при обявяването на годишните графици.

Общи условия

Активация на акаунт