90 - дневна диета - тема 370

  • 43 875
  • 752
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 12 888
В белтъчен имаш две хранения освен закуска - обяд и вечеря. Между плода за закуска и обяда поне 2 часа, между обяд и вечеря поне 4 часа.
Не на всеки 4 часа:)

Желателно е да е постно във въглехидрати. Ако има малко яйце в десерта не е чак фатално, не не яйчен крем да речем или млечен.

# 136
  • Мнения: 7
А в Бобов ден отново две хранения?
А въглехидратния?

# 137
  • Мнения: 12 888
В Бобов закуска до обяд поне 2, между обяд и вчеря поне 3 часа.
Въглехидрати не помня, но мисля че пак така.
След 20 часа не се яде вече.
В плодов през минимум 2 часа се яде.

# 138
  • Мнения: 5 060
Жаки, до колкото знам акне може да е резултат от животинските протеини, не мазнини. Ако след време пробвате ново хранене, то: зеленчуци  (особено броколи), плодове и варива, авокадо, гхи, тестени, мазна риба,  и стриктно избягване на всякакви консервирани, пушени, пакетирани храни и ГМО  (т.е всичко с царевица ) биха били добра диета за кожни проблеми, дори и да са причинени от хормонален дисбаланс.

# 139
  • Мнения: 12 888
Фръц, тя досега беше почти на моя режим НВ ВМХ, яде основно месо и яйца. Риба мн рядко...
Зеленчуци не обича, плод по да... и лицето и пламна преди 2-3 месеца.
Започна сега този режим, за да се понаучи да яде по- разнообразно.
Но май не толерира В и тя... плюс е след варива и след въглехидрати вчера. А спортува ...
Днес плодове да видим ...
Дано изкара по- дълго да се прочисти малко от животинските.
Тя и мазно не обича, с протеин определено прекалява.

# 140
  • Мнения: 77
Здравейте, с каква мазнина готвите? Четох, че захтинът е препоръчителен, но той е за сурова консумация. Гледам, в темата с рецепти, че доста от тях са с олио. Не видях някъде да пише дали е разрешено или не. Вие каква мазнина ползвате например за боба или лещата?

# 141
  • СОФИЯ
  • Мнения: 17
Здравейте! Аз имам малко странен въпрос! Може ли да се консумират инстантните спагети, без разбира се тяхната подправка, а с моя сос от домати. Идеята ми е че са много тънички, а аз такива предпочитам. Другите са ми по дебели Simple Smile Благодаря предварително.

# 142
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте! Аз имам малко странен въпрос! Може ли да се консумират инстантните спагети, без разбира се тяхната подправка, а с моя сос от домати. Идеята ми е че са много тънички, а аз такива предпочитам. Другите са ми по дебели Simple Smile Благодаря предварително.

Привет, Никита,

Да може да се консумират такива спагети. Само да споделя, че има и тънки спагети по магазините, само по номера можеш да се ориентираш. Ако не ме лъже паметта, тези с големите номера са най-тънки, например №10.

Здравейте, с каква мазнина готвите? Четох, че захтинът е препоръчителен, но той е за сурова консумация. Гледам, в темата с рецепти, че доста от тях са с олио. Не видях някъде да пише дали е разрешено или не. Вие каква мазнина ползвате например за боба или лещата?

Аз готвя с царевично олио.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 22:56 от Stephy

# 143
  • СОФИЯ
  • Мнения: 17
Stephy, благодаря Blush

# 144
  • София
  • Мнения: 409
Имате ли  запек като ефект от диетата и как се справяте?

# 145
  • BG
  • Мнения: 2 217
Имате ли  запек като ефект от диетата и как се справяте?

Аз не съм имала запек от тази диета, конкретно, а по принцип имам проблеми със стомаха. Напоследък взимам един пробиотик и съм много доволна. Предполагам, че какъвто и да е по-добър пробиотик би свършил работа.

# 146
  • Мнения: 3
Здравейте всички!
Ще се включвам в този режим на хранене за втори път. Когато първия път го правих свалих 17 кг. Преминах обаче през менопаузата и ги възстанових. Искам да сваля 10 кг, знам че няма да стане лесно, но знам също, че с Вашата подкрепа ще е по-лесно. Започвам в понеделник. Стискайте ми палци! Успех на всички, които правят каквото трябва, за да изглеждат и се чувстват добре!! Hands Plus1

# 147
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте всички!
Ще се включвам в този режим на хранене за втори път. Когато първия път го правих свалих 17 кг. Преминах обаче през менопаузата и ги възстанових. Искам да сваля 10 кг, знам че няма да стане лесно, но знам също, че с Вашата подкрепа ще е по-лесно. Започвам в понеделник. Стискайте ми палци! Успех на всички, които правят каквото трябва, за да изглеждат и се чувстват добре!! Hands Plus1

Успех, Нанси! Десет килограма не са малко, но са напълно постижими. Flowers Bouquet

# 148
  • Мнения: 261
Здравейте, обмислям започването на диетата, но нещо не ми харесва броя на храненията Grinning За първи път ще спазвам каквато и да е диета ( за първи път имам и да свалям доста кг.) и малко ме стряска, че съм ограничена в бройката. Може ли някой да сподели дали се е хранил по-често и все пак е имало резултати ?

# 149
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте, обмислям започването на диетата, но нещо не ми харесва броя на храненията Grinning За първи път ще спазвам каквато и да е диета ( за първи път имам и да свалям доста кг.) и малко ме стряска, че съм ограничена в бройката. Може ли някой да сподели дали се е хранил по-често и все пак е имало резултати ?

Привет, Lallzz,

Идеята на броя хранения е да се остави стомахът да преработи храната, както и да се ограничи приема. По този начин ще ти се свие стомаха и като резултат ще отслабнеш. Simple Smile Не е толкова трудно, а с времето се свиква и няма да ти прави впечатление дори. Само в началото ще ти трябва малко воля, докато свикнеш.

Общи условия

Активация на акаунт