90 - дневна диета - тема 370

  • 43 858
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Добро утро Simple Smile
Вчера карах варива (до обяд - обядът беше ориз на фурна с гъби и салата от домати, краставица, зел.маруля и печ.чушка - направо си беше пир и угощение) и от следобяда почнах лунния (воден) ден, днес ще съм на вода. Ако успея, ще пропусна вечеря, за да ми е завършен някак си водния цикъл Simple Smile
Утре - плодов и после карам поред на 90-дневната Simple Smile

иначе съм 100 гр надолу от вчера

# 16
  • Мнения: 12
Здравейтее,

Аз малко прекъснах (за няколко дена, от които съм качила 3?? кг) диетата покрай вкусното готвене на приятеля ми и топлото време, което предразположи за сладоледи 😄
Така че реших, че ще почна отначало, не знам дали така се прави, но предпочитам да почна отначало, защото и без друго бях започнала да обърквам дните в края.

Тааа, днес съм на протеини. Закуска- ябълки. Обяд- кашкавал, моцарела, чушки и филия хляб. Вечеря- още не знам какво да е, сигурно пак кашкавал и чушки.

Утре варива. Приготвих червен боб, нахут и царевица, така че ще има от какво да избирам.

Лек ден ви пожелавам и много минуси на кантара!

# 17
  • София
  • Мнения: 856
Здравейтее,

Аз малко прекъснах (за няколко дена, от които съм качила 3?? кг)
То бая прекъсване е било, Та да върнеш 3 кила 🤣🤣 Не се коси, аз съм от 20 дни уж на режим, а всяка събота и неделя прегрешавам. А съм - 4 кг, представяте ли си ако бях стриктна , Ехххх мечти
Свали си приложение на тел, да не броиш и бъркаш дни. Аз ползвам безплатна версия и е мн удобно . Въвеждаш си кг и мерки, следи те, гледаш си дни

# 18
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Момичета, в кой ден се яде тиква?

# 19
  • BG
  • Мнения: 2 217
Хоп, ето ме и мен! Simple Smile

Поздравления на всички за минусите, голяма мотивация сте ми! Flowers Four Leaf CloverFlowers Bouquet
Аз днес бях на въглехидратен ден. Сутринта хапнах една нектарина, на обяд имах толкова тичане по задачи, че не успях да обядвам като хората и почти освирепяла хапнах малко крекери. За вечеря, разкош ..... две топки сладолед на Савини .... любимият ми!!! Heartpulse

Днес не съм се мерила .... чак след плодовия, да не получа удар от качено тегло FlushedScreamSatisfied (след плодовия винаги има минус). Wink

galaBG, в плодовия се яде тиква.

# 20
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Супер! Утре съм на тиква Simple Smile
Днес си изкарах водния (лунен) и утре - плодове.

# 21
  • Мнения: 2 695
Тиква може и сутрин за закуска, но неовкусена.

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте, здравейте! Flowers Hibiscus

Как сте?
Аз съм на 24ти ден от диетата, плодов. Ометох едно голямо парче неовкусена тиква със сурови орехи (30г). Четох доста за тиквата и като видях колко много ползи има за организма, реших да последвам идеята на Гала (и благодаря). До сега съм свалила приблизително 3,5кг, като определено си личи визуално, вече. Много съм доволна! Simple Smile Heartpulse  Имам още 2-3кг до първата ми цел.

Успешен ден, от мен! Flowers Tulip

# 23
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Номеееее, що не писа по-рано Simple Smile)))) Благодаря ти Simple Smile
Ядох я овкусена (нали и децата са човек Wink , пък и те се наточиха снощи около тиквата, като си я приготвях Simple Smile )
Отиде вече. За друг път, ще зная.

Иначе днес на тиква, 2 сливи, няколко зрънца грозде. Нося си и ябълка, за края на деня, понеже съм на танци вечерта (народни) и да не издъхна там нещо от глад Wink

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 13:22 от galaBG

# 24
  • София
  • Мнения: 856
Аз За днес приготвих една скумрийка. И то Кво се оказа, че съм На плодов 😜 И сега чукам орехи и се облизвам само. Дано ми оставят  рибка за утре
Иначе аз днес имах много негативни емоции и не ми се ядеше. Сутринта половин банан, сега орехчета пресни.
Дано утре ме зарадва кантарут, че седя на -4 кг от миналата седмица. Време е вече да смъкне някое килце 😛

# 25
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Привет и от мен Simple Smile
Вчера беше плодов, с леки нарушения - първото, че тиквата беше овкусена и второ, че следобяд хапнах едно сладко нещо, преди танците. Явно съм успяла да го изразходя, като калории, защото днес съм 100 гр надолу.

Днес карам въглехидратен - направих си зелник и дори вече обядвах (със салата -домати, маруля). След малко отивам на френски език и не искам да влача там купи с храна.
За вечеря си пека шоколадови квадрати. Ако станат - това ще е. Ако не се получат - ще карам на нещо друго сладко.

Губите се нещо, момичета. Пишете за стимул Simple Smile

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 217
Привет и от мен Simple Smile
Вчера беше плодов, с леки нарушения - първото, че тиквата беше овкусена и второ, че следобяд хапнах едно сладко нещо, преди танците. Явно съм успяла да го изразходя, като калории, защото днес съм 100 гр надолу.

Днес карам въглехидратен - направих си зелник и дори вече обядвах (със салата -домати, маруля). След малко отивам на френски език и не искам да влача там купи с храна.
За вечеря си пека шоколадови квадрати. Ако станат - това ще е. Ако не се получат - ще карам на нещо друго сладко.

Губите се нещо, момичета. Пишете за стимул Simple Smile

Привет, привет!

Тук съм аз, ще се взаимостимулираме. Wink Сутринта излязох със светлинна скорост и не ми остана време да пиша. След плодовия ден съм с -600г, което си е успех, имайки предвид че бях в застой. Днес съм на месо със салата. Пропуснах закуската, заради липсата на време, но сега ще обядвам. Ще вечерям същото, но наполовина.
Трябва да проверя колко точно съм свалила от началото на режима, но ми се струва, че за 25 дена съм смъкнала над 4кг.

Успех от мен и до скоро! Flowers Bouquet

# 27
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
въпрос:

Моя колежка е пазила диетата, преди години, и ми казва, че в храните по време на 90-дневната не трябва да има подправки, вкл. и сол. Вярно ли е това? Преди години бях в тази група дълго време, но никой не е споменавал такова правило, поне нямам спомен.

Тиквата, от вчера, е друго. За там е ясно и логично Simple Smile

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
въпрос:

Моя колежка е пазила диетата, преди години, и ми казва, че в храните по време на 90-дневната не трябва да има подправки, вкл. и сол. Вярно ли е това? Преди години бях в тази група дълго време, но никой не е споменавал такова правило, поне нямам спомен.

Тиквата, от вчера, е друго. За там е ясно и логично Simple Smile

Да започнем с това, че подправките в голяма част са билки. Например магаданоз, копър, джоджен, чубрица и т.н няма логика да са изключени от хранителния режим. Що се отнася до солта, да, хубаво е да се намали, но тъй като организмът ни има нужда от сол не бива да се изключва. Wink

# 29
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Черен/червен пипер? Куркума? Разни арабски и индийски (не, че ползвам такива, честно казано) ?

Общи условия

Активация на акаунт