Голямата тема за малките масла - 22

  • 51 882
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 174
От къде да си поръчам масло от Склавен - 100%чисто   в зоята е пълен ментак, много са ...

# 196
  • Варна
  • Мнения: 7 701
https://douglas.bg/the-ordinary-100-plant-derived-squalane-052452

качеството е възможно най-доброто-проверено

# 197
  • Мнения: 9 174
Мерси , принцесата!

# 198
  • Мнения: 1 203
Момичета, бихте ли ме ориентирали кое масло/масла е най-подходящо за зоната под очите? Периодично съм купувала и ползвала доста масла от аптечната мрежа, но не съм постоянна. Кожата ми в тази зона е дехидратирана, имам линии, пачи крак не забелязвам все още. От време на време слагам бадемово масло, но ефект не забелязвам. Кремове ползвам от всякакъв ценови клас, в момента редувам Шисейдо и Есте, но искам да разнообразя и вечер да слагам някакво масло. Предварително благодаря!

# 199
  • Мнения: 15 313
Ами шипковото го дават добро за околоочния контур, но само вечер и не през лятото, заради високото съдържание на ретинол и опасност при излагане на слънце от появата на петна. Добре е през деня да се ползва слънцезащита. Наскоро обсъжданото кафеено масло също е добро. На мен добре ми се отразява жожобата, леко масло с добра абсорбация.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Марула слагам аз и облепиха,но ЕГН-то ми е големичко.Липидното масло е много хубаво за околоочната зона,скваланът също.

# 201
  • Мнения: 1 203
Джасти, Принцеска, благодаря! Жожоба съм слагала, както и шипково масло, приятни са, но както споменах, не съм постоянна, та грешката е в моя телевизор Simple Smile . Сега ме замислихте с тази марула и облепиха, почти съм сигурна, че в аптеките ги няма, по-екзотични са. Иначе, и моето ЕГН не е малко, на 44 почти съм, та съм нонстоп в търсене на идеалния крем или масло. За мен най-добре действа Бенефианс на Шисейдо като кремче, за маслата - ще взема маслото от кафе засега.
Хубав и спокоен ден!

# 202
  • Мнения: 887
А липидно масло откъде бихте препоръчали да се вземе без амазон? Като търся в гугъл  намирам 3 вида от бг сайтове - едното е pearlsbubbles, другото Zahra и са на една и съща цена. Третото е на arometera.
Някакви отзиви?

# 203
  • Мнения: 71
А липидно масло откъде бихте препоръчали да се вземе без амазон? Като търся в гугъл  намирам 3 вида от бг сайтове - едното е pearlsbubbles, другото Zahra и са на една и съща цена. Третото е на arometera.
Някакви отзиви?
Първите две са едни и същи.

# 204
  • Мнения: 756
А липидно масло откъде бихте препоръчали да се вземе без амазон? Като търся в гугъл  намирам 3 вида от бг сайтове - едното е pearlsbubbles, другото Zahra и са на една и съща цена. Третото е на arometera.
Някакви отзиви?
Ползвала съм на arometera. Според мен е много добро качество.  Като цяло съм доволна от продуктите от този сайт, но мисля, че вече съм го споделяла тук.

# 205
  • Мнения: 887
А липидно масло откъде бихте препоръчали да се вземе без амазон? Като търся в гугъл  намирам 3 вида от бг сайтове - едното е pearlsbubbles, другото Zahra и са на една и съща цена. Третото е на arometera.
Някакви отзиви?
Първите две са едни и същи.

Извинявай но не разбрах.  Едни и същи като качество или на един производител?  И какво качество са?

Shanan4e,  благодаря.

# 206
  • Мнения: 71
А липидно масло откъде бихте препоръчали да се вземе без амазон? Като търся в гугъл  намирам 3 вида от бг сайтове - едното е pearlsbubbles, другото Zahra и са на една и съща цена. Третото е на arometera.
Някакви отзиви?
Първите две са едни и същи.

Извинявай но не разбрах.  Едни и същи като качество или на един производител?  И какво качество са?

Shanan4e,  благодаря.
Zahra е старото име, a Pearlsbubbles новото име на един и същ сайт. Вземала съм масла от там и съм доволна, но не съм вземала това за което питаш.

# 207
  • Мнения: 684
Маслото от кафе на Икаров беше намалено в апт Ремедиум - към 8 и нещо струваше вчера ✌

# 208
  • Мнения: 5 384
Днес това масло кафеено на Икаров го видях в Елитис и цената сякаш бе по- ниска, въобще на рафта с масла Икаров не видях високи цени.

# 209
  • Мнения: 3 729
Учудващо за мен, но в Елитис цените на маслата са малко по-високи от ДМ, но пък там изборът е много по-ограничен.
Кафееното масло преди няколко седмици беше 12.50 в Елитис.

Общи условия

Активация на акаунт