Голямата тема за малките масла - 22

  • 51 802
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Здравейте, сина ми е на 15 години от известно време има сух пърхот, препоръчайте ми масло, което би помогнало. От около две години е с атопичен дерматит.

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте, сина ми е на 15 години от известно време има сух пърхот, препоръчайте ми масло, което би помогнало. От около две години е с атопичен дерматит.

Маслото от чаено дърво има добър ефект, но мирише доста силно

# 17
  • Мнения: 8
Аз използвам масло от чаено дърво с манука и канука.Укрепва косата и е ефективно при пърхот.
Етерично масло от Испански Розмарин-идеално за мазна кожа, стимулира растежа на косата, предотвратява косопад и отстранява пърхот.
Етерично масло от Лавандула също помага при пърхот и чупливост на косата.

# 18
  • Мнения: 387
Момичета,защо замря темата?И да си подновя въпроса-някоя от вас ползвала ли е масло от нар? Имам голям мерак да го пробвам,но първо искам вашето експертно мнение.

# 19
  • Мнения: 2 290
Възобнових ползването на масла,
лятото ги спирам.
В момента съм на любимите шипково, арганово и вечерна иглика.

Момичета, днес са пуснали намаления в аптека Медея,
гледам има и интересни масла на 50%,  на ПРАНАРОМ .Аз лично техни масла не съм ползвала.
https://aptekamedea.bg/pranarom-maslo-chaeno-drvo-30ml-v1.html

# 20
  • Мнения: 15 356
Здравейте!Има ли масло,с което да се мажа по време на бременност,някакви препоръки?

# 21
  • Мнения: 818
Момичета, здравейте!

Аз ползвам кокосово масло и съм много доволна! Като маска за коса, като крем за лице и тяло, дори в кафето си го слагам понякога!По-назад в темата видях, че се споменава масло от чаено дърво, можете да го използвате в комбинация с други масла като метод за борбата с акне и белези от акне. Предполагам знаете, че само маслото от чаено дърво не е добре да се прилага върху кожата, тъй като я изгаря. Можете да използвате също и маслото от чаено дърво примесено с вода за премахване на мухъл от стените, без да пръскате с препарати, които са отровни. Дано съм ви била полезна!

# 22
  • Мнения: 411
Момичета,защо замря темата?И да си подновя въпроса-някоя от вас ползвала ли е масло от нар? Имам голям мерак да го пробвам,но първо искам вашето експертно мнение.
Аз имам масло от нар, купувала съм го от iherb, много е плътно, лично за моята смесена кожа е доста мазно и не ми попива добре.
Маслото от гроздови семки, жожоба, от сладък бадем, тези всичките са ми мазни и не попиват при мен добре. Давам ги като сравнене, но нарът бие всички по мазно и плътност.
Най добре ми се отразява фракционното кокосово и вече само от него мился да взимам, не ми се експериментира с други повече 🙂

# 23
  • Мнения: 387
Благодаря за отзива,Тим!

# 24
  • Мнения: 412
По прочетено тук в темата, си купих розова вода, добавих масло от жожоба и с това си почиствам лицето вечер. Доволна съм!

# 25
  • Мнения: 2 238
По прочетено тук в темата, си купих розова вода, добавих масло от жожоба и с това си почиствам лицето вечер. Доволна съм!

Комбинацията е хубава наистина! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 600
Жожобата директно в розовата вода ли или трябва преди това в базово масло?

# 27
  • Мнения: 15 299
Ами то маслото от жожоба е базово масло, не е етерично, така, че директно сипваш в розовата вода.

# 28
  • Мнения: 284
От къде поръчвате ЯЧМР, не го намирам пи сайтовете

# 29

Общи условия

Активация на акаунт