След “Ранобудна птичка“ в очакване на новите проекти на Джан и Демет Тема 45

  • 182 045
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367
Привет, птички!
И аз напоследък не пиша често, но редовно чета всичко, което публикувате, за което ви благодаря!
Но бих искала да отбележа, че това е една от малкото теми, в които неизменно присъства толерантността, уважението към мнението на другите и добрият тон!
Добре дошли на новите попълнения!

# 46
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862




Нови снимки от Evim


Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 17:26 от К А Т И

# 47
  • Мнения: 11 965



Джан ще получи разтяжение на сухолжилие или мускул все да прави селфииии Mr. Green

# 48
  • Мнения: 773
Привет, сладурки! 🤗🤗🤗

От снощи чета във ФБ че Джан някъде е споменал за някаква голяма предстояща изненада...
Всички са в истерия дали Демет ще се появи на МипКом в Кан, за да промотира Птичката заедно с Джан или двамата ще вземат главните роли в нов проект?!
Някой някъде е писал, че предстои договаряне за общия им проект 😂

Предполагам, че Алекс ще може да внесе логично обяснение и инфо 🤗

Снощи гледах много красив клип на двойката Джан/Демет по награждаванията и участията им по предавания заедно. Съжалявам, че сега не мога да го открия 😢
Момичетаааа, пак започна да ме човърка тази мистерия с техните отношения... Никой не може да ме убеди, че бяха просто колеги, които страшно са си паснали. Тези жестове, усмивки, очитеее и изведнъж бааам... Жалко 🥺 Според мен една голяма любов остана без продължение.
Една снимка от вечер, в която според мен те двамата и ние заедно с тях, бяхме невероятно щастливи:

# 49
  • Мнения: 205
Според италиански фен сайт, Джан е отишъл в студиото на Mediaset в Рим, за да запише епизод от "C'e 'Posta per Te". Това е едно от най-популярните токшоута в Италия, водено от Мария Де Филипи. Донякъде сродно на шоуто на Опра, тя се стреми да свърже отново хора, които отдавна са загубили връзка помежду си. Понякога, както в случая, това включва участието на известни личности от международен калибър.
Цитират се думите на човек присъствал на заснемането на предаването.
"Епизодът започва с видеоклип, показващ няколко снимки на Джан, след което той прави своето внушително влизане в студиото, при което обстановката се наелектризира. Той е облечен с бяла риза, черни дънки и кафяви ботуши. След като разговорът започва, Джан пита дали може  баща му  да влезе вътре. Публиката скандира  Гювен Гювен. След това Мария донася червена кутия, съдържаща следните предмети: книга със закони, бебешка бутилка, камера и пръстен. Мария, която също е завършила право , използва книгата, за да говори за неговия произход и образование. Той каза, че е получил травма от книгата (вероятно  спомняйки си, че е трябваро да полага изпити в университета). Тогава, когато Мария взима камерата, публиката се развихря поради ясната препратка към Erkenci Kus (това е много интересно, тъй като шоуто все още не се излъчва по италианската телевизия). Той използва повода да сподели няколко спомени. В отговор на въпрос той казва, че не се страхува да остарее, но се страхува  да не изгуби хората, които обича. След това Мария взима бутилката и го пита за детството му. Той каза, че никога не  е използвал бутилка и дори и майка му не можела да разбере защо.  Той предполага, че  това е така, защото като малък, пада с биберона и си чупи предните зъби. Тогава Мария вади пръстена и го пита дали е сгоден. Както обикновено, той отклонява  въпроса, докато публиката крещи: Демет, Демет, Демет. Той просто седи там и се усмихва, така интервюто приключва. "Предполага се, че е говорил на италиански през цялото време, но източникът на информацията не уточнява това. Той обаче каза, че  Джан е изглеждал нервен в началото, докато чака да влезе в студиото се е движел непрекъснато, той просто не можел да стои неподвижно и междувременно изпращал целувки на публиката. Засега няма информация кога ще се излъчи това шоу, но когато има, ще ни бъде съобщено.

Публикувано от Мери Блойд, Кармен А, Александра, Джинджър Стивънс, Монет, Лила, Феизе

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 21:37 от naidenova

# 50
  • Мнения: 773
Найденова 🤗 ти хвърли бомбата 😜
Дано успеем да се доберем до това предаване и то с превод. Да видим как точно е реагирал Джан

Лека нощ от мен 😗

# 51
  • Мнения: 731
Здравейте момичета  Hug  Злати  Kissing Heart
благодаря за всичко споделено   Hug
Найденова   благодаря за инфото и превода , доста ще си почакаме за да видим Джан в " Имате поща ", прочетох в ТТ , че ще се излъчи на 05.януари 2020  Flushed

Напоследък реших да хвърля поглед на клипчета от др . ром сериали , които се излъчват  в момента и актьорските двойки в тях , но нищо не успя да ме трогне , развълнува и омае - и от женски и от мъжки актьорски образ и пърформанс , така както го направиха Птичките . Confused
Джан и Демет са двама невероятно харизматични и талантливи актьори , които имаха късмета , шанса и смелостта да ни покажат тази невероятна люб. история на Джан и Санем  Heart
Каквото и да им предстои от тук нататък , това ще си остане като визитна картичка за тях , а за мен любими моменти , които ще си гледам още дълго , дълго време .
Предстоят им нови проекти , нови истории , които ще ни разкажат и покажат , нови партньорства , но нищо няма да е като това , просто няма как .Понякога съдбата ти позволява да ти се случи нещо , което хипотетично е възможно , но да се реализира действително е нещо изключително рядко и ако се случи е един път в живота . При тях се случи .

Джан и Санем - твърде    истински и много  въздействащи Heart

https://www.youtube.com/watch?v=PY73YXIasws  

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=VkvWHI0AkyM 


Heartbeat  Heartbeat  Heartbeat

# 52
  • Мнения: 41 540
Добро утро! Hug Hug Hug





Лили HugМиме HugНайденова HugЕве HugСлавена HugАтанасова HugКати Hug,благодаря за снимките,инфото с превод,клипчета и коментари! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

от Аслъ Парлак....








Приятна сряда,момичета! Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 980
Хайде да ни е честито. БТВ ще излъчва нашите птички под името Свободен дух.

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 12:16 от Нина Цветкова 605333

# 54
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Хайде да ни е честито. БТВ ще излъчва нашите птички под имато Свободен дух.
Open MouthRolling EyesOpen Mouth

# 55
  • Мнения: 731
Здравейте момичета  Hug
чета , че има вероятност да изчезнат сериите с превод , който си ги е свалил може ли да споделите от къде и как , не съм сваляла досега нито от VK нито от Youtube  Blush   ( може на лични ако е дълго за обяснение )

# 56
  • Мнения: 773
Здравейте, сладурки! 😗

Доста ще си почакаме наистина за интервюто на Джан.

Лили 🤗 когато има любов, всичко се получава естествено и красиво. По тази причина още дълго ще страдаме за края на Птичката 😢 Съветвам те обаче да дадеш шанс на Her Yerde Sen. Приятно разсейване е след края на нашия сериал. Поне аз го следя с удоволствие.

Честито ни пристигане на “Свободен дух” в България. Като знам какви дублажи им правят, който не е гледал сериала, когато вървеше в Турция, има вероятност да не усети магията на двойката Джан/Санем. Много голяма част от ефекта на двойката беше гласа на Джан Дивит. Не ми се мисли как ще звучат на роден език герои като Дерен, Джей Джей или махалата 😂
Знам, че има законови ограничения за превода на всички чужди продукции, но понякога наистина не разбирам защо им слагат такива глупави имена 😖😳

# 57
  • Мнения: 5 668
Еви, какво имаш предвид под "законови ограничения за превода на всички чужди продукции".
Защото и аз се чудя защо префасонират имената на сериалите по такъв глупав начин, до степен да не можем да ги разпознаем.
Сега тръгва по някой от БГ каналите сериала "Истанбулска невеста" и е пак под неразпознаваемо заглавие. Май беше "завинаги" или нещо подобно.

# 58
  • Мнения: 41 540
Привет! Hug

Благодаря за инфото и коментарите! bouquet bouquet bouquet

РП или ''СВободен дух'' започва на 30.10. от 18 ч.,след финала на 13-ти сезон на ''Опасни улици''! PeaceПреди бяха писали,че ще продължата да дават ''Вътрешен човек'',но явно са се отказали и пускат РП! Peace



https://tvnovellas.blogspot.com/2019/10/30-btv.html

Лили Hug,ето начини за теглене на епизодите...

от Ю Туб
https://www.clipconverter.cc/bg/

от В Бокса
https://vbox7-mp3.info/

ако се регистрираш в Дата,можеш да си ги изтеглиш...
http://data-bg.net/index.php?page=torrents

А ''Истанбулска невеста''/''Завинаги'' започва довечера от 20ч. по БТВ! Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 188
Сутринта ми се мерна една снимка на която доста се посмях,но сега не мога да я намеря.😂Една мацка хванала друга за ръката като на бой,а Джеан по средата гледа като прецицал.😂 Горкия какво търпи.😋

Общи условия

Активация на акаунт