Великобритания - тема 79 Есенно- Зимна Коледна

  • 24 819
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702



На свекито - чудя се, една гола вода или малко свеж въздух за дишане...


Не бъди зла - поне резен лимон и' дай - да не и' гледаш доволната физиономия Joy

# 736
  • Мнения: 7 917
Момичета, срещали ли сте някакъв друг вариант за портативен смесител за вода за тези уникални UK отделни кранове, освен това (Retromixer)?
Винаги има и "студентския" вариант разбира се Imp

# 737
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Добро утро. Заповядайте в новата тема.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1160554.msg39756863#msg39756863

# 738
  • Мнения: 9 991
Момичета, намерих апп, където мога да си упражнявам английския. Някой наясно ли е, къде после мога да се явя само на изпит, да взема сертификат? Също искам някакъв курс да карам, като за администрация или рецепция вет. Клиника, като същите варират от 10-40 и 400 паунда. Как мога да се ориентирам какво е читаво, и къде има смисъл да си дам парите.

# 739
  • Мнения: 1 923
Намери си adult education centre в района и там изкарай какъвто курс искаш, английски, математика или друго. Ако взимаш някакви помощи ще ти е безплатно. Те са към общината, така че, няма лъжа и измама. Не вярвам някой да се навие само на изпит да отидеш и направо да ти дадат документ, ще трябва да посещаваш. Има към колежи, църкви, вечерни, съботно-неделни..поне в Лондон избор бол.

# 740
  • Мнения: 9 991
Два пъти съм ходила в църква. Напълно безсмислено губене на време. Помощи не вземам, работя в момента, но шефа ми се маха, не знам как ще се развият нещата, така или иначе си търся друга работа. Изпита мога да си го платя. Нямам време да ходя физически на курс. Тука така или иначе има онлайн за какво ли не.

# 741
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Елате в новата тема Simple Smile ще пиша на админ да заключи тази.

Общи условия

Активация на акаунт