Американски колеж - осемнадесета тема

  • 41 166
  • 753
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 298
В петък на 24.01. са два, от 9 и от 12 и нещо по 2.15ч всеки.
На 31.01, петък ще е 1.

# 286
  • София
  • Мнения: 9 556
Току що по новините обявиха грипна ваканция - от понеделник до края на междусрочната ваканция.
Да видим какво ще решат от Колежа за файнълите, които трябва да се проведат следващата седмица.

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 53
Хехе, аз залагам на 780-790 кандидата👌

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 688
Аз не знам дали не направих грешка, че я взех на отворените врати. Дотогава й беше безразлично, но след това много си промени мнението. Баща й от друга страна успя да заспи в аулата на колежа, когато беше речта на ректора:))

признай си, че нас описа Simple Smile

# 289
# 290
  • софия
  • Мнения: 4 974
От сърце ви пожелавам успех!

# 291
  • София
  • Мнения: 16 105
"Ни пуха, ни пера" и от мен! И наесен с песен в РУА!

# 292
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте!
Имам дъщеря, която ще пробва в колежа.
Ще се радвам на моралната ви подкрепа.

# 293
  • софия
  • Мнения: 4 974
Здравейте!
Имам дъщеря, която ще пробва в колежа.
Ще се радвам на моралната ви подкрепа.
Ех, че мило включване! Много стискам палци! Освен моралната подкрепа от всички ни,  сме насреща за всякакви чуденки, които може да ви хрумнат!
Успех и спокойствие!

# 294
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 755
Успех на всички и не оставяйте подаването на документи за изпита за последния момент - отнема време, а понякога се налага и повторно изпращане, ако снимката е с печат, примерно:)

# 295
  • Мнения: 6 918
А кога обявяват таксата за следващата учебна година?

# 296
  • София
  • Мнения: 16 105
Тя е вече обявена на сайта им - 6700 евро.

# 297
  • Мнения: 5 234
"В: Какви са необходимите документи за регистрация?
О: От месец февруари 2019 г. регистрацията се прави онлайн на уебстраницата на колежа. За целта са необходими:
1) трите имена и ЕГН на кандидата, адрес и телeфон за контакт;
2) сканирани страниците в оригиналния ученически бележник, удостоверяващ, че ученикът е в седми клас и има успех най-малко 5.00 от първия учебен срок;
3) сканирана първа страница на ученическия бележник с данните за ученика и училището, както и страницата в ученическия бележник с оценките от първия учебен срок и
4) актуална снимка на кандидата."


При електронен дневник и липса на бележник на хартиен носител какво следва да предоставим по т.2 и т.3 ?

# 298
  • Мнения: 6 918
Тя е вече обявена на сайта им - 6700 евро.
Намирам само за 2019/2020 година:
https://www.acs.bg/bg/admissions/tuition-rates/

# 299
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 755
"В: Какви са необходимите документи за регистрация?
О: От месец февруари 2019 г. регистрацията се прави онлайн на уебстраницата на колежа. За целта са необходими:
1) трите имена и ЕГН на кандидата, адрес и телeфон за контакт;
2) сканирани страниците в оригиналния ученически бележник, удостоверяващ, че ученикът е в седми клас и има успех най-малко 5.00 от първия учебен срок;
3) сканирана първа страница на ученическия бележник с данните за ученика и училището, както и страницата в ученическия бележник с оценките от първия учебен срок и
4) актуална снимка на кандидата."


При електронен дневник и липса на бележник на хартиен носител какво следва да предоставим по т.2 и т.3 ?
Според мен като отворят формата за регистрация за изпита на 10 февруари ще напишат точно какви документи трябват. Наясно са, че училищата са минали към електронни дневници от тази година, така че ще са предвидили какво е нужно. Формата и етапите за записване за изпита са направени много добре. Ако на някоя стъпка се прецени, че подаденият документ не отговаря на изискванията се праща писмо какво точно да се прати отново.

Общи условия

Активация на акаунт