Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 17

  • 64 862
  • 817
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 5 443
Момичета,хистероскопията в клиниката с пълна или спинална упойка се прави?

# 211
  • Мнения: 377
Момичета,хистероскопията в клиниката с пълна или спинална упойка се прави?

С пълна

# 212
  • Мнения: 19 687
Зависи. Може и диагностична, която е без упойка и се прави в кабинета.

NIA2019, обикновено, когато правят за прозорец, пускат и трите накуп. По-скоро хистеро наистина. Не всичко се вижда на ехограф.

# 213
  • Мнения: 116
Моята беше диагностична и пак беше с пълна упойка.

# 214
  • Мнения: 16 871
Bubble, няма да изневеряваш на нашия лекар Stuck Out Tongue Winking Eye

# 215
  • Мнения: 464
Само офис хистероскопията се прави без упойка.  Но Персенска например не прави такава, така че зависи при кой лекар си.

# 216
  • Мнения: 384
Здравейте отново, да се консултирам с вас по повод на процедурите с барокамара. Някой правил ли е такива в София и къде? Пише, че е хубаво да се направят 10 по време на стимулация и 5 след трансфер, било за по-качествени яйцеклетки и по-добра имплантация. Знаете ли, дали в Надежда го прилагат този метод?

# 217
  • Мнения: X
След трансфер - барокамера?
Вие знаете ли какво е барокамера?

# 218
  • Мнения: 384
След трансфер - барокамера?
Вие знаете ли какво е барокамера?

Здравейте,

Не съм си го измислила аз, прочетох го в статия. Прави се при определени атмосфери и подобрявало имплантацията. Все още не съм се консултирала с лекар относно тази теория, просто я споделих с вас...

# 219
  • Мнения: 89
Здравейте, има ли някой който да се следи при д-р Генадиева и някакви впечатления. Благодаря !

# 220
  • Мнения: X
Страхотна е,нейм1.

# 221
  • Мнения: 134
Здравейте, има ли някой който да се следи при д-р Генадиева и някакви впечатления. Благодаря !
Здравейте, родих при нея и съм ходила след това на преглед. Препоръчвам ви я, с много добро впечатление.

# 222
  • София
  • Мнения: 5 443
Bubble, няма да изневеряваш на нашия лекар Stuck Out Tongue Winking Eye
Не е за мен ,Верче,за една приятелка,която имаше драма със спиналната при секцио ще й махат полип и в Щерев й казали,че се правело със спинална,та тя ме питаше за Надежда,но аз както знаеш в Надежда не съм правила.
То и аз се замислям ,ама ще е доста по-натам във времето.Иска ми се да огледат пораженията от секциото и как съм зарастнала вътрешно,ако един ден се решим на второ.Пак казвам,че това е мнооого напред във времето,не ме очаквайте скоро бременна 😂

# 223
  • Мнения: 16 871
Той нашият човек правеше до време в Щерев.

Ама от него ей така да огледа не очаквай Wink

# 224
  • Мнения: 89
Момичета,хистероскопията в клиниката с пълна или спинална упойка се прави?

С пълна

Аз съм правила в София Мед с пълна и бях много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт