Хайде на театър - 6

  • 54 433
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
чудесни, прекрасни нови артисти си имаме. Simple Smile
чудесна игра, прескачаха от сюжет на сюжет без нито за миг да излязат от роля или да се "спъват" в реплики или сценарий.

приказни са. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 790
Какво ще ми кажете за “Празникът” в МГТ “Зад канала”? Не намирам отзиви. Благодаря!

# 677
  • Мнения: 1 973
Ами какво... Явор Гърдев! Simple Smile
Постановката е много силна, третира доста сериозна тема. На мен много ми хареса - и представянето, и актьорската игра, и сценографията. Заслужава си да се види.

# 678
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
в жабките и в сити марк... кино Левски Flushed на лоша пиеса не сме попадали.

# 679
  • Мнения: 515
Какво ще ми кажете за “Празникът” в МГТ “Зад канала”...
Една от най-добрите пиеси, които съм гледала...Темата е за семейното насилие, в частност-педофилията и последиците от нея, така че, ако искаш да се разтовариш...Много сериозен театър, страхотна игра, музика...!

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 15:25 от Джинджър@

# 680
  • София
  • Мнения: 22 887
На мен пък въобще не ми харесва МГТ, гледала съм там " Балкански синдром", ""Пияните" и " Скъперникът"- нито едно не ми хареса. Може би и за това от 2 г не съм ходила в него. Но съм си набелязала някои от по-нови те постановки, може и да се реша все пак. 😁

# 681
  • Мнения: 1 973
"Пияните" е доста интересно и оригинално като постановка представление, на мен ми хареса. Актьорите също ме впечатлиха, най-запомнящ се ми е Владо Пенев.

Някакви отзиви за "Нощна пеперуда" в Народния? И знаете ли кога се очаква да пуснат билетите за април?

# 682
  • Мнения: 515
... Някакви отзиви за "Нощна пеперуда" в Народния?...
Само това да кажа и млъквам, за да не ставам досадна🙈🙉, но "Нощна пеперуда" е най-нежната постановка, която съм гледала на Гърдев. За чувствителната душа на драматурга, актьора, изобщо - твореца, която не може да оцелее в жестокия "военен" свят на реалността. Много любима постановка!
П. П. Михаил Билалов и Весела Бабинова са... ❤️!!!

# 683
  • Мнения: 790
Благодаря за сподените отзиви за "Празникът"! Обещавам да го гледам Hug
За съжаление датата, която бях избрала, не е удобна за мъжът ми. Затова купих билети за друго представление - отново МГТ, отново Явор Гърдев. За "Пияните" става въпрос. За него намерих доста полюсни коментари - от "убийствено жестоко" до "огромно разочарование". Именно крайните мнения ми разпалиха любопитството, пък да видим...
Това ще ми е първо посещение на МГТ. За март съм взела билети и за "Зимата на нашето недоволство". Тепърва ще градя впечатления за този театър Blush

# 684
  • София
  • Мнения: 22 887
А " Зимата на нашето недоволство" също съм го гледала. Значи само то ми е харесало.
 "Пияните" е единствената постановка, на която ми се е искало да изляза и да си тръгна и ако имаше антракт определено щях да го направя. Хората около мен си тръгнаха даже преди средата. Лично за мен е най-неприятното представление, което съм гледала някога. Просто абсолютно нищо не ми хареса в него.

# 685
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
ние избираме постановки, подходящи за детето.
"Пияните" са отпаднали от листата ни. Simple Smile Simple Smile

# 686
  • Мнения: X
Някой има ли впечатления от "Едно малко радио" в Сити Марк Арт Център? Имахме билети за тази вечер, но не успяхме да отидем и се чудя дали да не опитаме на следваща дата?

# 687
  • София
  • Мнения: 5 170
В театър "199" на всяко 11-то число ВСИЧКИ билети са по 7 лв. Спектаклите са различни, не повтарят.
През февруари взех билети за "Червено".

# 688
  • Мнения: 1 845
Някой има ли впечатления от "Едно малко радио" в Сити Марк Арт Център? Имахме билети за тази вечер, но не успяхме да отидем и се чудя дали да не опитаме на следваща дата?

  Аз съм го гледала преди 7-8 години в Сатирата...Хареса ми и съм запомнила, че е доста кратко-около час...

# 689
  • Мнения: 603
Искам само да препоръчам горещо “Жена без значение”. Страхотна постановка! Heart

Общи условия

Активация на акаунт