Курсове по фотография (мнения за photoschool)

  • 4 058
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Тази година завърших средното си образование. Началото на октомври започвам първата си година в университета, но не мисля, че взех правилното решение относно специалността си. Фотографията винаги ми е била страст и бих желала някой ден да я превърна в професия, но това няма как да стане с моята специалност.
Реших да се запиша на курсове по фотография (било то тази година или догодина)- отначало за начинаещи и след това за по- напреднали, докато достигна ниво, което ме удовлетворява. Но не мога да се насоча към "школа", която предоставя фотографски курсове. Разгледах множество фотографски курсове онлайн и photo school успя да ми привлече вниманието. Някой от вас или ваш близък, използвал ли е услугите на това училище или което и да е било друго? Би ми било много полезно, ако споделите от кои фотографски курсове за начинаещи сте останали доволни. Ще ми е по- удобно, ако самите курсове се провеждат в София, Варна, Велико Търново или Шумен. Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4
здравей,
скоро започна курса начинаещи в софия. курса е интересен, лекторите са печени и обичат работата си. идеята му не е да те обучи за работа като фотограф, а да ти даде една основа, за да можеш по-ефективно да развиеш уменията си.
п.с. няма лошо в това да имаш работа и хоби, които са различни, стига да намериш правилния за теб баланс

# 2
  • Мнения: 32
Здравейте в момента карам курс за начално ниво при Photo school изключително съм доволна от лекторите обясняват подробно и винаги са насреща ако имаш някакви въпроси.На упражненията също обясняват и ти помагат.Провеждат се курсове във Русе,София,Варна,Бургас,Велико Търново и мисля,че във още няколко града.Препоръчвам с две ръце макар и да съм почти в края на курса създадохме много приятелства и научих доста неща,които биха ми вършили страхотна работа и за напред.

Общи условия

Активация на акаунт