КГБ = Клуб на Готините Баби - 198.

  • 40 786
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 378
Кари, честита Нова година на теб и семейството ти! Да е здрава, мирна и благодатна!  Flowers Four Leaf Clover   Sparkling Heart  Hands Plus1

      ШАНА  ТОВА  УМЕТУКА!
  Champagne  Christmas Tree  Flowers Four Leaf Clover

# 31
  • Мнения: 1 082

   Добро утро! Днес Ви поднасям чайче с любов!
Кари-честита Нова година-да е мирна и благодатна! И...напиши редчета-как я посрещнахте-колко неща ненужни изхвърлихте? В този ред на мисли-бяхме на село-напълних контейнера там-повечето треви и други натрупани с времето боклуци.
  Жабче-ама ти наистина ли си в България!
Приятен ден и супер седмица!!!

# 32
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Кари, честита нова година! Здраве и мир пожелавам на семейството ти и на целия народ!

# 33
  • Мнения: 894
Здравейте,дами!
Да ви почерпя за изминалия рожден ден много емоции и и до вечерта на софра с деца и свеки та не можах да вляза при вас
Благодаря за пожеланията ви и  на вас  да се връщат стократно ,да сме здрави за да се наслаждаваме на живота си.

# 34
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289
       

# 35
  • Вила Великула
  • Мнения: 1 995
Добро утро на първият октомврийски месец. Това ми напомни, че лятото наистина свърши и вече започва подготовката за Коледа. Вчера в един магазин на Jysk, редяха коледна украса.

# 36
  • Мнения: 1 334
Добро утро , приятелки ! Желая ви много щастие и късмет !

Честит празник на пенсионера !

"Остаряването е невероятно. Харесва ми. Страхуваш се по-малко, губиш естествената си хубост от младостта, но остава нещо много интересно. За нищо на света не бих искала отново да бъда на 20 години. Сега съм много по-щастлива от тогава, тъй като на млада възраст още опознаваме себе си, опитваме се да разберем кои искаме да бъдем, страдаме от неувереност в себе си. Сега знам точно какво искам и без какво мога да живея."
                                                                                                                          Моника Белучи


ПОЗДРАВИ И ПРЕГРЪДКИ ЗА ВСИЧКИ !

# 37
  • Мнения: 2 099
Flowers RoseFlowers WatermelonFlowers Jack O LanternFlowers EggplantFlowers CornЧЕСТИТ ПЪРВИ ОКТОМВРИ, скъпи мои приятелки!

Flowers Chili
С Бога напред в новия сезон! А Кари - в новата година!

# 38
  • София
  • Мнения: 8 349
Добро утро, момичета!
Не знаех,че днес ни е празник, но щом казвате...нека да ни е честит празникът на пенсионера! Моника Белучи е права. С този цитат потвърждава изследователските въпроси от моята дипломна работа. Хората на 69 са еднакво щастливи с хората на 23, а тези на 70 са по-щастливи от 30 годишните. Факт!
Радвайте се на възрастта си, на това, което сте градили през годините.
Изпих кафето в ЯНКИНОТО кафене, сега мога да започвам деня с настроение Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 099
Май и аз сега съм по-щастлива отколкото на 20. Като Ихичка и Моника.
Ихичка, време беше да подхванеш добрата стара традиция да ни зареждаш със цитати  от рано. Благодаря! Какво ново на вашия фронт?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 378
Привет, девойки!  Nerd

Прочетох, че днешният ден е много, много празничен.
Да ни е честит Световния ден на музиката, на поезията, на възрастните хора, на архитектите, на вегетарианците, на кафето.......
Да сме живи и здрави, да се радваме на деца, внуци и правнуци, да слушаме музиката която харесваме, да си пием кафето, да пътуваме колкото можем и до където можем да си позволим.
Дай Боже, да си получаваме дълги години пенсиите, може и да е клише, но е хубаво!!!  Flowers Four Leaf Clover

От 15.00 часа, съм на празничен концерт по случай Деня на възрастните хора в Пленарна зала на Общината.
Всяка година на този ден залата се предоставя на нас пенсионерите, където отбелязваме Деня на музиката и поезията. Участват всички Пенсионерски клубове в града- пеем, рецитираме, лично кмета г-н Портних ни поздравява.....  и после отиваме някъде да се почерпим.
Да ни е честит празника!  Beers  Champagne  Microphone

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 13:39 от tanitatania

# 41
  • Мнения: 2 099
Яяяя, Флоранс писала заедно с мен! Ама наистина ли доказваш тези неща, Фло? Ама ти си ни гениалничката!
Ей, хора! Днес е Денят на музиката! "Докато има музика - има и надежда". И на мен да ми честититер да не остана назад.
Tv  /телевизор, вместо радио. то в тия емотикови една свирка и една нотичка няма/

# 42
  • София
  • Мнения: 8 349
ЗДРАВЧЕ, като човек, професионално свързан с музиката те поздравявам с празника!И както казва Лили Иванова - Без радио не мога, та и аз така - без музика не мога!

Момичета, затънах здраво в задачите. Работя документите за Здравната каса, утре трябва да съм готова и да ги нося за отчет. А там какво чакане е...
Научната ми ръководителка ми постави спешни задачи до неделя трябва да съм готова. В понеделник среща с нея.
Чушките, дето купих онзи ден, още не съм ги оправила.И те чакат да им обърна внимание Mr. Green
УЖАААААААС!

Тези дни може и да липсвам на хоризонта. Sad

# 43
  • Мнения: 109
Честит да е днешният празничен ден! - кой каквото празнува  Laughing весело да е!

Вземам си и от кафето на Янчето, гледам останало и за мен  Wink и без това го пия студено против бръчки  Joy
Янче, тенкю
Апропо, какво стана с варненската докторка?

Фло, чушките ще те дочакат ли да ги оправиш  Thinking

Хубав ден на всички пожелавам, цунки и прегръдки, записах се в новата тема, благодарности на Жабка  bouquet
До следващо включване  Party

# 44
  • Мнения: 2 126
Здравейте дами !
Няма нищо по-хубаво от младостта !
Кой, каквото и да е писал е все тая.
Животът си има жизнен цикъл и .... слава богу !
Зимнини, чушки, домати и др. не ме занимават.
Радвам се на всички вас, с проблемите, задачките и
най-вече с пътешествията.
Аз отново ще ставам баба !
Радвавам се за всяко едно човече, без значение географското му местоположение.
Нека да има българчета !
Хубав и спокоен ден ! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт