Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 46 834
  • 763
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 000
Да,сега видях ГБ.От кутията бих ползвала боровата вода и маслото за тяло.Направо май юни ще поръчам.Видях след като вече писах,за което се извинявам.

# 376
  • Мнения: 35 106
Нали е снимана в коментара преди Вашия??

# 377
  • Мнения: 71
Аз съм доволна от Good Box. Поръчах я заради маслото. Тъкмо имах нужда и от маска за коса. Всичко друго също ще ми влезе в употреба.

# 378
  • Мнения: 18
За първи път поръчах Good Box и не съм очарована!,Чакам кибрит и my full да видя как ще е Simple Smile

# 379
  • Мнения: 4 582
Те от ГБ продължават да си въртят едни и същи неща, явно това им е концепцията просто. За 1-2 пъти на няколко месеца са ок, но ако е всеки месец омръзват много бързо.

# 380
  • Варна
  • Мнения: 814
Кибрит са пуснали подсказки за февруарската кутия:

Освен невероятната нощна маска #Po на Dr. Botanicals

💛 Съкровище от прекрасния Прованс за твоите копринени ръце и за изящния ти маникюр...
🇫🇷Но не само едно, а второ френско съкровище, което ще се погрижи за твоите меки крака...
🌿Нестандартно и изключително здравословно чудо на природата...
😋Мощен антиоксидант с приложения както в козметиката, така и в кухнята...
🙋♀Полезен аксесоар-помощник в твоята мисия да бъдеш красива
💌А "кибритеният" аксесоар е придружен от нещо интересно с което да подариш време на себе си
Сега им видях мейла и се изкушавам все повече и повече Heart Exl  А това какво може да е според вас: Мощен антиоксидант с приложения както в козметиката, така и в кухнята... Flushed

# 381
  • Мнения: 13 929
Някое масло?

# 382
  • Мнения: 1 602
Кокосово масло е според мен

# 383
  • Мнения: 7
Момичета, имам питанка относно януарската кутия на Goodbох. Моят балсам за устни беше разпечатан и изглежда все едно е използван наполовина. При вас така ли е?

# 384
  • Мнения: 13 929
Моят не е запечатан, и механизма му е сякаш до половината. Не ми изглежда ползван.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 814
Кокосово масло е според мен
Най-вероятно това ще да е! Вече поръчах кутията, ще видя какво има вътре, но май от здравословна кутия се превърнаха в конкуренция на Белебокс, защото имат много повтарящи се продукти Laughing

# 386
  • Мнения: 4 872
Нощна маска на Dr Pro  с нар Wink

# 387
  • Мнения: 1 602
Кибрит май разкриха и книга от кутията. Поне предполагам, че това е целта на поста им във фейсбук.

# 388
  • Варна
  • Мнения: 814
HeartHeartHeartHeart
Кибрит май разкриха и книга от кутията. Поне предполагам, че това е целта на поста им във фейсбук.
КАКВО ЛИ ТЕ ОЧАКВА в #Кибрит този месец? Нека ти подскажем... 🤫💆‍♀️Освен невероятната нощна маска #Po на Dr. Botanicals на стойност 3️⃣0️⃣ лева, сме скрили още свежи "валентинки" 💝, които със сигурност ще те обсипят с много любов... 🥰

💛 Съкровище от прекрасния Прованс за твоите копринени ръце и за изящния ти маникюр...
🇫🇷Но не само едно, а второ френско съкровище, което ще се погрижи за твоите меки крака...
🌿Нестандартно и изключително здравословно чудо на природата...
😋Мощен антиоксидант с приложения както в козметиката, така и в кухнята...
🙋‍♀️Полезен аксесоар-помощник в твоята мисия да бъдеш красива
💌А "кибритеният" аксесоар е придружен от нещо интересно с което да подариш време на себе си... защото го заслужаваш!

🔥Всички продукти в Кибрит този месец са на обща стойност над 7️⃣5️⃣лева! Това ще са продуктите в кутията на Кибрит този месец, но при BelleBox ще има серум с хиалуронова киселина, предполагам в травел р-р Heart

# 389
  • Мнения: 35 106
Ако има информация кога излиза марви , моля да пишете.

Общи условия

Активация на акаунт