RYANAIR -16

  • 44 025
  • 743
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 314
Не си създавай сама проблеми с това да те гложди. Те даже не ги гледат много

# 511
  • София
  • Мнения: 39 745
Здравекте, имам следния въпрос. Чекирах се , бордните карти са готови. Къде мога да видя какви паспортни данни съм въвела, защото нещо ме гложди?
В сайта, "Табло"/"Dashboard" има данни за пътниците - вид на документа, номер (криптиран вид, виждат се само 1ва и последна цифра), дата на валидност.

# 512
  • Мнения: 922
Здравекте, имам следния въпрос. Чекирах се , бордните карти са готови. Къде мога да видя какви паспортни данни съм въвела, защото нещо ме гложди?
В сайта, "Табло"/"Dashboard" има данни за пътниците - вид на документа, номер (криптиран вид, виждат се само 1ва и последна цифра), дата на валидност.

Това го видях, искаше ми се да видя всички цифри, които съм въвела. Ще карам на късмет

# 513
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Извинявам се ако е коментирано но съм изплашена да не съм направила грешка, защото билета не е за мен. Чекирах току що, и разпечатвайки бордната карта и въобще визуализирайки я на екран и през двете версии на сайта /бг и англ/ под баркода, където е датата и часа на полета има само един надпис 20 kg bag. Това ли е обозначението, че съм закупила 20 кг багаж? За първи път ползвам услугите на раян и ми е притеснено да не объркам нещо, още повече че не е и за мен багажа. Благодаря ви

# 514
  • Мнения: 4 314
Това е, няма за какви други 20кг торби да пише

# 515
  • Козлодуй
  • Мнения: 63
Здравейте,
Първо се извинявам ако повтарям въпрос, който вече е обсъждан.
Имаме двупосочни билети до Рим за 02.02.2020 г. - 05.02.2020 г. Вече сме се чекирали. Мислехме да пътуваме с дъщеря ни. След случващото се през последните дни с коронавируса, тръгнал от Китай, днес взехме решение да отложим това пътуване.
Имаме ли някакви варианти за промяна на полетите за след 4 месеца примерно?
И друго, което искам да ви питам - някой може ли да ми даде телефонен номер на Кол център на  Ryanair?

# 516
  • София
  • Мнения: 16 005
Няма промяна на билетите. Жертвате тези и купувате за когато искате. В сайта има лайф чат, това е. Тел. № не се ползва, само в чата, в работни дни.

# 517
  • Мнения: 4 314
Ако пътувахте до Китай да отложите, ама Рим...
Обикновено ако не сте с много скъпи билети е по-изгодно да купите нови, защото таксите за промяна са високи

# 518
  • Мнения: 964
Няма друга възможност за промяна, освен смяната на име, която е 115 €.

# 519
  • Мнения: 2 673
Извинявам се, ако въпросът ми е глупав,
но колко часа преди полета трябва да сме на летището?
Благодаря! Hug

# 520
  • Мнения: 19 005
Час/час и половина ако сте само с ръчен багаж...но зависи и кое е летището.

# 521
  • Мнения: 2 673
Час/час и половина ако сте само с ръчен багаж...но зависи и кое е летището.
Благодаря! Hug
Само с ръчен багаж сме. От София ще летим, аз съм от Варна,
затова се притеснявам колко време ще отнеме предвижването от автогарата до аерогарата.

# 522
  • София
  • Мнения: 16 005
Зависи по кое време на деня. Но през деня си предвиди 1 час за пътуването за да си спокойна. През нощта с такси - 30 мин.

# 523
  • Мнения: 84
Час/час и половина ако сте само с ръчен багаж...но зависи и кое е летището.
Благодаря! Hug
Само с ръчен багаж сме. От София ще летим, аз съм от Варна,
затова се притеснявам колко време ще отнеме предвижването от автогарата до аерогарата.

Попринцип си е 2 часа преди полет. Предвидете си време, така че да ви е спокойно, по добре спокойно, отколкото да бързате. Ако няма да чекирате багаж, наистина става бързо, но най-важно е вашето усещане и да сте спокойни.

# 524
  • Мнения: 2 673
Много ви благодаря! Heart

Общи условия

Активация на акаунт