Коледни и новогодишни идеи и декорации 2019/2020

  • 101 040
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 1 478



Ето къде пренасочих лампичките. Хареса ми.

# 1 111
  • Мнения: 6 607
Когато сложих украсата, така и не наканих да я снимам, но преди да я прибера направих снимки на някои неща.
Тази на прозореца нарекох "от детството на кака" (играчките са от нейното детство, а свещникът го купихме на благотворителен базар в нейната детска градина и макар че тази Коледа не можа да се прибере, все едно беше с нас).

Елхата

# 1 112
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Това ми е зимната украса...

# 1 113
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Тази година няма ли да има ранно обсъждане на коледните декорации?Миналата още преди началото на тази тема ги почнахме,сега е пълно затишие...Хайде мили дами, време е да почне голямото обсъждане.Пък който може и има желание може и нова тема да пусне...

# 1 114
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
Миналата седмица видях магазин, зареден с коледни украси.  И сайтовете на тази тематика вече се активизираха, почнаха да ми излизат публикации. Но още нищо не съм обмисляла.

# 1 115
  • Мнения: 10 651
Аз ще си търся някакъв пандемичен Дядо Коледа Joy

# 1 116
  • Мнения: 5 265
Можеш да я нарисуваш върху наличния ))).

# 1 117
  • Мнения: 18 503
Тези дни си мислех за темата докато бях на море, ако щете вярвайте.
И реших, че нещо не съм в час. Само септември е...но пък все пак аз съм човек, който купи коледен подарък на детето края на Август, така че... най-важната работа съм си я свършила. И при това така съм се въодушевила за този подарък, че сигурно ще му се радвам повече от дъщеря ми. Едвам измислих къде .да го скрия. Изпаднах във възторг като пристигна, хахах, луда за връзване.
Ще чакам с нетрпение да се поднови обсъждането с пълна сила.

# 1 118
  • Мнения: 7 106
И аз онзи ден видях в един от моловете коледна  украса, клончета, шейни и ме засърбяха ръцете Joy. Смятам да се въздържа до края на септември и после ще се развихря.

# 1 119
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Младежът тез дни е набарал някаква коледна книжка, и освен коледните мелодии, които звучат от нея , обеснява как дядо Колела доди конина .. Smiley Че и го търси в бутафорната камина, която вече трябва да разкараме, ама с такъв мерак я правихме. Ще се оглеждам май за лидълска тоз сезон аз.
И тъй, друго ще си е Коледа като малкият разбира една идея повече .

# 1 120
  • Мнения: 7 106
А, като се спомена за камина, да покажа как префасонирах нашата това лято. Още навремето като я правихме за най-бързо залепих фолио отвътре с намерението да намеря някой да ми нарисува огън вътре. Ама нали временните решения почти винаги остават трайни, та така до това лято, когато решихме да направим освежителен ремонт в стаята на дъщерята. Та дойде ред и за освежаване на камината.
Беше така ( абстрахирайте се от неразборията, във вихъра на ремонта е правена снимката)



и стана така (тук сложихме лампичките само за проба)



Сега тепърва ще мислим как да я киприм коледно.

# 1 121
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
детето получи подарък от летния дядо Коледа. Simple Smile
не мога аз така.
като купя нещо, то ме човърка, боде, тика, та чак бута да си го дам на човека за който е. Simple Smile


изглежда много ретро, но Simple Smile работи като безжична колонка, има блутуут, слот за карта, може да се закачи флашка... и въртиш едно копче за да си хванеш радиостанция.
голяма закачка е. Simple Smile

# 1 122
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
О ,с огромно удоволствие ще пусна нова тема.Дайте ми няколко дни , че имам първокласник и ще се развихря.Никак не обичам студа и снега , но обожавам Коледните празници , украсата , цялата тази суетня около подготовката на вечерята , аромата на портокали и студ.......🥰
Малкия даже вече написа писмо на белобрадия старец.Желанието му е да му омагьоса фотоапарата и отново да работи.

# 1 123
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
Здравейте,
още около 25ти август в Германия започна зареждането с коледните сладки в магазините Simple Smile А миналата седмица в Теди (магазин за 1евро) бяха заредили доста неща за декорация.

# 1 124
  • Мнения: 18 503
И ние ще пишем писмо тази година. Малки сме, само на 3 и половина, но има желание детето. А един колега на мъжа ми даде прекрасната идея-да пазим всички коледни писма на детето до Дядо Коледа и като стане на 25-30 години да й ги дадем да си ги прочете. Той така е направил с дъщеря си и тя се е зарадвала много. За мен е чудесна идея и много мило и ние ще го направим.
Като луда почитателка на празника не мога да не го направя, много ми хареса идеята.

Общи условия

Активация на акаунт