Домакини 69/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 44 230
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 818
Честита да си Джейми! 💐💐💐

Днес е ден за пазаруване и мързелуване. Все още няма сняг, но и температурите са положителни.

После ще изчета всичко, обещавам! 😘

# 601
  • Мнения: 39 048
Ауу, що така не съм видяла в поста на Джейми тортичката?
Да си жива и здрава, мацко! Давай смело напред!
Вио, да си здрава и ти! Да те слушат всички около теб!
Весел празник, момичета!

# 602
  • София
  • Мнения: 8 313
Оооо, кафе, тортичка, разкош. Присъединявам се към компанията.
Мили рожденици - момчето на ДЖЕЙМИ, самата ДЖЕЙМИ и ВИО. На всички желая по много здраве, късмет, щастие и успехи. На младежа специално - здрав дух в здраво тяло!
И при мен е слънчево. Като ми писне от четене, може и да пообиколя квартала. Ако ли пък ме домързи ще разчитам на това, че Господ отчита и добрите намерения като свършени. Wink
МА КО и да ти казвам да не се тревожиш, едва ли ще помогна. По-добре е, че усещам, че проблемът е осъзнат, решението е  взето, намерили сте добър лекар. Ами както казват стари хора - Бог напред и вие след него. А руснаците казват - Ни пуха, ни пера. Т.е. нищо да не пречи. Това е подобно на нашето да върви по вода или още да върви по мед и масло.
Неспоменатите ги гушкам.
ПИСЕНЦЕ, голям си провокатор с тази напитка. Да не се цепя от колектива, да си взема и аз една чаша, ама после вместо науките да уча ще си припявам Градил Илия килия...
Хайде, със здраве и до скоро.

# 603
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Добро утро!

Слагам кафето, от мен да мине и мъфин
Фло, слава Богу имам доверие на този лекар. Повече от 15 години все при него ходим, близък е на зет ми. С гръбначен стълб все казва, че предпочита да прати при колега, ама с моя кръст се занимава и мъжа ми като се схване пак до него опираме. Майка оперира тендовагинит при него, както и шефа, като беше на година и 10 месеца. Стана доцент скоро, от как го познавам използва годишната си отпуска вместо за почивка, за специализация или практика в чужбина.  Сега твърдо ни прати при колега, като каза, че на операциите ще е и той, но колегата ги прави ежедневно и каза, че е най-добрия в България. Кехайов ще го оперира, много добри отзиви четох за него.
При нас вали дъжд. Стягам се да ходя да си взема документа на тази ляпавица, до касата утре ще ходя. Утре така и така трябва да стана по нощите, на майка водата ще засичат в 8ч., та ще изляза с мъжа ми. Кой го измисли този час беееее.
Хубава седмица на всички, стига съм мрънкала понеделнишки Joy

# 604
  • Мнения: 39 048
Пу първа, та за мен мъфинче, а за останалите кафето!
И тук вали. Слабо, ама си е мъгливо и мокро. Все още нямаме грипна вакнция.

# 605
  • Мнения: 11 614
Добро утро с кафето!!!!
На патерица приемете моите сърдечни поздрави Джейми и Вио Kissing Heart
Болните леко да ви премине и бързо да оздравявате!
Вале да ти е слънчева ваканцията!
На всички пожелавам спорна седмица и без тревоги по техниката /Джейми/!!!!!
При мен нищо интересно - ежедневна домашна работа, турски сериал на мама и още не съм си завършила мишката, а китайската нова година започна....

# 606
  • Мнения: 1 826
Ма ко  късмет и да не вали,а ранното ставане...при нас почват работа в 8 ч,та кога се довлича да е там...
Обявиха грипна днес за Пловдив,а при нас още от петък кмета даде.Днес по болницата  с маски още от паркинга слизат...Аз си свърших задачите  и вече в къщи.Днес росна сутринта,облачно е ,но топло.

# 607
  • Мнения: 39 048
О, и ние сме в грипна от утре! Много добре ще ми дойде!

# 608
  • Мнения: 3 818
Привет и от мен!
Нещо много шантаво това време, тук едно слънце пече. Не е чак супер топло, ама не е нормално да е такова в края на януари. Дават го уж сняг в края на седмицата,  да видим.
Има груп и тук, но всяко училище решава само за себе си според броя на болните деца.
Надявам се да поотихнат вирусите за две седмици, че имам много неща за вършене в БГ.

Повече съм се спекла за този китайския вирус обаче... Тези драстични мерки, които вземат, не са за 2000 хиляди заболяли на фона на 11 милионен град. Ясно е, че премълчават за мащабите, а и двамата с мм пътуваме през най-големите летища на Европа. А мм има почти всяка седмица някакво пътуване близкитя две месеца... Ама Божа работа!

# 609
  • Мнения: 832
Девойките ги пуснах днес, ако знаех, че ще обявят ваканция, щях да ги оставя у дома. Мен ме повтаря, но много лошо. Добре ми идва почивката. Да се пазите, че е страшно!
Честити да са на патерица рождениците!

# 610
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Мушкатова, бързо да се оправяш. Повтарянето е по-лошо от разболяване, вече си разбит и без друго Hug
Смърфи, тъпчи мъжа ти с имуностимуланти и да ходи с маски по летищата. Дано се опази
Защо при Мушкатова и Мария не обявиха и днес децата да си стоят вкъщи, а ги пуснаха за 1 ден. Който не се е разболял, да пипне нещо. Много са смотани
На всички пожелавам спорна седмица и без тревоги по техниката /Джейми/!!!!!
Вчера ходихме за нова прахосмукачка, ама хич вече не ги отразявам тези работи Joy
Взех си становището, разбира се беше тичане по болницата. Секретарката на директора, който трябва да го подпише беше много мила съдействаща. От петък доктора изобщо не е имал време да го изготви, а в приемното време на директора е в операции. секретарката ми каза, че е там и ако намеря доктора и го донеса, ще му го даде за подпис. Извадих късмет, че излезе от операция и успях да го хвана. Написа я и ми я даде подписана и от другите доктори от комисията, занесох я и секретарката след 10 минути ми звънна да си я взема. Утре се завличам до касата

# 611
  • Мнения: 39 048
Мушкатова, поправяй се!
Ма ко, ние още вчера вечерта разбрахме, че днес ще обяват и при нас ваканция, но на въпросът ти и аз нямам отговор.

# 612
  • Мнения: 832
Е, как защо, Мако? За да спонсорираме аптеките. Ама аз тъпча бабини илачи и не се давам😁...засега.
Взех децата от училище, много са разочаровани, не им се стои вкъщи. Ама госпожата на каката каза, че всеки ден ще им пуска в групата какво да правят. Дребната пък, ако идела на училище с поне пет диктовки щяла да получи шестица.
Мако, твоята одисея край няма.😂
Смърфи, слагайте маски!

# 613
  • Мнения: 11 614

Добро утро!
Бързо оздравяване!
От както сме тук никога не е имало грипна ваканция. Обаче издирват хората кацнали от Китай преди обявяването.
Предлагам една профилактика за възрастни

# 614
  • Мнения: 39 048
Лейди, в нашия град се прибра цял танцов ансамбъл. Ми, не ми харесва. Един кацнал от Китай го остават под наблюдение за 2 седмици, а съгражданите ни ги пуснали да се приберат.
Мерси за чая!

Общи условия

Активация на акаунт