Студенти 2021/2022

  • 55 460
  • 360
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 966
За много години, момичета!
Мен ме учуди нещо наскоро - при нас са започнали да се вълнуват от бала. Събират пари за капаро и ще запазват дата. Само на мен ли ми се струва доста рано или е нормално?

# 31
  • София
  • Мнения: 16 104
Ужас!!!

Моят се вълнува само от САТ-ове и АР-та...и успех, ама това започна едва миналата година. Питах го дали да не купим костюм сега това лято, каза, че било прекалено рано и дотам бяхме с абитуриентските (мамини)  вълнения.

# 32
  • Мнения: 6 569
За много години, момичета!
Мен ме учуди нещо наскоро - при нас са започнали да се вълнуват от бала. Събират пари за капаро и ще запазват дата. Само на мен ли ми се струва доста рано или е нормално?

Не е рано, датата и мястото се запазват първия срок на 11 клас обикновено, защото после всичко е заето.
Ние в края на 11 клас вече имахме дата, място, час, кетъринг и диджей.
За 12 клас остана да наемат фотограф да им направи фотосесия и албум на класа.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
За мен е рано. Моята въобще не се вълнува от бал. На дневен ред за завършването на срока. По спомени от сина , на първата родителска 12 клас   събираха пари за капаро за ресторант.

# 34
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Може би зависи от града. Както и от това дали се държи на точно определено заведение и дата.

# 35
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
При нас традиционно баловете се провеждат на едно и също място всяка година и поне на този етап не сме обсъждали на родителска среща това ( не че сме имали такава) Иначе повече се вълнуваме от завършването на срока с пълно 6 и дискотеките в почивните дни.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 549
За много години, момичета!

Бети, добре, че писа, да поизтупаме малко тая тема от праха Simple Smile

Детето е на вълна завършване на първи срок. Още не си знае оценките от класните работи. За бала все още не се говори при нас.

Кажете вашите деца имат ли вече идея какво ще кандидатстват и къде. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7 246
Страхотно е , че отново се пораздвижва темата.Не съм чула за повдигане на въпрос за бала -струва ми се рано.На дневен ред са :състезания , езикови и специализирани презентации на курсовете , които посещава .Има идеи какво ще кандидатства , но дали само тук или и в др.държава, още не е ясно.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Няма още идея какво ще кандидатства.  Дала съм срок до средата на втория срок да се е ориентирала.
Не е казвала да са говорили нещо за бала.

# 39
  • Мнения: X
Нашата дъщеря още не е избрала на каква матура да се яви. Двете са ясни, но третата...
Миналата седмица разбира, че за специалностите, които е харесала ѝ трябва физика или математика. За сега клони към физиката, да видим. А за бала е твърде рано. Традиционно са на едно и също място всяка година....

# 40
  • Мнения: 1
Търся помощ за анализиране на тази карикатура!!!
Моля, спешно е!!!

# 41
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
При нас всичко е наред за момента. Не споменава за бал. Сега иска да ходи на уроци по химия 😉 и аз сьм виновна, че не намирам учител 😋, ако имате учител за индивидуални уроци по химия и биология  за София ми пишете. Благодаря.

# 42
  • Мнения: X
А аз се оглеждам за учител по физика, но за Пловдив. Скоро девойката разбра, че за специалностите, които е харесала ѝ трябва втора матура физика, а не химия.

# 43
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Повдигам малко темата да се похваля-моето дете е класирано за националния кръг на олимпиадата по АЕ-не ходи на школа,та явно при желание от срана на учител и ученик език се учи и в МГ,не само в ЕГ.Пък нищо ,че временно всичко е отменено и според мен има голям шанс въобще изобщо да не се проведе националния кръг -детето пак е щастливо,а аз съм много горда с него.

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 18:02 от svetlaem

# 44
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Браво! Поздравления!

Общи условия

Активация на акаунт