Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 13

  • 52 419
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 278
Пълен пикочен мехур знам, че искат в Надежда и е за удобство и по-добра видимост на оператора (вероятно има и медицински обосновани причини Blush) В Щерев допреди 2 г. го искаха празен. Съмнявам се това да предопределя резултата! Успех!

# 721
  • Мнения: 3 505
По-добре се виждала матката на ехографа, когато мехурът е пълен.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Да, гледат те на ехограф, докато ти поставят ембриона и за целта те искат с пълен мехур, защото по-добре се вижда.

# 723
  • Мнения: X
Аз пак да се допитам до вашата експертиза,момичета.
От утрогестана имали ли сте парене?
Днес решихме да правим секс 'като хората'Blush преди трансфера утре,че после не се знае кога Joyи сега ми пари 'на входа' .Такова усещане съм имала,когато съм имала гъбички.
Мия си ръцете стриктно преди поставянето на утрогестана,не вярвам да е инфекция.

# 724
  • Мнения: 2 673
Аз пак да се допитам до вашата експертиза,момичета.
От утрогестана имали ли сте парене?
Днес решихме да правим секс 'като хората'Blush преди трансфера утре,че после не се знае кога Joyи сега ми пари 'на входа' .Такова усещане съм имала,когато съм имала гъбички.
Мия си ръцете стриктно преди поставянето на утрогестана,не вярвам да е инфекция.
Може да има парене от Утрагестана.
При мен от Кринион Гел на моменти има силно парене.
Едва ли е инфекция, щом не си имала преди това,
но не е желателно по време на подготовката за трансфер
да се води полов живот, особено като се включи прогестерона.
При полов контакт може да се намали ефекта от Утрагестана, така знам аз.
Не водя полов живот, още много преди да започна подготовката,
затова не знам какво точно може да почувстваш, но паренето от прогестерона
е нормално според мен. Не го мисли, забрави го! Зареди се само с положителни емоции!
Ако се притесняваш, най-добре сподели притесненията си с лекуващия лекар!
Успех! Стискам ти палци от цялото си сърце! Sparkling Heart

# 725
  • Мнения: 250
Здравейте момичета, търся информация за др Иво Тодоров. Има ли някоя опит при него. Аз съм на 40 и от две години правим опити инвитро и нищо. С тежък мъжки фактор сме. Чудя се дали да сменя клиниката, че много ме протака, а аз нямам време. Моля ви ако някоя има наблюдение да сподели.

# 726
  • Мнения: X
Относно секса преди ембриотрансфер:
https://academic.oup.com/humrep/article/15/12/2653/2915864

# 727
  • Мнения: 4
Здравейте,

предстои ми втори опит инвитро. Искам да подобря качеството на яйцеклетките си и ми се ще да мина някакъв цикъл иглотерапия и масажи. Дали знаете за добри места в София, къедето мога да направя това?

Също така, моят лекар не ми даде съвет за добавки, които да пия, дали имате някой лекар, коййто се занимава с това и би могъл да ме посъветва какви добавки да взимам, за да подобря качеството на яйцеклетките.

# 728
  • Мнения: 301
Здравейте,

предстои ми втори опит инвитро. Искам да подобря качеството на яйцеклетките си и ми се ще да мина някакъв цикъл иглотерапия и масажи. Дали знаете за добри места в София, къедето мога да направя това?

Също така, моят лекар не ми даде съвет за добавки, които да пия, дали имате някой лекар, коййто се занимава с това и би могъл да ме посъветва какви добавки да взимам, за да подобря качеството на яйцеклетките.
Намери темата на Денис ще ти помогне

# 729
  • Мнения: 1 845
Здравейте,

предстои ми втори опит инвитро. Искам да подобря качеството на яйцеклетките си и ми се ще да мина някакъв цикъл иглотерапия и масажи. Дали знаете за добри места в София, къедето мога да направя това?

Също така, моят лекар не ми даде съвет за добавки, които да пия, дали имате някой лекар, коййто се занимава с това и би могъл да ме посъветва какви добавки да взимам, за да подобря качеството на яйцеклетките.
при мен съществена промяна имаше след прием на FH pro около 3 месеца, DHEA Keto, Q 10 и омега 3.

# 730
  • Мнения: 46
В статиите може да пише всичко, но рискуваш да си навлечеш инфекции, включително и уринарни, които само чакат повод да се отключат, в много от случаите след секс. Влагат се толкова средства и надежди, не си струва заради единия секс да се рискува. Късмет!

# 731
  • Мнения: 6 030
В предишната ми клиника /при д-р Калчев/ ми казваха да правим секс вечерта преди трансфера, защото това увеличавало шансовете за успех. Бяха ми обяснили и защо, но не съм запомнила. Така че явно това се прилага и на практика в някои клиники.

# 732
  • София
  • Мнения: 23 162
Какви инфекции пък от секс със собствения мъж?

# 733
  • Мнения: 46
В предишната ми клиника /при д-р Калчев/ ми казваха да правим секс вечерта преди трансфера, защото това увеличавало шансовете за успех. Бяха ми обяснили и защо, но не съм запомнила. Така че явно това се прилага и на практика в някои клиники.
Никой лекар не ми е предлагал такова нещо. Имам богат опит не само у нас. Всеки сам решава за себе си, аз не рискувам. И, да, със собствения си мъж съм отключвала уринарни инфекции, съвсем нормално е. Прочетете малко за Ешерихия коли и ще разберете защо може.

# 734
  • Мнения: 6 030
За тази цел задължително ни пускаха и на двамата микробиология, хламидии, серология. После въведоха и изискване за уреаплазма и микоплазма на определен период.

Общи условия

Активация на акаунт