Бебешката количка - цяла наука за второ висше №43

  • 57 618
  • 813
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 298
Здравейте,

Имам въпрос относно коша за новородено за модел mamas&papas Sola 2 - всички модели кошове на марката може да се поставят или има специален за Сола 2? Питам, тъй като не откривам никъде кош за Сола 2, освен в цвят червен.
На Сола стават всички кошове за Сола и тези за Urbo. Аз лично си купих кош от Urbo, в два цвята лилаво, просто ми лепна окото на него, а шасито е Сола2.

Спряла съм се по-конкретно на Sola 2 в цвят Grey Marl (в сиво) и обмислях да я купя от Турция, но ударих на камък като разбрах, че няма кошове за новородено нито на Сола, нито на Urbo. Видях, че в няколко БГ сайта има кош за новородено Sola 2 Rose Gold ( в черно) и се замислих дали да взема шасито модел Grey Marl от Турция, а коша в черно от България. Или да се престраша да си поръчам направо целия комплект Grey Marl от английски сайт, тъй като нямам опит с поръчки от чуждестранни сайтове.
Поръчалите момичета биха ли дали повече информация - горе долу колко излиза с доставката до България, има ли други такси или само цената от сайта + транспорт, за колко време пристигат, има ли риск да дойде с дефект или повреда по време на транспорт. Плащането чрез paypal ли е?

# 691
  • Мнения: 70
Здравейте, не знам до колко е удачно да питам тук, но силно ме вълнува: с чанта или с раница за количка е по-удобно?
Всеки си има предпочитания, но аз харесвам повече чанти. По-удобно, по-добро разпределение, по-хубави модели...

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Здравейте, не знам до колко е удачно да питам тук, но силно ме вълнува: с чанта или с раница за количка е по-удобно?

Аз си взех раница този път. По-удобна е за носене, заедно с бебето на ръце, като се налага. Тази, която купих има с много джобове, хубаво разпределение, голяма е и ще събира доста.

# 693
  • Мнения: 952
+1 за раница. В началото взех чанта, но в последствие си взех раница и съм много доволна. Както са казали преди мен, много удобна при носене на бебе в ръце. Моята я взех от Алиекспрес и е една от най-сполучливите ми покупки от там. Даже към нея получих нагревател за шише с USB Simple Smile

# 694
  • Мнения: 727
+1 за раница. В началото взех чанта, но в последствие си взех раница и съм много доволна. Както са казали преди мен, много удобна при носене на бебе в ръце. Моята я взех от Алиекспрес и е една от най-сполучливите ми покупки от там. Даже към нея получих нагревател за шише с USB Simple Smile
Може ли линк за раничката. И аз си търся в момента. Може и на лично.

# 695
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Здравейте. Интересуват ме колички за близнаци. За предпочитане 2 в 1 или 3 в 1 и да не са от чужбина. Искам да мога да си я пробвам на живо. От разглежданите съм се спряла на:
https://www.baby.bg/mikado-duet-kolichka-lux-3-v-1-c-05.html
Или
https://moebebe.com/bebeshki-kolichki/kolichki-za-bliznaci/kombi … s-max-double-pink

Търся мнения за тях, но приемам и други предложения.

# 696
  • Мнения: 2
+1 за раница. В началото взех чанта, но в последствие си взех раница и съм много доволна. Както са казали преди мен, много удобна при носене на бебе в ръце. Моята я взех от Алиекспрес и е една от най-сполучливите ми покупки от там. Даже към нея получих нагревател за шише с USB Simple Smile
Може ли линк за раничката. И аз си търся в момента. Може и на лично.

Aко може и на мен да ми пратите Simple Smile Благодаря

# 697
  • Мнения: 785
Пуснали са намаление на X-lander X-move в магазин Слънчице - от 979 лв. е намалена на 489 лв.
Има и вариант 2 в 1 с кош за новородено - от 1274 лв. на 784 лв.
Не съм запозната с марката, пък и вече си реших въпроса с количката, но споделям, защото намалението изглежда добро и за някой може да е от полза.

# 698
  • Мнения: 272
Здравейте момичета, днес тръгнах да си търся количка. Бях се насочила към Bexa Cube, влязох в един магазин, но за съжаление беше изчерпана. Жената беше много любезна и ми обясни за всички колички някой неща. Обясни ми и за Cosatto. Не съм ги гледала тях, защото не ми бяха по джоба. Те са над 1400 лв, а аз исках приблизително до 1000. Показа ми COSATTO Giggle Quad, бях силно впечетлена и цената в момента до 15 февруари е 1100 лв 3в1, за сравнение Bexa Cube е 870 2в1 и с коша за кола стига около 1020 лв. Количката е супер лека и маневрена и със супер забавни мотиви. Тази количка е около 1400 лв. В сайта им не пише цената с реалното намаление, да не се объркате. Жената каза, че на място са по - големи намаления. Аз утре ще си я взема Simple Smile

http://bebino-bg.com/product/2969/cosatto-giggle-quad-kombiniran … lichka-3-v-1.html

# 699
  • Мнения: 242
Косатото е доста хубав вариант ( и лек) .
Аз съм с гигъл 2. Доволна съм, но пак опрях до лятна количка , нищо че косатото са супер леки.
Негативите са: малък кош за багаж, без пълно легнало на летния кош .
Но ако имам второ дете- сигурно пак ще си взема косато Wink
На улицата се забелязват ярките и свежи десени Wink

# 700
  • Мнения: 2
Здравейте, много се извинявам ако въпросът ми се повтаря, но тъй като съм изцяло новобранка в бебешкия свят и тотално се обърках в цялата информация която изчетох реших да изброя на кои колички съм се спряла и някоя по опитна (особено от мен хахахах) мама да ми каже коя е по-добра.  Съвсем не държа на кошницата.
Всички са в доста различни и в различен ценови диапазон което не е проблем, въпросът е коя е най-добрата от тези за мен и бебчето Simple Smile  

Благодаря предварително Simple Smile

1. Cam Taski Sport
2. COSATTO Giggle
3. Milu Kids Starlet
4. Slick  MUUVO
5. Next Vengo - Espiro
6. Kinderkraft Prime
7. Chipolino  Електра
8. Easywalker  Harvey 2
9. Graco SYMBIO
10. Kikka Boo - някой по-висок модел

# 701
  • Мнения: 727
Здравейте,

Имам въпрос относно коша за новородено за модел mamas&papas Sola 2 - всички модели кошове на марката може да се поставят или има специален за Сола 2? Питам, тъй като не откривам никъде кош за Сола 2, освен в цвят червен.
На Сола стават всички кошове за Сола и тези за Urbo. Аз лично си купих кош от Urbo, в два цвята лилаво, просто ми лепна окото на него, а шасито е Сола2.

Спряла съм се по-конкретно на Sola 2 в цвят Grey Marl (в сиво) и обмислях да я купя от Турция, но ударих на камък като разбрах, че няма кошове за новородено нито на Сола, нито на Urbo. Видях, че в няколко БГ сайта има кош за новородено Sola 2 Rose Gold ( в черно) и се замислих дали да взема шасито модел Grey Marl от Турция, а коша в черно от България. Или да се престраша да си поръчам направо целия комплект Grey Marl от английски сайт, тъй като нямам опит с поръчки от чуждестранни сайтове.
Поръчалите момичета биха ли дали повече информация - горе долу колко излиза с доставката до България, има ли други такси или само цената от сайта + транспорт, за колко време пристигат, има ли риск да дойде с дефект или повреда по време на транспорт. Плащането чрез paypal ли е?
Здравей,чак сега пиша понеже вчера получих количката от Pramworld. Поръчах през Габко. Пристигна в 2 кашона, 22кг и струваше 52.80лв. Поръчала съм я на 10ти, тоест за 2 седмици пристигна. Вчера само надникнах в един от кашоните, днес ще огледам по-обстойно, но няма да я сглобяваме още, че да я снимам.

# 702
  • Мнения: 298
Здравейте,

Имам въпрос относно коша за новородено за модел mamas&papas Sola 2 - всички модели кошове на марката може да се поставят или има специален за Сола 2? Питам, тъй като не откривам никъде кош за Сола 2, освен в цвят червен.
На Сола стават всички кошове за Сола и тези за Urbo. Аз лично си купих кош от Urbo, в два цвята лилаво, просто ми лепна окото на него, а шасито е Сола2.

Спряла съм се по-конкретно на Sola 2 в цвят Grey Marl (в сиво) и обмислях да я купя от Турция, но ударих на камък като разбрах, че няма кошове за новородено нито на Сола, нито на Urbo. Видях, че в няколко БГ сайта има кош за новородено Sola 2 Rose Gold ( в черно) и се замислих дали да взема шасито модел Grey Marl от Турция, а коша в черно от България. Или да се престраша да си поръчам направо целия комплект Grey Marl от английски сайт, тъй като нямам опит с поръчки от чуждестранни сайтове.
Поръчалите момичета биха ли дали повече информация - горе долу колко излиза с доставката до България, има ли други такси или само цената от сайта + транспорт, за колко време пристигат, има ли риск да дойде с дефект или повреда по време на транспорт. Плащането чрез paypal ли е?
Здравей,чак сега пиша понеже вчера получих количката от Pramworld. Поръчах през Габко. Пристигна в 2 кашона, 22кг и струваше 52.80лв. Поръчала съм я на 10ти, тоест за 2 седмици пристигна. Вчера само надникнах в един от кашоните, днес ще огледам по-обстойно, но няма да я сглобяваме още, че да я снимам.

Благодаря ти много за информацията и честито за количката! 🙂
Звучи доста добре за срока на доставката и цената. Започнах сериозно вече да се замислям дали да си я поръчам от там, само трябва да изчакам отново да има в наличност в  цвета Grey Marl, иначе трябва да купя количката от Турция, а коша от България, но коша ще ми е черен цвят, а хич не ми се иска лятото да бутам черна количка.

# 703
  • Мнения: 727
Скрит текст:
Здравейте,

Имам въпрос относно коша за новородено за модел mamas&papas Sola 2 - всички модели кошове на марката може да се поставят или има специален за Сола 2? Питам, тъй като не откривам никъде кош за Сола 2, освен в цвят червен.
На Сола стават всички кошове за Сола и тези за Urbo. Аз лично си купих кош от Urbo, в два цвята лилаво, просто ми лепна окото на него, а шасито е Сола2.

Спряла съм се по-конкретно на Sola 2 в цвят Grey Marl (в сиво) и обмислях да я купя от Турция, но ударих на камък като разбрах, че няма кошове за новородено нито на Сола, нито на Urbo. Видях, че в няколко БГ сайта има кош за новородено Sola 2 Rose Gold ( в черно) и се замислих дали да взема шасито модел Grey Marl от Турция, а коша в черно от България. Или да се престраша да си поръчам направо целия комплект Grey Marl от английски сайт, тъй като нямам опит с поръчки от чуждестранни сайтове.
Поръчалите момичета биха ли дали повече информация - горе долу колко излиза с доставката до България, има ли други такси или само цената от сайта + транспорт, за колко време пристигат, има ли риск да дойде с дефект или повреда по време на транспорт. Плащането чрез paypal ли е?
Здравей,чак сега пиша понеже вчера получих количката от Pramworld. Поръчах през Габко. Пристигна в 2 кашона, 22кг и струваше 52.80лв. Поръчала съм я на 10ти, тоест за 2 седмици пристигна. Вчера само надникнах в един от кашоните, днес ще огледам по-обстойно, но няма да я сглобяваме още, че да я снимам.

Благодаря ти много за информацията и честито за количката! 🙂
Звучи доста добре за срока на доставката и цената. Започнах сериозно вече да се замислям дали да си я поръчам от там, само трябва да изчакам отново да има в наличност в  цвета Grey Marl, иначе трябва да купя количката от Турция, а коша от България, но коша ще ми е черен цвят, а хич не ми се иска лятото да бутам черна количка.
Дано я заредят пак. Хвърляй по едно око и в сайта на Мамас едн Папас. Аз първо там я видях. Като хофих в Малечко да я видя "консултанта" ми каза, че спирали модела от производство и били последни бройки. Ама колко е вярно не знам. Ще ти снимам довечера да видиш цвета как изглежда, защото според мен се различава от снимката малко.

# 704
  • Мнения: 142
Здравейте, какви чувалчета за количка Cybex Balios S купувате? Конкретно за модела или може за някои друг модел или напримен GB, дали са съвместими? В магазините веднага пробутват същия, като колилката, а 200 лв. ми се струва много!

Общи условия

Активация на акаунт